79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

11 maja 2007, 11:24

agasco ty szczesciaro co jesz ze tak malo tyjesz??????????? mi tez sie wydaje ze nisko brzuch nosze ale to moze jeszcze nie ten czas bo maluszek jeszcze nie jest taki duzy i na dole sie usadowil a jak czujecie juz malucha na żebrach i czy wszystko juz macie dla maluszka ile kupujecie w koncu tych spiochow i bobow???????? ja mam narazie 4 pajacyki i 4 body 1 dresik 1 bluze ale wiecie co moja kolezanka urodzila i bylam u niej i te ciuszki ktore ja mam bo kozystajac z rad kupywalam tylko na 62 to wszystko bedzie za duze i to duzo!!!!

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

11 maja 2007, 12:03

79anita teraz sklepy są otwarte 7 dni w tygodniu jak wszystko będzie za dużo to wyślesz kogoś z rodzinki i ci kupią co tzreba nie kupujcie za dużo bo to nie ma sensu
agasco gdzie te twoje zdjęcie?

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

11 maja 2007, 14:36

Kasiu to jak ci się uda jakiś dzień wolny i ja będe w domku to możemy się zgadać i wtedy mi pomożesz, Bo ty to exper, dobrze ze ja nie jestem taka gafa i wiem do czego służy enter. UFffffff :ico_oczko:
Agasko masz śliczny brzunio i chyba pierwszy raz cię widzimy. Wcześniej się nie pokazywałaś. Mnie można zobaczyć pod moim suwaczkiem jest link do mojego zdjecia z mężem ale to przed ciążą, więc się tak nie liczy.
Ja też nie mam wiele body i pajacyków i się martwie, że nie będzie wystarczająco, ale wszyscy krzyczą bym już nic niekupowała jedynie te duże rzeczy i tyle.
Sama nie wiem moze coś dokupie małego jak mi się spodoba, ale to potem. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 maja 2007, 14:38

Dziewczyny ja narazie sarpnelam sie na sliczne buciki w kolorze rozowym w zwierzatka dla naszej Nelci i rekawiczki i nic wiecej nie kupuje bo moja rodzinka wpadla w szal i kupuje ciuszki.Wiec jak juz mi wszystko przysla albo przyniosa wtedy ja zobacze czego nie mam i wtedy dopiero kupie.Szalec nie bede bo nie ma sensu i jak czegos bedzie brakowac to skorzystam z rad Kasi i wysle kogos na zakupy albo przejde sie sama bo ma super sklep naprzeciwko domu :ico_brawa_01: !Wiecie nie powiem ze mnie nie korci jak widze te wszytskie piekne ciuszeczki dla pieknych malych dziewczynek i pieknych malych chlopcow ale jestem twarda i podniecam sie patrzeniem na nie :-D !
Kupilyscie lozeczka?My kupimy chyba zwykle sosnowe ale materac ten kokosowy...ale jeszcze nie podjelismy decyzji ostatecznej.
Wielkie buziolki

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

11 maja 2007, 14:49

Łóżeczko kupujemy za tydzień bo jadą na wyprawe do USA i tam mają dostać, więc dlatego ma być tak szybko bo potem już nikt nie jedzie tam. A materacy takich to tu nie ma a szkoda, a jak są to ceny pod sufit, bo tu to co jest zdrowe i naturalne to kosztuje jak by z innej planety to ściągali. :ico_puknij:
Szkoda bo ja nie mogę znieść smaku papryki, a ze sklepu ze zdrową żywnością to smakuje jak powinnna. Szkoda, że tak tu się wszystko poprzekręcało.
Nawet mleka prosto od krowy nie możesz kupić, bo jest zakaz całkowity. Pod groźbą wielkiej kary i zmaknięcia ci gospodarstwa. :ico_puknij:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 maja 2007, 15:03

Kasiu3 a Ty mieszkasz w Kanadzie czy Anglii?

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

11 maja 2007, 15:06

Mieszkam w Kanadzie, Ottawa. :ico_oczko:
A jutro jade na zakupki do Montrealu to nasz taka mała Europa na zakupi, juz się doczekać nie mogę, cały dzień zakupów i dodatkowo mój mąż lubi tam robić wiele zakupów, więc nie będzie marudzenia. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-11, 15:08 ]
A ty gdzie mieszkasz ??

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 maja 2007, 15:10

W Lublinie.Ale moj mezus bardzo chce do Kanady wiec moze za 3 lata bedziemy tam mieszkac.Ja w sumie etz chce ale z drugiej strony wole blizej Polski gzdies w Europie...Ale zobaczymy :-D !I jak zycie w Kanadzie?

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

11 maja 2007, 15:25

My chcemy uciekać do Anglii bo do rodziny, normalnej rodziny jest bliżej.
Ja akurat ma problemy z przystosowaniem i wiele rzeczy mi się nie podoba, dlatego planuje kolejną emigracje.
Np: szkolnictwo to totalny dół.
Moja pasierbica jest w 4 klasie , KOŃczy ją i nie zna tabliczki mnożenia bo nikto nic od nich nie wymaga, jak nie zrobisz lekcj to ci piszą notatke i tyle nie ma lufa, nieprzygotowanie, jeśli chcesz dobrze wykształcić , to wielkie pieniądze trzeba mieć, 10000 rocznie. Od przeczkola.
Ja jestem bardzo zawiedziona !!!
Na waszym miescu bym poszukała kraju bliżej i milszego w ludziach. Od roku mieszkam w domu z inna rodziną, oni mają wejście od tylu i mieszkają pod nami i szczerze to jak kiwniemy głową i powiemy dzieńdobry to tyle,nie ma żadnej takiej, aż trudno nazwać. Poprostu tu ludzie wogóle nie są ze sobą, ciągle wydaje im się, że coś chcesz od nich, a tu nie ma nic za darma, pewnie będziesz chciała coś wzamian?
Nie ma tak że życzliwość i robie bo poprostu chce pomóc, ma wiele problemów z ludzmi, a nawet Polacy są inni tutaj. Wielkie Ham......ło. W sklepach polskich to znają cię z imienia i wiedzą wszytko o tobie, a ty jesteś tam pierwszy raz, bo ploty to lecą jak oszalałe, nawet potrafją ci popsuć reputacje, bo masz męża kanadyjczyka, a nie polaka. Głupota. Ja mam jedną znajomą Polkę i z nią się trzymam troche. Ale reszte musaiłam odstawić bo poprostu szok. :ico_szoking:
ALe niechce cię zniechęcać, śmieszna jestem, jak chcecie się tu wybrać będzie cięzko z przystosowanie i to duże nawet moge ci powiedzieć, ze jak na antydepresyjnych nie będziesz jechała to będziesz jechała spowrotem do Polski, albo będziesz bogata nieszcześliwie.
A masz zrobione jakieś egzaminy państwowe z Angielskiego, aby uznali ci tu. Bo ja to nawet nie mam matury, i musze zdać egzamin albo spowrotem do szkółki na 4 lata.
A w Polsce mam licencja z zarządzania.
Ale się napisałam !!! :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-05-11, 15:30 ]
Mój mąż urodzony Kanadyjczyk kocha Europe twierdzi, że tam czuje się wiecej jak w domu niż we własnym domu.
A policz sobie ceny biletów, 1500$ za osobe we 2 strony do Polski w lato a najtaniej to może 900$, a w Europie grosze i nie trzeba głópiej wizy, moja mama może mnie tylko odwiedzić , bo siostrze powiedzieli, że za duże prawdopodobieństwo, że zostanie w Kanadzie, a ma własną firme, własne mieszkanie i narzeczonego. A tata to może ale jak mama wróci, aby przypadkiem im się też nie zostało.
EUROPA słodki dom, szkoda, że tak daleko. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 maja 2007, 15:33

Kasiu dzieki za informacje i powiem Ci ze slyszalam juz kilka takich opinii... :ico_olaboga: Ja bede nalegac na europe.Dyplomy bedziemy nostryfikowac wiec bedzie oki.Moj mezus skonczyl medycyne weterynaryjna i sie napalil bo podobno w Kanadzie duzo kasy za to.Ale mysle ze da sie przekonac bo kasa dla nas nigdy nie byla wazniejsza od szczescia wiec sadze ze zostaniemy gdzies w Europie.Bylismy w Anglii 12 miesiecy w tamtym roku i powiem Ci ze przezylismy kilka koszmarow pzrzez polakow ale tez poznalismy wspanailaych ludzi...wiec gdzies na swiecie mozna znalesc kawalek ziemi gdzie bedzie sie szczesliwym.A problemy??Zawsze beda!!Ale poki jest milosc to wszytsko sie zniesie!!!
Trzymaj sie cieplo i Europa czeka na Was!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-11, 15:37 ]
No to jak maz chce do Europy to tylko kwestia czasu jak przybedziecie :ico_brawa_01: !!!

[ Dodano: 2007-05-11, 15:38 ]
Wisienko jak sie czujecie????Mam nadzieje ze juz lepiej!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość