edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

24 kwie 2007, 09:19

edi wascicielka pola pada ze zmecyenia bo karol nie spi po nocach a co dopiero jak pryzjdzie pole zaorac :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 kwie 2007, 10:06

edi, jak to co? zaprzęgas mnie w homonto i oramy :ico_haha_01:
ale co mu sie poprzestawiało? moze a długo w dzien śpi, bo lenka tak miala, chrapała po 3 godziny, a potem hulaj dusza, teraz ją wybudzam :ico_oczko:
surtsey, nareszcie!!!! jakoś to będzie, najwazniejsze, ze mały z babcią jakoś wytrzymuje :ico_oczko: ale sie biedaczko napracujesz...no, ale cos za cos...ja se merola nie kupie, a su i owszem :-D
eve.ok, u mnie to chyba bardziej chodi o to, ze przyjmują osoby, które mają w rodzinie nauczycieli do piątego pokolenka wsetcz...uokumentowane musi być :ico_haha_01: i w tej obawie zatrudniania młodych tez coś jest, bo jednak myśle, ze im ktos młodszy tym ma większe kwalifikacje, ale za to mniejsze doświadczenie...równowaga w naturze musi być :ico_oczko:

ja dzis pierwszy dzien urlopu z przedszkola, na 16 do świetlicy, ale i tak juz nie ma co ze sobą zrobić, nudy, nawet lenka dis nie dokuca tylko grecznie sie bawi :ico_noniewiem: oooooooo maaaaammmmmooooooo musze miec prace!!!!!!!! :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

27 kwie 2007, 20:34

kasia karol spi 2,5 godziny bo dłuzej mu nie pozwalam.budze go.rano pozwalam tylko do 7.nic to nie daje.po nocach budzi sie i juz :ico_zly:
cisza tu i wcale sie nie dziwie pracy niet :ico_zly: dzis rozmawiałam z kolezanką uczy angielskiego ale jest na wychowawczym .ma zamiar wrócic do pracy dopiero za 2-3 lata.fajnie tak.nie boi sie ze ją wyrzucą.bo wiadomo jak to teraz jest.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

28 kwie 2007, 18:32

edi, no ja juz sama nie wiem, wszyscy wkoło tylko trąbią o boomie gospodazrczym, tylko chyba nie u mnie w mieście ten boom :-D ja tez na razie odzewu nie mam, ale jak juz to spodiewam sie kolo sierpnia, oby, bo skisne w domu, jak ogórek :ico_oczko:
lenka w życiu mi tyle w dzien nie przespała, w ogóle to zasypia i co 15 minut sie budi i sprawdza czy jest ktos w zasięgu wzroku, bo inaczej zbiera sie i wstaje z łóżka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

30 kwie 2007, 10:18

dołączam sie w szereg poszukujących :-D

Dzisiaj kolejne podanie zawożę - w Prokuraturza poszukują do sekretariatu, marzę o takiej pracy bo pracowałam jakis czas w zastępstwie w Sądzie :-D Ale tak jak któras z was pisała szef prokuratury nie chce zbytnio wykształconej co by za mądra nie była 9 ja mam mgr i juz za mądra) :ico_olaboga: I właśnie tak jest że co si.ę wejdzie do instytucji to po maturach siedzą i stanowiska zajmują :ico_noniewiem:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

30 kwie 2007, 10:59

gaja23, witaj w klubie :-D
trzymam kciku za tą prokurature i jej sekretariat :ico_oczko:

no ja tez w trakcie poszukiwan, bo ja wiecie, mój mąż tyran, ju zapowiada chleb i wodę :-D może mnie to zdopinguje, bo musze dbac o moją oponę :ico_haha_01:

ja mam wolny ten majowy weekend, ale dopiero poniediałek, a mi sie nudzi jak cholera... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

01 maja 2007, 22:44

Kasia :-D no ja pamiętam, ze y lubisz być porzadnie najedzona :-D :-D :-D

Ja marze by te wolne dni były jakoś razem a nie tak w kratkę, bo nawet nie zdążę wypocząć i się znudzić

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

02 maja 2007, 10:06

No i byłam na rozmowie - efekt????????? - mam za wysokie wykształcenie na to stanowisko :ico_puknij: :ico_szoking:
Ja nie wiem sprzątaczka musi miec maturę a sekretarka tez takie samo wykształcenie? Dziwne kryteria doboru pracowników :ico_puknij:
No ale może gdybym miała wygląd modelki to by inaczej było :ico_noniewiem:
Ach trudno , a tak marzyłam o takiej pracy zwłaszcza , że już w sądownictwie pracowałam :ico_placzek:

Marsjanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 30 kwie 2007, 09:32

02 maja 2007, 11:34

Ja mam straszny problem ze znalezieniem pracy już od roku czyli od dnia slubu i przeprowadzki. Najczęstszy argument to to, że lada chwila pewnie będę chciała mieć dziecko. No i co z tego?? Przecież ktos tych szefów tez urodził, nie?? :ico_puknij:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

02 maja 2007, 22:21

surtsey, wiyaj z otchłani!!! :-D no rzeczywiscie porypane są te wolne dni, tylko człowiekowi smaka narobią, a tu juz trzeba do pracy :ico_puknij:
ale najfajniejsze, ze wpadłas :ico_oczko: super te zdjęcia z bańkami mydlannymi, tez lence musze pokazać takie cuda :ico_oczko:
su kochana, odpocznij sobie chociaz troszke :ico_oczko:

gaja23, przykro, ze nie dostałas tej pracy, naprawde nie rozumiem tego, bo chyba lepeij miec kogoś z kwalifikacjami większymi na dane stanowisko :ico_noniewiem: no, ale pewnie to za proste dla pracodawcy :ico_noniewiem:

Marsjanna, witaj serdecznie! dołączyłaś właśnie do grona pracujących bądź szukających pracy :ico_oczko:
Marsjanna pisze:lada chwila pewnie będę chciała mieć dziecko
mam na koncu jezyka jak nazwac kogoś kto podaje taki argument :ico_zly: :ico_puknij:

a u mnie nic sie nie zmieniło, nadal tylko świetlica, a już taką niezłą kaske trzepałam jak było i przedszkole :ico_noniewiem:

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość