Jaki okruszek :-) Teraz wiadomo dlaczego nie chciał wychodzić...musiał podrosnąć:)
GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Majestic-12 [Bot] i 1 gość