Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

07 maja 2007, 08:10

Witaminko-super,że sie mężulek zmienił, oby tak dalej, odrazu masz lepszy humor :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-07 ]
No właśnie Witaminko mój też ta dupcie z brzucholem tak wysoko podnosi, ze jest na wysokości łóżeczka, jeszcze troche i nam skarby wstaną :-D

[ Dodano: 2007-05-07 ]
DLA KUBUSIA :ico_tort: :ico_tort: I :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

[ Dodano: 2007-05-07 ]
Riterko zdrowiej kochana

Ale mam roboty w domu, muszę znowu za sprzątanko się zabrać i góra :ico_prasowanko: mnie czeka, a tu słonko za oknem, tylko ciekawe czy ciepło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

07 maja 2007, 08:55

Hej! I ja już przy kawce. Mały zasnął po mleczku.
maritta, mój mały w czwartej dobie życia dostał czopek dla dzieci od 30 miesiąca. Lekarka zakazała zaglądać do ulotki ale uprzedziła o tym. W imieniu Maciusia dziękuję za komplementy :-) Czy z Lilą już lepiej? No i co to było?????
witaminko, zapowiada się super! Niech ta sielanka trwa jak najdłużej :ico_haha_02:
riterko, a ty jak się czujesz? Jak mnie to świństwo dopadło, to przyszła do mnie na cały dzionek teściowa :ico_brawa_01:
[glow=yellow]Czym usuwacie plamy po jedzonku z rzeczy maluchów?[/glow] Bo ja wczoraj ubrudziłam nowe śpiochy :ico_olaboga: i moje pomysły za bardzo nie skutkują.
Miłego dnia

[ Dodano: 2007-05-07 ]
Gdzie są nasze suwaczki?
Dla KUBUSIA :ico_tort: :ico_buziaczki_big: Margo, odezwij się!!

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

07 maja 2007, 09:17

Wszystkiego najlepszego dla Kubusia..... Margo pewnie do pracy poszła, bo od maja miała zacząć :/........ teraz to już w ogóle do nas nie zajrzy :/
Maritto, biedna LiliaNa (:) )..... jak dziś? macie górkę, jak dużą?
Jagula, ale masz widoooookiiiii..... ale tych wilków to ja nie zazdroszczę..... na zlot, wpadnę wpadnę, tylko muszę miotłę dać do renowacji i zamontować pasy na siedzonko dla małej :-D
U nas jest słoneczko......

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

07 maja 2007, 09:49

Ja nie widzę tych zdjęć :ico_placzek: Dlaczego??
Właśnie zadzwoniłam do szkoły i zawiadomiłam że do pracy wrócę we wrześniu!! Przyjęli to spokojnie :ico_oczko: Będę z małym do końca sierpnia. Zaje***cie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Czy u was też tak źle chodzi dzisaj forum?? Wooooolno!
Ostatnio zmieniony 07 maja 2007, 11:39 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

07 maja 2007, 09:56

Hej!
sosenko mo0j prekaz troche niejasny wczoraj był:)
a miałam na ,mysli czy działo sie coś ciekawego jak nas nie było...:) Oskarek opalony jakby na solarke chodził:)Zeszło mu uczulenie i paciorkowiec także. Za 2 tyg na kontrol, zobaczymy co dr powie...
co do rocznicy to była megga do nonono, i chyba mamy małzeński kryzys albo koniec..Ale nie chce mi się o tym pisać bo mam dziś za dobry humor:-D
Riterko szybkiego powrotu do zdrowia życzymy!
A linijka nie wiem czemu dobry wiek wsakuje:) Marittka mi zrobiłą taką niepsującą się:D

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

07 maja 2007, 10:04

Hej.
Może mój mały da mi coś napisac :ico_noniewiem:
Sosna to nie możliwe żebym ja miała tak do wszystkich daleko :-) Ty chyba jednak masz dalej do Szczecina :-D
Chloe -jakoś tak wyszło z tymi weselami że jedno po drugim :-) a dzieci zostały z moją mamą(przyjechała do mnie ich pilnowac).Dzięki za zdjęcia -miło się je oglądało :574:
Witaminko cieszę się że tak dobrze Ci się zaczęło układac -oby tak dalej ;-)
Jagula śliczny widok z okna :ico_haha_02:
Wszystkim chorowitkom życzę dużo zdrówka...
No i tyle bo Tomek jednak nie daje pisac...

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

07 maja 2007, 10:05

witajcie

Elu skoro Jasiu zaczol ladnie jesc to ja ci przywioze Ole - moze u ciebie bedzie
:ico_olaboga:
pogoda paskudna ale i tak juz sie zbieramy i wychodzimy
po deszczu mialam caly stolik i krzesla zolte chyba siarki jest duzo w powietrzu
i my tym musimy oddychac

Gwiazdeczka juz sie obudzila i kopie w przewijak

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

07 maja 2007, 10:15

hej hej!

Witaminko, dobre wiadomości :)

Mery, miałaś extra sen o Kocicy :ico_brawa_01: Kocica się posika ze smiechu :ico_haha_01:

Chloe, jedzonko ze słoika tak plami, że cięzko doprać, po kilku praniach się dopierze,
jak ugotuję świeże to bez problemu się dopierają plamy, a z tych słoików chyba jakieś wstrętne barwniki tak się wżerają :ico_zly:

U nas znowu cięzka noc, od 3 wnocy było marudzenie, nie wyspałam się.
Jak mój Jas kocha tego cyca, walczy o niego jak lew! Podobno dzieci uczą sie w 2,3 dni przesypiania nocy, a u nas zaczął się 2 tydzień.
A i w dzień mi marudzi i marudzi, i ciągle chce na rączki, a teraz już czuję jeko kilogramki, ręce mi mdleją.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

07 maja 2007, 10:29

Mery, sen suuuuper...... Kocico i co Ty na to? :-D
Mosob, dawaj tego małego niejadka..... moja wcina że hej to Ola sobie od Zuzy podpatrzy
Elu, trzymajcie się, ja trzymam kciuki :one:
MK, super że zdrowiejecie :sylwester:

[ Dodano: 2007-05-07 ]
Elu, jak Jaś bedzie siedział to tylko podsuniesz mu zabawkę i będzie sie bawił, a Ty będziesz mieć min 15 minut z głowy.... moja właśnie w pierze roznosi karuzelę... a grzechotania przy tym, a na twarzy rozanielenie :-D

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

07 maja 2007, 10:46

Obrazek

[ Dodano: 2007-05-07, 10:48 ]
Elu witaj w klubie, Oskar od tygodnia nie przesypia znowu nocy..Budzi się co 1,5h i płacze albo je o godznie 4, 5:(
normalnie juz nie wiem kiedy on będzei normalnie spał.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość