Marsjanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 30 kwie 2007, 09:32

03 maja 2007, 09:11

gaja23 znam to uczucie jak masz za dobre wykształcenie bo w moich okolicach liczy się typowo zawodowe wykształcenie. wczoraj w banku jak doradca pytał o nasze zawody to powiedziałam, że nie pracuję a Pani ironicznie powiedziała "czyli mam napisać, że Pani wyuczyła się na Gospodynię Domową??" :ico_puknij:

kaasiaa79 co do boomu gospodarczego ostatnio bezrobocie w DE spadło najbardziej od 4 lat ale jakoś tez tego nie widać jak patrzę na prawie 100 wysłanych podań :ico_olaboga:

Pozdrówka!

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

03 maja 2007, 10:00

A ja sie właśnie wczoraj dowiedziałam,z e nikt mi nie zapłaci za te dni wolne w które pracowałam. Po prostu muszę je wybrac, tylko kiedy skoro jeden kolega się zwalnia????????????????/???

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

03 maja 2007, 19:41

u mnie tez bez zmian.tzn nie ma ofert.młody rolnik dalej nie wszedł w zycie czyli nic sie nie dzieje.
tu nie chcą przyjmowac bo zaraz dziecko bedzie a tu zachecaja do macierzynstwa bo nie ma kto na nasze emerytury robic.cos nie tak w tej polsce sie dzieje.my pracujemy na emerytury anglików :ico_zly: chory kraj tyle powiem.ja juz mam dosyc.po co ja wracałam do polski :ico_placzek:

Marsjanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 30 kwie 2007, 09:32

04 maja 2007, 08:54

edi no wiesz, tutaj zawsze mnie pytają czy mam dzieci i czy planuję a ja co mam odpowiedzieć??
Razem z Mężem się wkurzamy bo przecież nie podpisze firmie cyrografu, że się zasznuruję na tyle ile szef zechce.... :ico_zly:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

04 maja 2007, 10:19

surtsey, bo wiedziałam, ze masz za pięknie, żeby było to prawdziwe :ico_zly: no, ale może jakoś tak ułożą grafik, że jednak sobie troche odpoczniesz? no kurde blade przecież więcej osób tam pracuje i oni te muszą się urlopować przymusowo? ale ja w przedszkolu też musiałam za 2007 rok wybrać urlop, bo nikt nie chciał mi za niego zapłacic, chocia to idiotyzm, bo jako nauczyciel stazysta za godzine nadliczbową miałam ok. 10zł, a zastępuje mnie dwójka dyplomowanych-wściekłych na tą sytuacje jak cholera-którym sie płaci ok.24zł za godzine :ico_szoking: gdzie tu rozum?
edi, no, ale co nie wypala z tym młodym rolnikiem? nie masz rolnika czy co?...wiesz ja jestem młoda... i prawie bezrobotna :-D ale w uk juz tez nie jest tak kolorowo, większosc naszych znajowmych wróciła, ba...nawet jednen anglik, ktory pracowal z kubą kupil mieszkanie w łodzi i przeprowadza sie 4 czerwca, bo jakas taka diwna atmosfera sie tam zrobiła podobno, ale sama nie sprawdzałam, plotki tu rozpowszechniam :ico_oczko: nie wiem jak to jest, ze wkolo nas są same młode wilki, powaznie! takimi fuami sie na osiedlu rozbijają, ze mi oczy wychodzą :ico_oczko:
Marsjanna, edi ma racje, kto będzie na nasze emerytury pracował, jak prestaniemy rodic dzieci? :ico_puknij: to jakies chore zakłamanie! ale musze cie pocieszyc, ze ja sie nie spotkałam z takim tarktowaniem, więc może to jeszcze nie patologia tylko pojedyncy przypadek...oby :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

05 maja 2007, 10:52

kasia młody rolnik jeszcze nie wszedł w zycie :ico_oczko: czekam i czekam i na razie nic.
marsjanna ja mam kolezanke co jest pare micy po slubie i tez od paru m-cy pracuje i ma zabronione zajsc w ciąze :ico_szoking: bo inaczej ja zwolnią :ico_noniewiem: dziewczyna ma juz 28 lat wiec dzdzi by juz chciała ale co ma zrobic.musie rok poczekac.koszmar
su juz sie naodpoczywałas teraz czas na prace :ico_oczko: nie narzekac mi tu :ico_nienie:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

05 maja 2007, 13:48

dziewczyny ja naprawde jestem w szoku, ze takie są realia w firmach, chodzi mi o młode kobiety chcące zostać matkami! to jakis absurd!!! chyba giertych i LPR by padł na zawał gdyby wiedział jak jest naprawde :ico_oczko:
edi, no, ale kiedys ten młody rolnik wejdzie w życie, a wtedy będziesz jak dziecic na swoim polu :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

08 maja 2007, 08:42

ojciec mi wczoraj mówił ze to pole co kupiłam juz jest warte drugi raz tyle.podobno juz po 7 tys na ha ktos chciał kupic.to mi sie udało.teraz najlepsza inwestycja podobno w ziemie.jak kiedys, ile miałas pola tym wieksze wziecie było.ha ha.moze teraz ten na pierwszej randce beda sie pytac o hektary ha ha
a tak ogólnie to bez zmian.cisza.

Marsjanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 30 kwie 2007, 09:32

08 maja 2007, 10:40

edi jak to ma zabronione?? przeciez jak już nawet będzie :ico_ciezarowka: to nie mogą jej zwolnić wg. prawa pracy ??

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 maja 2007, 11:16

edi, no to karol teraz najlepsza partia w mieście :-D masz rację, inwestycja w ziemie jest teraz najlepsza, mój mąż robi w finansach i mówil kiedyś tam komuś, a ja jestem gumowe ucho :ico_haha_01: , ze rynek nieruchomości sie wyczerpuje i sięga pułapu przez, który juz nie da sie przeskoczyc i za kilka lat tylko otwarte przestrzenie będą miałay wzięcie :ico_oczko: więc już mozesz zmieniać nazwisko na Rockefelr :ico_oczko: (chyba tak sie jakoś pisze) :ico_oczko:
Marsjanna, to chyba chodzi o jakies zastraszenie pracownika, takie psychiczne wymuszenie na nim celibatu! bo przeciez wsędzie sie trąbi o prawach kobiety w ciązy! :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-08, 11:18 ]
a jeszcze wam napisze, ze toruje sobie droge do jednego przedszkola, ale moe to potrwac, upierdliwa juz jestem dla tej dyrektorki, ale nie odpuszcze :-D

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość