Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

05 maja 2007, 16:56

Dorota.M., ale sliczna z Was para\ :ico_brawa_01:
Moj skarbek tez przesypia cala nocke, tylko od 20 do 5, zje i znow spi do 7-8
w dzien to ma kilka drzemek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 maja 2007, 17:25

:-D Cześć wszystkim !

Idę zaraz gary myć ... ale się zdenerwowałam ... Piekłam ciacho i z neta ściągałam przepis ... Normalnie taki dupiaty, że szok... Aż myślałam, że umrę jak go zobaczyłam... Nie wyrosło ani na 10 cm, jest niedobre, nie idzie go pokroić... Tyle składników poszło się turlać na sianie .. :ico_zly: A na dodatek ... mogłam ten czas wykorzystać inaczej ... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Mały teraz śpi, mi też ładnie przesypia nocki i to we własnym łóżeczku, jest kochany i grzeczny ... Jak mi się uda, to powklejam kilka zdjęć!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

05 maja 2007, 18:40

A my własnie wróciliśmy z komunii i to tak wcześnie nie zpowodu Niny a Zuzi która najadła sie slodyczy i miała zaparcie...Do tegobardzo marudziła ufff.
U nas na wsi dziś jest festyn między innymi z okazji dnia strażaka - wszystko na skwerku niedaleko mnie i nie wiem jak zniosę wieczorną zabawę...
Wczoraj z kolei nasi strażacy mieli święto że ho ho ! Niedaleko nas palił się las - nawet ze śmigłowca i samolotu go gasili!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 maja 2007, 21:09

hej dziewczyny
ale dzis mialam dzien.... Julci chyba zaczelo sie zabkowanie, normalnie koszmar, caly dzien w placzu i gryzieniu wszystkiego co popadnie, co ugryzie to sie wkurza i gryzie tak zajadle ze szok, slini sie, malo pije i jest ogolnie niezadowolona dzis, po prostu plakala prawie non stop :ico_szoking: myslalam ze mi rece odpadna....a teraz zasypia w swoim lozeczku, obudzila sie o 5 rano i przysnela do 6 ale ja niewyspana bylam bo wczoraj bylismy w parku rozrywki duzo sie dzialo wiec bylam wykonczona az sie wkurzylam i nawrzeszczalam na meza, a ten skulil ogonek i posprzatal mieszkanie, chociaz jedno bo mialam tyle zajecia z mala ze hohoho i nic na nia niedzialalo jutro zaopatrujemy sie w smoczek-gryzaczek bo strasznie byla ucieszona jak jej masowalam dziaselka, pewnie zabki sie jeszcze niepojawia ale juz ma okropne objawy biale dziselko echhh a najgorsze ze rano plakala przez 2,5 godziny zanim zasnela na 30 minut i tak historia sie powtarzala az do teraz jak ja polozylam spac juz do lozeczka na cala noc...echhhhh ooo slysze cos mamrocze chyba dzis tak latwiutko nie zasnie.... :ico_spanko:

elenar
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 11 mar 2007, 00:06

05 maja 2007, 23:09

Co do slinienia o u nas też się zaczęlo. Do tego dziś mała maruda popłakiwala sobie a i jeszcze zaczęła dziś mi ulewać i to nie tylko mleczko ale i póżniej takim serkiem. Przbbierałam ja dzis kilka razy. Powrócil mały katarek i od dziś smarujemy Bactrobanem na tego wstrętnego gronkowca i jeszcze jedną bakterię. Leczenie trzy tygodnie i znów wymaz. Najgorsze wtm wszystkim to to że nie byliśmy na szczepieniu w 6 tygodniu bo była chora,albo świeżo po antybiotyku, albo znów z katarem. i teraz znów 3 tyg. leczenia maścia z antybiotykiem, potem 2 odczekać tak więc moje dziecko będzie szczepione pewnie w 16 tyg. zycia a nie w 6. Cholerka mam tego dość, do tego ma jakąś szorstka skórkę na nóżkach i twarzyczce. I jeszcze pewnie do dermatologa się przejdziemy, a i usg bioderek do powtórki bo mamy zalecone szerokie pieluchowanie i trzeba sprawdzic czy sie poprawia. A i Karolina do okulisty bo jej prawe oczko ucieka. Maraton po lekarzach - chce mi się wyć :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

