eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

27 kwie 2007, 14:09

Mnie jakos do tabletek ciezko przekonać, jak do tej pory stosowalismy prezerwatywe i chyba na tym zostaniemy, no chyba ze cos mi się odmieni i zdecyduję sie na tabletki innych metod raczej nie biore pod uwagę (ciekawe czy plasterki są faktycznie takie skuteczne bo w sumie to tez calkiem niezla metoda)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

27 kwie 2007, 14:47

Ok dziewczyny nadchodzi chwila prawdy.Już dziś sie roztrzygnie kogo będzie wiecej.Ja sie dowiem ok.18.Obiecuję że dam znać. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

27 kwie 2007, 16:39

no to czekamy na wieści jak nam się nasza gromadka będzie rozrastać :-D
czy więcej chłopczyków :-) czy dziewczynek g:)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

27 kwie 2007, 17:00

NO ULAMISIULA NAPISZ KONIECZNIE

JA NIE UżYWAłAM PREZERWATYW,BO NIE LUBIę PO PROSTU,TABLETKI ODPADAJą,NAWET TE NAJNOWSZE,BO ZATRZYMUJą MI WODę W ORGANIZMIE,I TO TAK JAKBYM DUżO PRZYTYłA,PLASTRY TEż SPRóBOWAłAM,ALE DLA MNIE DO NICZEGO,PO PIERWSZE EFEKT TAKI JAK TABL ,BO TO HORMONY,A ZRESZTą NA BRZEGACH PLASTERKU ZBIERA SIę BRUD I TO WYGLąDA STRASZNIE,WIęC ZOSTAłA TYLKO SPIRALKA,NO I TEż SIę NIE SPRAWDZIłA,TZN.żAłUJę ,żE JEJ NIE KONTROLOWAłAM CZęśCIEJ ,BO ZALECAJą CO Pół ROKU,ZASTANAWIAM SIę CO ZROBIę PO ROZDWOJENIU,NIE MAM JESZCZE POJęCIA :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 kwie 2007, 17:00

Plasterki mialam i sobie chwalilam, tylko slady kleju nieestetycznie wystaja wiec lepiej w niewidocznym miejscu przyklejac. Mialam nawet NuvaRing , to nowa metoda anty, w Polsce jeszcze nie ma ale pewnie juz niedlugo bedzie i tez byla fajna (wklada sie takie cos do pochwy i nosi przez 3 tygodnie bez wyciagania, potem przerwa i znow swieze sie zaklada. W ogole sie tego nie czuje w srodku).
Gumki, odpadaja, moj facet ich nie znosi, ja tez nie, a po porodzie z gumka mnie bardziej bolalo.....

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

27 kwie 2007, 17:14

Witajcie dziewczyny:) Byłam dziś z mężem na USG i już wszystko wiemy:) Dzidzia jest zdrowa, ma wszystko na miejscu:) i jest.......................uwaga............dziewczynką:) Czyli kolejna dziewczyna, cieszę się bardzo że będę miała córeczkę. Na moje pytanie, na ile procent jest pewne, że to dziewczynka? odpowiedział a na ile procent jest pani kobietą? bardzo dowcipny. Było fajnie, w trakcie nagrania (bo zażyczyliśmy sobie płytkę) kazał nam pozdrowić rodzinę, podziękować za wspólne oglądanie naszego maleństwa, itd. Było śmiesznie:)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

27 kwie 2007, 17:37

Gosiu no to gratuluję :ico_brawa_01: dziewczynki i witaj w klubie "dziewczyńskich" mam :-D
no to teraz czekamy jeszcze na Ulemisiule :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 kwie 2007, 18:11

No to grono dziewczynek chyba przeważa- u mnie też rośnie DZIEWCZYNKA. Tzn. bardzo prawdopodobnie i bardzo wstępnie. Czyli mój mężuś nawet usg nie potrzebował, bo wiedział, że będzie córa. Był dziś ze mną, malutką zobaczył pierwszy raz. Dzidziuś jest "kompletny" i "żywotny" jak to gin określiła.
Przy okazji zorientowałam się jak to jest u nas ze szkołą rodzenia- jest bezpłatna, trwa 8 tygodni, co tydzień 1 godzina wykładu i 1 godzina ćwiczeń. Wybieramy się z Marcinkiem. I też się dowiedziałam, że poród rodzinny jest bezpłatny. Tylko mąż ma sobie zrobić jakieś dwa badania przed. A Wy się wybieracie do szkoły rodzenia?

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 kwie 2007, 18:46

Gratki, gratki dla mamusiek dziewczynek !!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Jako mamusia dziewczynki zawsze twierdzilam ze to fajnie jak kobieta ma corke (niewazne czy jako pierwsze dziecko czy drugie...), bo dziewczynka zawsze do matki bardziej lgnie, nawet pozniej jak ma juz swoja rodzinke to jest blizej z mama niz synek. Choc sa oczywiscie wyjatki.
Ale ja bym chyba wolala teraz synusia, jak sie tak glebiej zastanowie, to chyba w tych szalonych czasach chlopcom jest latwiej... :ico_noniewiem: Choc oczywiscie i tak nic od nas nie zalezy, no i dobrze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 kwie 2007, 18:53

Nie wspomniałam Wam jeszcze o zakupach, jakie poczyniłam! Kupiłam spodnie i sukienko-tunikę (ja będę nosic jako tunikę). Mogę Wam nawet pokazać ciuszki. Firma , która sprzedaje na Allegro ma sklepik w moim mieście i tam kupiłam.
http://www.allegro.pl/item186158392__ci ... zm_xl.html Ja zapłaciłam 45 zł.
http://www.allegro.pl/item187929832__el ... nowe_.html Za 85 zł.

[ Dodano: 2007-04-27, 18:53 ]
Spodnie czarne.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość