Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 maja 2007, 14:07

Alinko, ale mnie rozbawiłaś :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: hehe Cóż, tak to jest z tymi facetami, że zawsze zwarci i gotowi. Napisz lepiej czy teściowej smakowały muchomorki :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Nie przejmuj się takim wstrętnym babasztylem. Madzia, Ty też kochana. Najważniejsze, że możecie liczyć na waszych mężczyzn. Moja teściowa jest ok, ale dlatego, że na odlegość hehe. Przyjaciółkami nie jesteśmy i nigdy nie będziemy, ale relacje są poprawne.
Lucy, przykro jak bliska osoba tak Cię zawiedzie. Kurczę, trudno to sobie wyobrazić, choć w sumie jestem w stanie, bo mój ojciec też nie raz nawalił. A teraz próbuje nadrobić stracony czas i bardzo czeka na wnuka/wnuczkę. Strasznie mnie to irytuje :ico_zly:
Dziewczynki, nie smutajcie się kochane :ico_pocieszyciel: ! Wahania nastrojów są normalne w naszym stanie :ico_oczko: podobnie jak i to, że teraz nam ciężko sę ruszać (mój mąż z kolei jak przychodzę do Niego się przytulić to się śmieje, że ciężarówka przyjechała hehe). Mi dziś strasznie słabo jest, chyba dzidzia na coś uciska. Jak wracałam od lekarza, to myślałam, że fiknę. Aż pani w sklepie z pieczywem zauważyła i powiedziała, że mnie obsłuży poza kolejką ( a kolejka była dłuuuga). Pierwszy raz spotkałam się z taką życzliwością podczas ciąży. Aż mi się ciepło na serduszku zrobiło i może dlatego humorek lepszy :-D
Kamilko, ile jeszcze godzin do wolnego? Kurczę, podziwiam Cię i tak długo pracowałaś.
Wczoraj byłam na wizycie u ginka - dzidzia ma się dobrze, serduszko bije mocno. Tylko znów przeziębienie się przyczepiło, chyba zatoki. We wtorek idę do laryngologa, bo trzeba to wyleczyć przed porodem.
Aha, wyprawka już prawie skompletowana - zostały tylko pampersiki i kilka rzeczy z apteki (np sól fizjologiczna itp) oraz rzeczy dla mamusi (choć większość też już mam). Czekamy też na pościelkę i karuzelę z allegro, wczoraj zamówiliśmy. W następnym tygodniu Krzyś będzie malował pokój dla Maleństwa, a ja odstawię pranko i prasowanie bobasowych rzeczy. A później to już tylko zostanie spakować torbę do szpitala :ico_szoking:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 maja 2007, 14:17

aniu gdyby nie to,ze moj tato zawsze byl dla nas dobry ,to juz bym sie do niego nie odezwala :ico_zly: ale przez to,ze zawsze o nas dbal itp ,moge na to przymknac oko....chociaz zla jestem...wlasnie z nim rozmawialam i wiem,ze mu glupio ...rozlozyli to na raty ,ale pierwsza jest do 21 maja....230zl...ma chec zaplacic,ale pewnie nie da rady znajac jego :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 maja 2007, 14:19

Dziewczynki, co pieluszek, to kupujecie Maluszkom takie z dziurką na pępuszek? Chciałam właśnie takie, ale nie mogę znaleźć :ico_szoking: Chyba firma pampers nie ma? (widziałam tylko takie newborn, ale bez otworku)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 maja 2007, 14:19

aniu ty juz prawie gotowa...a ja chyba bede wozka nowego szukac :-D widzialam jeden w katalogu,nawet fajny ...

[ Dodano: 2007-05-11, 14:20 ]
ja mam pampers,ale podobno lepsze sa huggies i chyba dokupie...

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 maja 2007, 14:21

Ja idę w poniedziałek do gina...I jestem ciekawa?czy powie mi kiedy mam się zgłosić do szpitala? czy jeszcze każe mi przyjść na wizytę? ciekawe? bo to w sumie już tylko 5 tyg do planowanego terminu... :ico_ciezarowka:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 maja 2007, 14:22

aniu ja tez mam poprawne stosunki z tesciowa ,bo daleko jest ...ona jest dobra kobieta,tylko strasznie upierdliwa....

[ Dodano: 2007-05-11, 14:23 ]
ja ide do szpitala 15 maja ,bo mam takie wizyty na przemian,ale tam nawet ginekolog nie bada,to co oni mi powiedza ? :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 maja 2007, 14:24

Lucy, to dobrze, że sprawa się wyjaśniła i Twój tato zachował się tak jak należy.
Agniecha, rzeczywiście spore zakupy przed Wami. Ale najważniejsze chyba te dla Maluszka? Chociaż urządzanie kuchni też przyjemne, my mamy mebelki od lutego i jestem z tego powodu bardzo happy, bo sporo na nie czekaliśmy :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 maja 2007, 14:25

lucy23 pisze:[ Dodano: 2007-05-11, 14:20 ]
ja mam pampers,ale podobno lepsze sa huggies i chyba dokupie...

Słyszałam od pewnej mamy że najlepsze sa pampers a potem haggis i potem dalej jakieś bella? itd?I też cenowo tak. pampersy najdroższe...
No właśnie trzeba pamiętać o tej dziurce? Ale też czytałam że ją można samemu zrobić...

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

11 maja 2007, 14:29

alescie naskrobaly, dwie stronki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
rafal przyjechal w przerwie obiadowej ale ja juz wcale na niego zla nie bylam... ta nuda wokolo i to ze nie mam do kogo geby otworzyc rpzwalilo mnie kompletnie i jak o 10 zaczelam plakac to mnie zastal o 12:20 na lozku w sypialni zaplakana z morka poduzska pod glowa i paczka porozrzucanych wysmarkanych chusteczek :ico_noniewiem: i co wzial mnie przytulil i sie jeszcze bardziej rozryczalam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale ze mnie :ico_puknij: :ico_puknij:

dla mnie wlasnie najgorsze jest to ze tu nie mam nikogo jedynie co dzwonie do mamy a cholerny telefon znow byl popsuty :ico_zly: ale rafal go naprawil i zadzwonilam do mamy i gadalysmy 1,5h :-D dowiedzialam sie przynajmniej co nowego i luzik... Rafal mnie poprzytulal powiedzial ze ajkby mnie tu nie bylo to co on mialby beze mnie tzn bez nas robic??? eh ten moj facet... moze sie i zachowuje jak glupia nastolatka ale jestesmy po slubie prawie rok i tak malo czasu ze soba spedzamy... wiem ze powinnam sie cieszyc ze ma dobra prace ale nie bylo gadane jak go przyjmowali ze bedzie wracal do domu o 23 tak jak wczoraj bo normalnie konczy o 16:15 :ico_zly: przepraszam ze sie tak zachowuje i ze sie wam wyzalam ale ta samotnosc mnie dobija :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

dzieki ze mnie tak pocieszacie, mamie sie nie przyznalam ze znowu mam placzliwy dzien bo tez by sie rozmazala i by sie martwila, dlatego iesze sie ze mam was i ze moge wam wszystko powiedziec!

co do ciuszkow to ja mam przewaznie moje ciazowki z ebay i ciuszki dla malej to amm wszystkie po rodzince, od znajomej mojej tesciowej i z ebay... nowych ma chyba tylko body i sliniaczki i pare komplecikow... ja np na ebay kupilam 15cz kompelt ciuszkow typu sukieneczki bluzeczki i spodenki za 7€, to byla okazja :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 maja 2007, 14:30

Agniecha, ja czytałam że w ostanim miesiącu zwiększa się częstotliwość wizyt u ginka. Powinny być co 2 tygodnie albo nawet co tydzień,nie pamiętam. Zobaczymy jak jest w rzeczywistości.
Lucy, czytałam o Twoich przebojach z wózkiem. Współczuję kochana. Ale może znajdziesz jeszcze fajniejszy :ico_haha_02: Mój brat (mieszka w uk) też miał przeboje z kupowaniem przez internet, a raczej z firmą kurierską. Kupił aparat, a firma kurierska odesłała go z powrotem! Ponoć próbowali dostarczyć, ale chyba to guzik prawda, bo brat dzwonił do nich kilka razy i obiecywali, że dostarczą ( nawet jak już odesłali).
Ostatnio zmieniony 11 maja 2007, 14:32 przez ania1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość