moze nie desperacja,ale kazdy ma jakies marzenia,a to jest moje jedno z wielu :-DCo za desperacja
Podobno marzenia sie spelniaja,moze moje tez sie kiedys spelni :ico_brawa_01:



Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Majestic-12 [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość