Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 maja 2007, 09:45

cześć Baboski kochaniutkie, ale My się rozumiemy.... :ico_oczko:
U nas nocka była kiepska, oj KIEPSKA, kilka pobudek i pobvudka o 5.30, byłam zła i humor miałam koszmarny :ico_zly:
ale już się polepszyło :ico_oczko:
Kocham tego mojego Toska :-D

iza pisze:mój tez zasnął ale ja oczywiscie sie nie kładę..nie potrafie tak w dzien sie połozyc.....nogdy nie wiem czy mati nie obudzi sie za 10 min...a wtedy to diopero jestem zla..juz przysypam a on wstaje..super....tak wiec..sziedze sobie na kompie..pije kawke....troszke posprzątam...ale i tak odpoczywam!!!!!

Iza ja do tego podchodzę identycznie , też aż boję się zasnac w dzień, bo jak Antoś pośpi parę minut i mnie wybudzi to juz wogóle..................

Z obiadkiem nie mam dzisiaj problemu bo mamy z wczoraj zupkę :ico_oczko:

iwonu ś, miłego spanka :ico_papa:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

09 maja 2007, 09:49

Hej kobietki :ico_haha_01:
dawno mnie nie było :ico_placzek: znów :ico_olaboga:
i raczej się nie poprawię :ico_noniewiem:

Wszystkiego naj naj naj ... i jeszcze raz tyle
dla wszystkich dzieciaczków
co kolejne swoje miesiączki obchodzą :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Fajne fotki - super popatrzeć
Iwonka dzięki za e-maila z foto, że pamiętałaś :ico_haha_01: :ico_sorki: :ico_haha_01:
czytam czasami - ale niestety czas mi strasznie ucieka - jak Nicola jest w żłobku - to latam i załatwiam zaległe sprawy u urzędach, szkołach itd, itp. byle zdążyć przed rozpoczęciem pracy, a póżniej mała cały czas uwagi potrzebuje :ico_haha_01: :ico_haha_01:

z tabelos to może ktoś przejmie pałeczkę ??? - bo ja nie dam rady :ico_noniewiem:

jak już sie do pisania zbieram to coś mi wyskakuje zawsze
teraz jeszcze ze szkołą i z pracą - wczoraj byłam pogadać na jaki dział mnie dadzą bo się przez ten rok czasu nieźle pozmieniało :ico_szoking:
Ja doprawdy podziwiam wszystkie pracujące mamusie wielkie brawa :ico_brawa_01: dla was i :ico_buziaczki_big:
ja po prostu nie mam obecnie czasu na nic ( a zaczynam prace w poniedziałek dopiero )
jeszcze na dodatek mała zębuje i w nocy prawie nie sypiam :570:
na szczęście w żłobku idzie dobrze :ico_brawa_01:
dziadek był w zeszłym tygodniu ale już pojechał :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

09 maja 2007, 09:51

Witajcie.
U nas nocka minęła normalnie, tzn. Niunia spała od 21 z minutami do 7:30. Od kilku dni zrobiła się małym przytulasem przed spankiem. Szaleje na wersalce, skacze po G. , rozwala zabawki. A kiedy już prawie zasypia, to śpiewa "aaaaaaaaa" i przytula policzek do mnie albo do G. i momentalnie zasypia. Muszę ją, mimo tego, nauczyć zasypiania w łóżeczku w sypialni. Teraz jest tak, że dostaje jeść w dużym pokoju i właściwie tam zasypia. Nigdy nie zasypiała sama w łóżeczku. Jak ją wsadzam do łóżka, to nie zasypia, tylko cały czas wstaje i marudzi...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 maja 2007, 11:16

Witajcie mamusie
U nas nocka minela fajnie,malutka zasnela o 22 30 a obudzilysmy sie o 8 30 a dokladnie bylo tak ze jak mala zasnela to ja dalam do jej lozeczka a nad ranem tak jakos o 6 00 przelozylam ja do mojego lozeczka i tak sobie pospalysmy do 8 30 i jak sie fajnie wyspalysmy :ico_oczko: A teraz moj maly brzdac to sobie spi jakos o 10 50 zasnela to moze troche pospi mam nadzieje :-) :ico_haha_02:
A ja zdazylam juz byc na poczcie ok pojechalam ze sasiadka na poczte wyslac paczke na dzien mamy bo tutaj w Niemczech to ten dzien matki jest troche szybciej niz w Pl zawsze wychodzi druga niedziela maja niemiecki dzien mamy i w tym roku debiutuje w roli mamusi super :ico_haha_02: Ale jak co roku na dzien matki idziemy do tesciowej i tam tez przyjedzie moj szwagier z zona i dziecmi maja 2 chlopcow

Maggie to prawda lubie czerwony kolor i lubie Nicosinke w ten kolor ubierac kocham tez niebieski kolor ale niemoge za bardzo na niebiesko ja ubierac bo niebieski to raczej kolor chlopcow a ja mam dziewczynke :ico_haha_02: Nie martw sie,twoj maz napewno przezyje ta narkoze i sie ladnie obudzi i bedzie wszystko Ok,trzymam kciuki za was

Iza to masz bardzo napiety i z przygodami dzien z moglby ci ten twoj maly lobuz dac troche odpoczac ale moze z wiekiem mu przejdzie :ico_oczko:

Kaola fajnie ze zajrzalas do nas szkoda ze tak rzadko ale rozumiem ze kobietko zalatana jestes wszytsko naraz ci tak przyszlo i musisz sobie radzic dobrze bedzie Powodzenia

Iwona To gratulacje wiesz juz jakie to fajne uczucie jak ci twoj dzidzius powie mama mama Mi juz Nicolcia tez powiedziala 16 kwietnia a teraz to najbardziej mowi jak chce jesc to wyglada tak mniej wiecej jak cos jej smakuje to mowi mniam mama mama mniam wtedy to chce ja zacalowac taka jest slodka :-D :ico_oczko:

No moja Nicole tez jest rozpieszczona ale ja mysle ze jest rozpieszczona w normie to ze sie bawi pilotami i telefonami (domowym,i moja komorka) to jeszcze nic.. wazne ze wtedy jest spokojna i ma zajecie hehe :ico_oczko: :-D :ico_haha_02:

Ok to ja uciekam musze dzisiaj troche posprzatac w domku i tez mi sie nazbieralo pranka takze bede do was zagladac ale musze porobic troche :ico_haha_02: Ciesze sie ze mam na to czas i ze Nicole tak pieknie spi w dzien chociaz nie zawsze ale przewaznie np.wczoraj znowu miala dzien bojowniczy ze malo spala a dzisiaj wyglada na to ze pospi dluzej ale musze wam powiedziec ze wczoraj po tej kapieli to mala spala od 17 00 do 19 30 :ico_szoking: A jednak spanka jej brakowalo hehe No nic ja spadam Buziaczki dla was paa :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-05-09, 11:20 ]
Ah zapomnialam wam powiedziec ze ja tez jestem praktycznie caly dzien sama w domku,moj maz wychodzi do pracy na 7 00 a wraca kolo 17 00 - 17 30 to jednak jest stosunkowo pozno i musze powiedziec ze ja juz przywyklam ze jestem sama w domku z malutka Nicole i widze nawet w tym dobre strony ale czasami mnie to tak wkurza ze niewiem jest jak jest i trzeba sie pogodzic z tym moj maz ma taka prace a nie inna i nic na to nie poradze i nic mi nieda ze sie bede nerwowac ale juz ide Buziaczki pa

[ Dodano: 2007-05-09, 11:21 ]
A dzisiaj na obiadek to tylko zrobie racuchy z jablkami i z bananami bo od wczoraj zostaly jeszcze placki to dzisiaj tylko dorobie troche racuchow i obiadek jest Paa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

09 maja 2007, 11:33

Dziewczyny, ja też całe dnie spędzam z Niunią sama. G. idzie do pracy na 8.00 i pracuje do 18.00. Dopiero wtedy jemy obiadek. Co druga sobota też pracująca. Idzie na 8.00 i teoretycznie pracuje do 14.00. Ale w praktyce wygląda to tak, że jest w domu o 15.00, albo nawet później. Ciężko mi jest samej cały czas. Właściwie to mówią, że ja sama wychowuję Kingę. No i tak jest... :ico_placzek: .
Ale przyzwyczaiłam się do tego. Chociaż mam czasem dosyć i czuję się trochę jak więzień. Ale gdyby nie to, że Grzesiek pracuje i zarabia, musiałabym iść ja do pracy a nie siedzieć z Niunią i patrzeć, jak się pięknie rozwija i nie mogłabym być z nią w tych ważnych i cudownych chwilach...

Jeszcze mam pytanie: jak mam się pozbyć tej reklamy szczepienia od pneumokoków po prawej stronie? Zasłania mi część postów i muszę się domyślać, co jest napisane...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 maja 2007, 11:45

Ah zapomnialam wam powiedziec ze ja tez jestem praktycznie caly dzien sama w domku,moj maz wychodzi do pracy na 7 00 a wraca kolo 17 00 - 17 30 to jednak jest stosunkowo pozno

Oj mój B też pózno wraca, do p[racy wstaje ok5-5.30 a wraca tak ok 18 w weekendy z reguły nie pracuje, całe szczęście ze mamy te weekendy :ico_brawa_01:
Ale w sierpniu sobie wypoczniemy :509:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 maja 2007, 13:02

Mama_Kingi ja mysle podobnie jak ty ze jakby nie moj maz to ja bym pewnie musiala isc do pracy i tez bym nie mogla patrzec jak sie malutka ladnie rozwija patrzalabym ale nie tak jak teraz ze jestem caly czas z mala i obserwuje sobie na spokojnie i jest super piekne uczucie byc w domku i patrzec jakie postepy robi taki maly slodziutki czlowieczek jak sie ladnie rozwija :ico_oczko: :ico_haha_02:

Maggie juz niedlugo i sobie odpoczniecie Ja tez sie juz ciesze na nasz wyjazd nowym autkiem do Pl nad morze hehe juz mysle o tym ale potrwa jeszcze troszke :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

09 maja 2007, 13:03

Mama_Kingi pisze:
Jeszcze mam pytanie: jak mam się pozbyć tej reklamy szczepienia od pneumokoków po prawej stronie? Zasłania mi część postów i muszę się domyślać, co jest napisane...


dobre pytanie...ja tez nie widze calego postu przez tą reklamę...i nie wiem do której twój mąż pracuje

a mój to róznie..ma nienormowany czas pracy...wychodi ok 7-8..a wraca.....w pon i wt o 7 byl..a dzis dzwonil ze bedzie ok 8....ale sa dni ze i jest o 14 w domku..ale rzadko

kristi ale z ciebie kucharka..mnam mnam..ja takich smakolykow nawet nie probowalam robic

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 maja 2007, 13:05

Dziewczyny mi ta reklama nie zasłania postów ,jest ale z boku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 maja 2007, 13:06

Ok ja ide moj maly skarbek sie juz obudzil i jkos nie pospal za dlugo ale zawsze cos.. :ico_oczko: Zajrze pozniej paaa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość