Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

08 maja 2007, 13:40

To ja jestem najwyższa z liliputów, bo mam 165 cm.Dzisiaj ma znów przyjechać mój ulubiony gość z Ukrainy, ciekawe ile będzie siedział, bo ostatnio to siedział po 2 tyg, po 3. chyba mu coś powiem. Rozumiem 1,2 noclegi i trzeba wracać do domu a nie siedzieć komuś na głowie? Ja już przeżywam gehenne, dobrze że mój Artur jest cały dzień w domu [ma nocki] to on go będzie zabawiał... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

08 maja 2007, 14:15

Ja L4 dostałam do 4 czerwca.A z tą wypłatą moja koleżanka też miała taki problem, bo u nas wszystko przez Warszawę i centralę firmy przechodzi.W sumie to głupota bo wiadomo ,że po tych 182 dniach dalej jestem w ciąży i urodzę a czemu oni takie problemy robią to nie wiem.Hmmmm a może to tylko mwntalność hipermarketu?

Frydza, Hania śliczne fotki.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 maja 2007, 14:45

aga a co to za gosc? jakis znajomy? u mnie podobnie z kasa,wlasnie czekam na macierzynski...wyslalam tydzien temu papiery i wciaz czekam na kase :ico_zly: i teraz t musi nadgodziny robic,zeby kase za wynajem zaplacic :ico_zly: a tez musze dokupic jeszcze wanienke,przybory do kapieli ,kosmetyki i fotelik :ico_zly: mam nadzieje,ze jutro sie odezwa w koncu ...

[ Dodano: 2007-05-08, 14:46 ]
kumpela mnie postraszyla ,ze ona 2 miesiace czekala :ico_olaboga: oby sie nie sprawdzilo,bo bedzie straszna lipa :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-05-08, 16:06 ]
sama juz nie wiem,chyba mi jakies pieniadze wplynely na konto,bo chcialam sprawdzic i zaplacilam za ksiazeczki na necie i napisali,ze transakcja sie powiodla :ico_szoking: a na koncie nic nie mialam...wiec moze wplacili kase...super by bylo...musze isc do bankomatu sprawdzic :ico_noniewiem: a my juz po obiadku ... :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 maja 2007, 16:50

czesc dziewczynki
naklikalyscie, ze hoho ....
i jak tu was mozna zostawic choc na jeden dzien :ico_olaboga: :ico_olaboga:

w niedziele bylismy na tym safari caly dzionek... wiec nie bylo szans sie odezwac hihi
fotki bede wkrotce hihi
a jak bylo???? oczywiscie super jazda!!! hihi
na poczatku jezdzilismy autem po parku dla zwierzat... zakaz wychodzenia z auta i otwierania szyb... bo dzikie zwierzaki szwedaly sie na wolnosci i przechadzaly obok aut... czasem zmylil mnie widok lwa za siatka i otwieralam okno zeby lepsza fotke zrobic z tu jeden obok mnie przechodzi.... hihi wiec juz nie ryzykowalam wiecej... choc wydawaly sie zmulone... ale nigdy nie wiadomo co im moze odbic hihi

byly rowniez biale lwy... sliczne kociaki!!!! i masa innych... hihi najlepsze zyrafki.... one sa takie slodziutkie i ladniutkie. hihi chodzily miedzy autami i zagladaly do srodka.. a wielkie sa.... jak przechodzily obok to nonono mialy powyzej aut i mozna im bylo do tylka zagladac hehe
niektore zwierzaki moglismy karmic... hihi ale tylko te spokojne sarnowate itd

po takiej przejazdzce nastapila druga czesc...juz na nogach hihi
wesole maisteczko na ktore moglam tylko popatrzec hihi
show lwow morskich... hihi
zagroda dla koz.... do ktorej weszlam z pudelkiem jedzenia i zostalam tak oblezona przez cale stado.... hihi skakaly po mnie... adas juz panikowal... bo bal sie o brzuszek ale spoko.... nic zlego mi nie zrobily... hihi usmialam sie na maxa....

a wczoraj w anglii bank holiday czyli dlugi majowy weekend hihi i wolne!!!!!! ale chyba byl jakis spadek cisnienia bo od rana bylismy zmulenia na maxa i kompletnie bez sil...a mnie dodatkowo zaczelo drapac w gardle itd
ale jakos udalo nam sie wybrac z domku i poszalec na zakupkach dzidziusiowych hihi kupilam kolejny kocyk azurkowy, 2 przescieradelka, przybornik dla maluszka z nozyczkami,obcinaczem,szczotka,term do wody, gruszka itd hihi
poza tym mate na przewijak, rekawiczki, term na sciane...
i juz nie jestem taka do tylu.. jeszzce pare drobiazgow i bede ready,,,, komoda wczoraj zostala zlozona i wypelniona malenkimi ciuszkami... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i juz powoli robi sie coraz przytulniej w naszej sypialni...
w tym tygodniu zakupie kosmetyki, pieluszki tetrowe,i butelki

wlasciwie dla siebie jeszcze nic nie mam....
a wozek i fotelik zamawiam dzis lub jutro i przysla mi bezposrednio tutaj do uk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale fajnie!!!! hihi

sorki ze nie odpisalam na posty
musze je jeszcze raz przegladnac bo juz wszystko mi ucieklo

aha Lucy ja wlasnie dzis wypelnilam maternity allowance.. i jutro zamierzam wyslac... hihi
rzeczywiscie nie jest to trudne...

[ Dodano: 2007-05-08, 16:56 ]
a zapomnialam wspomniec, ze wzielam sobie chorobowe na telefon... na dzis i jutro... hihi u nas w pracy mozna tak zadzwonic tego samego dnia... i do 3 dni nie wymagaja zwolnienia lekarskiego.. takze spoko chcialam to wykorzystac bo przysluguje mi to 3 razy na caly rok a ja juz za 2 tyg koncze prace...i nie bede miala mozliwosci. tymbardziej ze jest to platne i nie pobierane z urlopu hihi
jutro popoludniu zadzwonie ze w czw tez nie ide... a co tam... adas ma urodzinki wiec nie cche do 22-ej siedziec w pracy hihi

czyli w tym tygodniu tylko piatek w pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzis wlasciwie czuje sie dobrze i moglabym pracowac.. ale wczoraj to juz myslalam ze mnie rozlozy.... bo czulam sie fatalnie... chyba mialam lekka goraczke... poza tym kaszel mnie meczy i gardlo drapie....
kuruje sie i mam nadzieje ze szybko minie hihi
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 maja 2007, 17:18

madziorka widze,ze wyprawa sie udala :ico_brawa_01: i zakupy pelna para :ico_brawa_01: dobrze,ze sobie odpoczniesz w tym tygodniu,jak jest taka mozliwosc to trzeba wykorzystac ,szczegolnie w twoim stanie :ico_ciezarowka: ogladalismy dzisiaj film ,,wild hogs,, sciagnelismy wczoraj z neta...fajna komedia :ico_haha_01: i t usnal he he a ja sobie na necie siedze,ale zaraz sie wezme za jakies porzadki i chyba poukladam w szafie,bo sie juz tyle zbieram,a nic z tego nie wychodzi :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

08 maja 2007, 17:26

Witajcie kochane :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Dziś oficjalnie zakończyliśmy wojaże (te dłuższe). Kolejne jak dzidzia będzie miała kilka miesięcy. Powiem Wam, że trochę ciężko się podróżuje na dłuższych dystansach z tak dużym brzuchem jak mój :-D
Cieszę się bardzo, że w końcu mogę zajrzeć na forum. Pędzę czytać zaległości!
Z wiadomości dzidziusiowych - dziś kupiliśmy dla Maluszka wózeczek (kolor zielono-pistacjowy) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . W nastęnym tygodniu będą foty :-D Tak w ogóle to już zostały nam do kupienia tylko materacyk do łóżeczka i pościelka oraz kilka drobiazgów z apteki (spirytus do przemywania pępuszka itd). No i parę rzeczy do szpitala dla mamusi :-D Aha, mam pytanko: czy oprócz ubranek pierzecie też pościel, ręczniczki, kocyki itd?
Dobra, pędzę w końcu czytać :ico_oczko: . Chyba na razie wszystkie ciągle jesteście 2 w 1?

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 maja 2007, 17:35

Aniu wszytskie 2 w 1 :-D jeszcze :ico_szoking:
Ciesze sie ze zakupy sie udaly :ico_brawa_01: my idziemy jutro lub pojutrze po ostatnie rzeczy i koniec w przyszłym tyg pakuje torbe i czekam :ico_oczko: co mi innego zostało :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

08 maja 2007, 17:55

Aniu ja prałam wszystko : ciuszki , pieluchy , pościel.
Madziorka gratuluję zakupów i wypadu na safari oczywiście.To musiało być boskie przeżycie.
Ja muszę jeszcze kupić jedno prześcieradło, przewijak, laktator i staniki do karmienia.
Cała reszta stoi gotowa i czeka :-D
Lucynko a twój wózeczek dojechał , bo miał być 4 maja?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 maja 2007, 18:11

ja musze tylko kupic pampersiki i kosmetyki i wszystko juz mam :-D :-D

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

08 maja 2007, 18:18

chwilke mnie nie bylo alescie sie rozpisaly....

ale zdazylam upiec ciasto z jablkami, posprzatac, naszykowac obiadek, nastawic pranie i zadania oidrobic nawet nie wiecie jaka jestesm z siebie dumna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale moja mala chyba chce mi powiedziec ze "juz dosc" bo mi sie tak ulozyla ze tylko calkiem wyprostowana siedziec moge, cycami mi rusza i w nie kopie ze oddychac nie moge :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a rafal znowu przed chwila zadzwonil ze bedzie o 20 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i dalej musze sama siedziec :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

madziorka
to fajnie ze wyprawa sie udala, ja po takiej eskapadzie to bym tylko zipiala i z nog padala... juz teraz sie smieje ze ze mnie taki maly toczacy sie slonik :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość