hehehe, noooo tyle, ze w dziś jak sie ma dzieci i ograniczony czas to i przyjemności się ograniczają chcąc nie chcąc.no ja sobie kiedyś przypominam czasy, kiedy pół godziny to było krótko





Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość