Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

30 kwie 2007, 09:27

Witam dziewczyny
kasi.k gratulacje :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
:509: :509: :509:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
lucy23, ja mialam scan gdzies chyba w 34 tyg i to bez proszenia, ogolem mialam trzy plus jeden przed porodem wymuszony :ico_haha_01: wraz z badaniem dokladnym :-)
kaasiaa79, no z tym "burdelowym"kolorkiem w sypialni zebys nie stala sie bardzo napalona bo jeszcze maz bedzie gotow tak cale mieszkanko wymalowac :-D

dziewczyny co do mojej pralki to niestety nie skarpetka :ico_placzek: wogole nie wiruje nie kreci sie w kolko i nie odciaga wody, byl nasz Lanlord popatrzyl i dzis ma przyjsc jakis fachwic, sami mnie chcielismy jej ruszac bo jest na wyposazeniu domu, a poza tym to wyzsza technika za duzo ma bajerow nie wiadomo co do czego :ico_olaboga: ale i tak bylismy zdziwieni bo maz zadzwonil do Landlorda przed poludniem a ten po poludniu juz byl :ico_szoking: no i bez marudzenia :ico_szoking:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 kwie 2007, 10:21

emilka to skoro do wyposazenia nalezy,to nawet sie kochana nie martw,bo jak jej nie naprawia ,to landlord napewno da wam inna :-D u nas nie bylo w ogole pralki i pralka nasza,wiec gdyby nie dzialala trzebaby nowa kupic :ico_olaboga: ale na szczescie ok ...a pralki tutaj sa jakies inne :ico_noniewiem: w mojej np nie ma sitka na dole,a zeby rure sprawdzic ,to trzeba cala rozkrecac :ico_noniewiem: delfinka ciebie to wymeczyli tym porodem,kasik tez nie miala scanu i tak sobie mysle,ze moze ja tez na maxa wymeczyli,skoro kolo 20 miala cesarke,bo przeciez o 6 rano miala skurcze i moze dzidzia tez duza...troche glupio,ze nie ma tego ostatniego scanu...ja 15 ide do szpitala,to bede dalej prosic...moze ktos sie ulituje w koncu :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 kwie 2007, 10:48

:520: :525: :528: :523: :526: :529: :527: [size=200]nareszcie, bardzo, bardo się cieszę, ze Kasiulka urodziła, no i miałam przeczucie...jest dziewczynka!!![/size]

[ Dodano: 2007-04-30, 10:55 ]
Delfinka i Lucy właśnie te sie zastanawiam czemu ją tak wymęczyli i dopiero wiecorem na cesarke sie zdecydowali, mam nadzieje, ze za bardzo sie nie wymęczyło biedactwo :ico_noniewiem: no włąsnie troche to dziwne, ze nie ma ostatniego usg, skoro to tak ułatwia sprawe, to znaczy podjęcie dezyzji lekarza cc czy naturalny poród :ico_noniewiem: ostatnio na tvn24 był program o porodach, bo w pl jak w pl rosnie liczba cesarek i dorównujemy szwedom i mówili, że wielka brytnia jest jednym z karjów, które promują i stawiają na poród naturalny, więc może dlatego do ostatniej chwili sie czeka z cc? były różne za i przeciw, bardzo ciekawy program :ico_oczko: np: ze gdyby natura chciała abyśmy rodiły przez cc to kobieta na brzuchu miałaby suwak :ico_oczko: ale były te głosy, ze w dobie takiego rowoju cywilizacyjnego coraz mniejszy procent kobiet potrafi urodic naturalnie mimo skurczy i innych przesłanek :ico_noniewiem:

Emilka eee to nie ma sie co martwic :ico_oczko: pralka będzie albo jak nowa albo nowa :ico_oczko:

lenka wstala dis o 7 i tak od 9 marudzi, spac nie chce, a mi sie za to chce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

30 kwie 2007, 10:58

Kasi.k gratuluje serdecznie :ico_brawa_01:
...no i mowilam,ze bedzie dziewczynka - bo pieknie wygladalas w ciazy (jak ja) :ico_oczko:

Widze,ze duzo sie tu napisalo przez weekend - a ja nie mam za wiele czasu - bo korzystamy z ostatnich dni w Polsce :ico_haha_02: Jeszcze dzis ostatnie zakupki - bo potem 3 dni wolnego - wiec sklepy beda zamkniete...
A w dodatku jutro spodziewamy sie tescia :-)

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 kwie 2007, 11:00

felicity001, no ja tez sie na zkupy wybieram, ale mam ograniczony budzet, bo kuba tylko ewentualnie w panele moze zainwestowac, a paneli na tyłek nie założe :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 kwie 2007, 11:01

KASIK [size=150]Wielkie gratulacje!!! Super że już masz małą kruszynkę ze sobą. Strasznie sie Cieszę!!! [/size]

Ja do konca myslalam ze to jednak chlopczyk będzie.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 kwie 2007, 11:53

No to ja jednak dobra wrozka jestem. Od poczatku dziewuszke obstawialam :-D

GRATULACJE KASIENKO :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Martucha ty masz rzeczywiscie szczescie z tymi scanami. Ja tez milam sporo scanow, ale do PL na nie jezdzilam, bo w UK tylko 2 i 0 szans na wiecej.

Kasi.k miala skurcze o 6 razno, a napisala mi sms'ka, ze urodzila o 20.20. Wiecie dlaczego ja tak meczyli? bo w UK nie ma czegos takiego jak planowana cesarka. Gdyby czesciej scan robili, a przynajmniej kilka dni przed terminem, to dziewczyny tam by sie tak nie meczyly przy porodzie. Przed cesarka nie mozna jesc ani pic 8 godzin i jak juz widza, ze cos jest nie tak i trzeba bedzie ciac, to odczekuja te 8 godz, a dziewczyny cierpia. Potem takie sytuacje jak np. Delfina miala wychodza. Maja piekne szpitale, doskonale wyposazenie, ale z fachowcami krucho.

[ Dodano: 2007-04-30, 11:57 ]
Kasia malego byczka urodzila, a ja wlasnie zakupilam nowe "M jak mama" i tam o byczkach pisza, ze przychodza na swiat z przeswiadczeniem, ze beda je w zyciu spotykac same przyjemnosci. to male wygodnisie, ktore nie lubia sie przemeczac :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Mala Victoria juz przed porodem pokazala jaki z niej leniuszek :-D nie dosc, ze po terminie to jeszcze cc :509:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

30 kwie 2007, 12:28

Witam dziewczynki ponownie :ico_haha_02:
felicity001, jak zazdroszcze ci pobytu w pl no i takich swojskich krajowych zakupkow......

Dziewczyny co do mojej pralki :ico_olaboga: to cos powaznego i "fachowiec " dzwonil do landlorda (a raczej nagral mu8 sie na skrzynke) ze to cos powaznego i czy ma robic bo niebardzo sie oplaca, wiec teraz bede czekac na decyzje razem z moim wielkim praniem :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 kwie 2007, 12:39

emilka mam nadzieje,ze dostaniecie nowa pralke,ale rozumiem cie,bo masz 2 dzieci i pewnie gora prania :ico_olaboga: landlord musi sie spieszyc :-D

[ Dodano: 2007-04-30, 12:42 ]
Obrazek

zdjecie z wczoraj ;)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 kwie 2007, 12:56

Kasik :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_dziecko:
GRATULUJE mowilam ze bedzie kobietka!!!!!!!

Jasnie Pani wlasnie po to robia w 37 tyg ciazy to wielkie usg zeby przygotowac kobiete w razie W do cesarki.....
jatu rozmawialam z lekarzem i mowil ze ( a robicie plan porodu)?
juz jak przyjade na porodowke to oni beda wiedziec czy mnie ciąć czy bde rodzic naturalnie????
Lucy Ty to jeszcze na wybieg mozesz pójść :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość