moze nie desperacja,ale kazdy ma jakies marzenia,a to jest moje jedno z wielu :-DCo za desperacja
Podobno marzenia sie spelniaja,moze moje tez sie kiedys spelni :ico_brawa_01:



Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Majestic-12 [Bot] i 1 gość