06 maja 2007, 09:26

No właśnie ja tez zauważyłam ze jak masuje dziasełka to Mirelka się uspokaja na jakiś czas i staram się robić to często bo tak to jest histeria no i 3 razy dziennie smaruje żelem jak posmaruje to godzinę jest spokojna potem znowu płacze lub marudzi/ .

Dziewczyny przechwaliłam wtedy co mi usnęła z ta suszarka to tylko na 15 minut przez resztę dnia w ogóle nie działała spała 3 razy ale po 10- 15 minut a już nie wiem co się z nia dzieje a i wczoraj jak płakała poczułam ze ma nie Świerzy oddech wydaje mi się to nie normalne i jutro idziemy do lekarza .
Dorota Mirelka spi 0d 21 (ostanio) do 4 potem do 6 wyje i spi do 8-9

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

06 maja 2007, 17:58

Iza@, co to jest za zel?? bo Julci tez bym kupila,

a dzis Julcia strasznie kaszlala i wczoraj tez dobrze ze w czwartek ide do lekarza to ja zbadamy a wogole ona bedzie miala pierwsze szczepienie dopiero w czwartek bo tu od 3 miesiecy sie szczepi,

dzis bylismy z Julcia w Zoo i nawet sie patrzala zaciekawiona na zwierzatka hihihi ale dla niej pewnie one nie byly jeszcze nic dziwniejsze o nowo spotkanych ludzi, ale kupilsmy roczny wstep i bedziemy mogli tam czesto zagladac i napewno bedzie to dla niej duzo zabawniejsze jak bedzie ciut starsza, bede musiala uaktualnic bloga bo fajne zdjatka zrobilismy.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

06 maja 2007, 19:07

witam troszke nas tu nie bylo jakos mam tyle zajec ze nie mam czasu usiasc do kompa :ico_wstydzioch: choc Kubus jest grzeczny i duzo spi a my dzis bylismy na basenie ma foteczke to wkleje puzniej fajnie bylo kubus pluskal smial sie bylo troche zimno ale nic nie plakal tylko jak juz widzialam ze trzesie straszmie broda to postanowilam ze do domku jedziemy i tak 40 min jak na pierwszy raz to duzo :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

06 maja 2007, 20:39

SANDRUSIA)), Julcia tez w czwartek na basenie byla hihihi ale u nas sa baseny z ciepla woda dla dzidzi 38 stopni wiec nam zimno niebylo, i teraz w kazdy czwartek bedziemy na basenik chodzic, a Julcia sie tak strasznie cieszy, chodze sama z Julcia bo maz w pracy ale chce jej pstryknac zdjatko bo ma taki fajoski stroj kapielowy wyglada jak stara plywaczka hahaha tym razem sie spytam kogos zeby pstryknal nam zdjatko hihihi
dorota M. Julcia spi od 21 do 5-7 rano juz od ponad miesiaca i taki tryb jej zostal, dzis spalismy nawet do 9.30 hihih to sie wyspalam :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

06 maja 2007, 23:21

MamciaKochana Śliczna ta Twoja panieneczka!

elenar Ja też pieluchuje nadal, następną wizytę u chirurga mamy za 2 tygodnie ...!
Oj, kochana, no to teraz pewnie jesteś kłębek nerwów ... mam nadzieje, że z dzieciaczkami będzie wszystko ok!

Hekkate Po weekendzie wszystko w porządeczku! Przeleciało, za tydzień do szkoły!

SANDRUSIA)) Witaj!

Lece spać!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość