Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 maja 2007, 16:21

A ja wam powiem ze ostatnio nie moge jesc :ico_oczko:
Ale mnie naszła ochota na buleczke z dzemem z czarnej porzeczki i mleczko :ico_szoking: ide sobie zrobic :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 maja 2007, 17:05

magda26 pisze:Aga a co do tesciowej moje zdanie znacie :-D :-D :-D

Madziu ale to moja kochana mama!?czasem poprostu ma takie przypały, troche mnie zdenerwowała,że skończyłam z nią gadać! A ona jak zawsze, za 5 min dostaje smsa, że przeprasza, że tak lubi sobie pogadać, wiem że nie chce źle...Ale mojemu A już wiem żeby o tym nie mówić, bo kiedyś mówiłam i troche popsułam stosunki między nimi...teraz tego żałuję.Artur uważa że mama się wtrąca,a ja wiem że tak nie jest...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 maja 2007, 17:06

Aga to zle zrozumiałam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 maja 2007, 17:10

magda26, bo ja tak troche napisałam...teściowa mojego A.Bo to w sumie mąż się użera z teściową! Troche głupio bo różnica wieku między nimi jest 8 lat! Dlatego mój A teściów jeszcze tytułuje "pan" i "pani" troche mi się to nie podoba, ale z tym moim uparciuchem nie idzie pogadać...
Ostatnio zmieniony 11 maja 2007, 17:14 przez agniecha772, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 maja 2007, 17:14

Aga ja ci powiem ze na moich długo po slubie mówiłam Pan i Pani jakos nie mogłam sie przełamac o co tesciowa miała oczwiscie pretensje ale potem jakos samo przyszło ale wczoraj jak sie na nia wsciekłam powiedziałam P ze bede mowic Pan Pani :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 maja 2007, 17:26

magda26, Jeżeli masz problem z teściami? To wiesz Twoja sprawa jak ich nazywasz?Pan i Pani to też jest z szacunkiem...
Wiem, że mojemu A rozchodzi się o to że ma za złe mojej mamie to że jest tak bardzo za mną!zawsze mnie broni! Moja mama nie jest obiektywna, co do nas! podam np taki głupi przykład, kiedyś rodziców zprosiłam na obiad i robiłam żeberka, i troche za mało je podlałam wodą czy coś, były troche twardawe.No i mój A nie omieszkał tego powiedzieć na głos, to wtedy moja mama jak mój obrońca! Ale dobre, ale tego, bo jeszcze nie wie? może jej ciężko.. wiesz? troche głupio...Już to mamie tłumaczyłam że jest wszystko ok, że nie musi się o mnie bać! Ale też troche wymagam od A zrozumienia, rodzice mają mnie jedną, troche pokrzywdzoną przez los [wypadek], troche problemów zdrowotnych! Artur ma za złe do mamy [do taty nie, tata jak to chłop!]że gdyby coś mi kiedyś A zrobił [np uderzył] to mama zresztą pewnie i tata by go zabili.i pewnie nawet by nie pytali o co poszło? A to chyba nie dobrze?
Ale to jest chyba ta miłość rodzicielska bezwarunkowa!!! Ale się rozpisałam...

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

11 maja 2007, 18:07

Dziewczyny moja mama jest nie do wytrzymania!
Moja siostra robi w niedzielę komunię swojej najmłodszej latorośli. Niestety u mamy bo jest więcej miejsca, a moja mama uwielbia wszystkimi rządzić i już od tygodnia rozstawia wszystkich po kątach, jednemu sie żali na drugiego i ciągle wrzeszczy albo płacze - mówie wam KOSZMAR!!! A to za mało mięsa kupione, a to ciastka czemu jeszcze nie gotowe, a skąd stoły pożyczyć :ico_szoking: jest nie do wytrzymania.

Dlatego strasznie się cieszę że na chrzciny mamy już zamówiony lokal :ico_brawa_01: i mnie to wszysko minie HURRAAA!!

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 maja 2007, 18:07

Dobra , troche sobie z Wami popisałam...zaznaczyłam swoją obecność, idę się położyć, może poczytam... jeszcze tu pewnie dziś zajrzę? miłego dnia...

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

11 maja 2007, 18:25

a ja bylam wrzucic liscik do skrzynki pocztowej a teraz zajadam sie lodem :-D :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 maja 2007, 18:30

dziewczyny napisali mi z tego wozka,ze maja propozycje,ze wysla mi natychmiast wozek ,ktory wiecej kosztuje i w srode go bede miala,jesli chce ...i ponoc jest fajniejszy ,tylko kolor inny...czerwono,szary i cos tam jeszcze....ja juz jestem tak tym wozkiem zmeczona,ze sie zgodzilam i tomek tez...pozatym zamowil komputer,w takim sklepie i okazalo sie,ze nie dali nam drukarki (a byla w zestawie)zwykla klawiature,a miala byc bezprzewodowa,to samo myszka....zadzwonilam do nich,a gosciu mowi,ze drukarka dopiero doszla,ale jak tam bylismy godzine temu to nawet nie wspomnial,ze jej nie ma....aha i glosniki dali nie takie...jak tam jutro wpadne ,to zrobie taka awanture,ze im te komputery beda fruwac :ico_zly: :ico_zly: bo to to juz przesada....

[ Dodano: 2007-05-11, 18:34 ]
ja pije kawe latte :-D

[ Dodano: 2007-05-11, 18:35 ]
agniecha rozumiem twoich rodzicow i to normalne,tym bardziej,ze maja cie jedna ...daj im sie rozpieszczac,niech sie ciesza :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], KylieTab i 1 gość