Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

06 maja 2007, 21:20

cześć laseczki :ico_ciezarowka:
KOCURKA no to gratuluję :ico_brawa_01:
MAMOZUZI WSZYSTKIEGO NAJ DLA MAŁEJ

u mnie dziś była piękna pogoda,chyba najcieplejszy dzień tego roku,ale ja w słonku wytrzymałam tylko 15 min i uciekłam w cień,jutro idę do lekarza,już nie mogę się doczekać,zobaczymy małego,tak myślę ,że może julcię zabiorę z nami,bo W. tez ma ochotę iść ze mną :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

07 maja 2007, 12:10

Witam wszystkie dziewczyny.
Dopiero dziś wróciłam od rodziców z wioski.Podobno przytyłam-tak stwierdził mój małżonek wczoraj jak po mnie przyjechał.Najfajniejsze było to że gdy przyjechał to dzidzia z pół godziny sie w brzuszku wierciła i nie mogła sie uspokoić.Wszyscy sie śmiali że za tatą się stęskniła.Nie wiem na ile to prawda ale było miłe.Dziś miałam sie wybrać na zakupy ale chyba sob8ię odpuszczę i posiedzę w domku.
Kocura gratuluję egzaminu :ico_brawa_01:
I spóznione ale gorące życzonka dla ZUZI :ico_haha_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

07 maja 2007, 18:00

Dzieki Paulinko za zdjęcie :588: i gratuluję kondychy :ico_brawa_01:
Własnie przyszlam z pracy i juz z przyzwyczajenia cyk komputer i czytam co u Was a w międzyczasie doglądam obiadu :ico_haha_01: Ostatnio jakos na nic nie mam czasu, nie wiem czy to ja nie potrafie sie zorganizowac czy te dni takie krótkie.
Kocura Bura super ze dobrze ci poszlo na egzaminie, oby tak dalej,
gosia perelka hihi jak przeczytalam o tej Tunezji to od razu przypomnialy mi sie nasze (moje i męza) plany na tegoroczne wakacje, po zeszlorocznych wakacjach w Hiszpanii postanowilismy sobie ze wakacje 2007 spedzimy w Tunezji :-D No cóz nastąpiła mała zmiana planów :509: A o prawko sie nie martw, przeciez my tu wszystkie bedziemy trzymaly za ciebie kciuki, wiec zdasz za pierwszym razem na bank!!
Agnieszka czekamy na relację z wizyty :ico_oczko:
Ulamisiula jak to fajnie że nie trzeba przejmowac sie dodatkowymi kg :ico_haha_02:
Ja tez ostatnio przytylam ale dokladnie nie wiem ile bo moja waga cos sie buntuje, no w kazdym bądz razie jem dużo i wszystko (ostatnio śledziki i zaraz potem... czekolada) mąż tylko robi oczy :ico_szoking: :-D
Aha! Kupilam dzis mojemu malenstwu maskotke z pozytywką i od dzis bedzie sobie sluchal wieczorem przez brzuszek :ico_brawa_01: Czytalam ze dziecko zapamietuje te dzwieki i po urodzeniu ta melodyjka je uspokaja, hmmm zobaczymy czy prawde piszą. A wy puszczacie brzuszkom muzyczke ?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 maja 2007, 19:20

ulamisiula, fajnie się nie przejmować kilogramami! Jak mam ochote na coś to jem, bo tak czy siak i tak brzuszek mam duży, więc można sobie pozwalać, a co!eSKa, mam jeden dowód na to, że melodyjka z pozytywki uspokaja bobasa po urodzeniu! Moja koleżanka tak robiła w ciąży i potem to działało!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

07 maja 2007, 22:18

hEj laseczki,
Ja tylko powiedziec ze zyje i znow w ksiazki :(
Dzieki za zyczonka dla Zuzi!!!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

07 maja 2007, 23:17

no cześć :ico_ciezarowka:
jestem po usg,Dariuszek zdrowy i rośnie,widziałam bużkę,rczki miał zaciśnięte w piąstki :ico_ciezarowka: no i wogóle super,tylko co do jedzonka to za dużo mi się przytyło :ico_wstydzioch: mój gin mówi ,że powinnam ok 2 kg na miesiąc,a w tym miesiącu to prawie 4 mi niby przybyło,ale kurcze,ani nie widzę tego po sobie,ani tyle nie jadłam,wręcz przeciwnie,to nie wiem o co tu chodzi :ico_noniewiem: ale co tam :ico_brawa_01: a kiedy do jasnej ciasnej mam tyć no nie :ico_szoking: :ico_oczko: pózniej będziemy miały dietę ostrą ,żeby maluszkom nie zaszkodzić

Betti
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2007, 22:54

07 maja 2007, 23:48

Witam dziewczynki po tak długiej przerwie. Niestety z przyczyn technicznych przez dwa tygodnie nie miałam dostępu do netu. Mam nadzieję, że teraz będzie już ok. Oczywiście zaczęłam od czytania Waszych postów. Czytam je od godzinki. Mam tyle do napisanie, że nie wiem od czego zacząć. Podobno najlepiej od początku... Mój brzuszek ma już 91 cm. Wczoraj jak się zmierzyłam do doznałam szoku. Dziewczynki od tamtego czwartku boli mnie brzuszek na dole, tak jakby łapały mnie skurcze. Dzwoniłam do mojego gina i jak na złość ten tydzień przebywa na urlopie. Będzie dopiero w przyszły wtorek. Nie wiem co zrobić. Dzisiaj w pracy źle się czułam. Jedynie po nospie było mi troche lepiej. Ten mój lekarz przyjmuje u nas tylko prywatnie i tylko dwa razy w tygodniu. Przyjeżdza z innej kliniki. Nie byłam jeszcze ani razu u nas w przychodni, więc jak się teraz pokażę to ich reakcja może być różna. Te położne z poradni K są koszmarne w mojej miejscowości. Ja nie zamierzam rodzić w naszym szpitalu bo warunki i opieka są u nas koszmarne. Ten lekarz do którego teraz chodzę prywatnie przyjmnie mnie na swoim dyżurze w jednym z warszawskich szpitali gdzie ma etat. Nie wiem też czy ten lekarz z przychodni będzie chciał dać mi zwolnienie. Ale z drugiej strony trochę boję się czekać cały tydzień. Te bóle mi się nasilają. A może coś złego się dzieje z moją dzidzią. Zobaczę jak rano będę sie czuła. A teraz uciekam już do łózka. Pozdrowionka dla wszystkich . Jutro się odezwę.

Obrazek

[ Dodano: 2007-05-07, 23:53 ]
Miałam problemy z wstawieniem kodu do suwaczka ciekawe czy teraz mi się uda.Obrazek
Obrazek No niestety chociaż dwukrotnie wkleiłam nic nie weszło. Chociaż wcześniej wszytko było ok Jutro nad tym popracuję

[ Dodano: 2007-05-08, 00:07 ]
Nie dawało mi to spokoju Nareszcie się udało. Pa już naprawdę siękładę.Obrazek

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

08 maja 2007, 09:42

Hej Betti a może jeśli nie ma Twojego lekarza a żle sie czujesz i potrzebne Ci zwolnienie zgłoś sie do innego lub poprostu na pogotowie lub na izbę przyjęć szpitala .Tam mają obowiązek Cie przyjąć i zbadać i w razie jakby było coś nie tak to albo położą na sale albo dadzą leki i zwolnienie i leżeć w łóżeczku.J mam podobną sytuacje , boli mnie w prawym boku brzuszek a mó lekarz wyjechał za granicę i będzie dopiero na początku czerwca.Pojechałam na pogotowie to mi tam powiedziano że ciężarna powinna sie zgłaszać nawet z najmniejszymi dolegliwościami do szpitala położniczego .Ale przebadali dali skierowanie i teraz jest już lepiej.
Zyczę zdrówka Tobie i dzidzi.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

08 maja 2007, 10:35

I ja mialam w zeszlym tygodniu bole brzucha , pamietacie ze jechalam na pogotowie.... I uwazam ze dla swietego spokoju nalezy sie dac zbadac, bo nerwy i zamartwianie tez szkodza dzidzi. Mi po nos-pie tez nie mijalo, pomogly za to , nie uwierzycie, 2 apapy na noc i od nastepnego dnia nic mnie nie bolalo. Lekarz mowil ze jak mnie boli to zeby Apap (albo inny lek z paracetamolem) lyknac. I pomoglo!!! :)

A ja na moim zdjeciu USG widze siusiaka, no naprawde, albo mam urojenia. Szkoda ze nie mam skanera to bym wstawila tu i same byscie ocenily. Nawet moja kuzynka wczoraj oglada i mowi "o tu nozka , a tu druga , o a tu siusiak!!!!". No , sama nie wiem zreszta hihihi

A mi dla ozdoby zimno na ustach wyskoczylo, brrr......

Awatar użytkownika
Plastelinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 11 mar 2007, 16:20

08 maja 2007, 11:11

Czesc :ico_ciezarowka:
Troche mnie ostatnio nie bylo :527: . Bylismy z mezem na malutkim urlopie. Pogoda i nasze humorki dopisywaly nam. :597: A oto moje obecne gabaryty :ico_obiadek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość