Jaki okruszek :-) Teraz wiadomo dlaczego nie chciał wychodzić...musiał podrosnąć:)
GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość