Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

11 maja 2007, 18:50

kurcze no i humor mi sie nie poprawil tylko w buzi taki brzydki posmak sie zrobil, zapewne pozarlam dzisiaj za duzo slodkiego zamiast mojej kochanej salaty i pomidorkow :-D :-D :-D :-D
dziewczynki poradzcie mi bo ja mam kupione dla malej tylko chusteczki do dupki oliwke zel do kapieli i i szamponik do wloskow... co jeszcze bede potrzebowac????

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

11 maja 2007, 19:17

Już na samym początku przyznam się bez bicia ,że czytałam Was na raty bo tyle tego natrzaskałyście ,że ho ho :ico_szoking:

Moje zdanie na temat teściowej też znacie.Nie rozumiem tylko czemu taką frajdę sprawia im gnębienie ciężarnej.Olałam swoją i tak chyba będzie najlepiej skoro przez 6 lat się nie dogadałysmy to już nie ma szans a tymbardziej po ostatniej awanturze jak mi powiedziała ,że to nie jest mój dom :ico_zly: .Wredne te baby.

Lucynko przykro słyszeć co cię spotkało.Trzymaj się mała , może tata faktycznie zmobilizuje się i zapłaci te zaległości.A może ten nowy wózeczek będzie fajniejszy ?

Madzia cóż mogę powiedzieć : nasz teściowe razem by się nie nudziły

Alinko ja mojej serwuję muchomory na dziko a z tym winem to przegięła :ico_olaboga:

Kamilko gratuluję zasłużonego L4 i takiego szefa oczywiście.

Haniu jeszcze tylko kilka tyg i nie będziesz czuła się już taka samotna

Jeżeli chodzi o te pieluszki to tylko bella ma z wycieciem na pępek.Odradzam wycinanie innych pieluszek bo strasznie się siepią i jest jeszcze gorzej niż bez otworu.
Jakościowo najlepszy jest pampers a marki różnią się bardzo : np te tańsze hugiesy(niebieskie opakowanie) wychodzą taniej niż pampers ale są cieńsze i szybciej się zużywają.Bardzo dobre są te oryginalne hugiesy(zielone), ale są dość drogie niestety.

Ja już wszystko kupiłam.Teraz czekam tylko na godzinę "zero".
A tak przy okazji to stawiam :ico_zdrowko: bo właśnie zaczynam 38 tc.
Od wczoraj strasznie bolą mnie plecy a jak wracałam ze sklepu to miałam wrażenie że idę , idę i idę - jednym słowem drepczę w miejscu.Teraz tak już będzie.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 maja 2007, 19:30

Aciu nie martw sie ja zaraz jestem za toba jezeli cie to pociesza :-D
Mi mamusia dzisiaj kupiła i przywiozła koszule do szpitala rózowa w delfinki niebieskie hehe bardzo fajna ja juz jestem gotowa w przyszłym tyg sie pakuje a co tam torba moze stac i czekac na godzine "0" jak pisze Acia.

A my juz po kolacji a dzisiaj serowałam sałatke z zupek chinskich i bułeczka z masełkiem :ico_brawa_01:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

11 maja 2007, 19:37

magda ale mi smakaa na buleczke zrobilas :ico_zly:

ja bede miala dopiero jutro rano :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja tez bym juz musiala torbe powoli pakowac choc czuje ze z was wszystkich to ja sie ostatia rozpakuje ale co tam, talk jak magda powiedziala moze stac i czekac :-D tyllko w srode jak pojde z mezulkiem na szkole rodzenia to sie dowiem co musze miec ze soba bo tu maja jakies inne wymogi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 maja 2007, 19:39

Nie serowałam tylko "serwowałam " :ico_puknij: :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 maja 2007, 19:48

Aciu, gratuluję 38 tygodnia :ico_tort: !
Madzia, a Ty jak zawsze pyszności serwujesz. Ja poprosiłam męża żeby przygotwał kolację, zobaczymy co tam wymyśli hihi. Na razie oglądamy "Wiadomości".
Lucy, Tobie to się chyba lanie należy za noszenie tv! A tym baranom (sorki) z firmy kurierskiej to :wpale: :592: :503:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

11 maja 2007, 20:01

A ja właśnie robię sobie fryteczki. Wiem że nie zdrowe ale miałam strasznego smaka, a robiłam sama z ziemniaczków więc chemii dużo nie będą miały hihi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 maja 2007, 20:03

Leatko na zdrowie ci ;p wam :-D

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

11 maja 2007, 20:10

:-D zycze wam wszystkim kochanym czerwcowkom cieplego slonecznego bezwietrznego i jeszcze dwupakowego weekendu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

pokaze sie dopiero w poniedzialek bo teraz mam dwa dni mezulka tylko dla siebie wiec trzeba to wykorzystac :ico_wstydzioch: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

trzymajcie sie i do poniedzialku Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

11 maja 2007, 20:14

A mi trochę smutno bo borys miał mieć wolne a jednak przed chwilą pojechał w trasę :ico_placzek: .U nas dzisiaj na starówce jest "zakochaj się w Toruniu" i mielismy iść zobaczyć a teraz to sama oglądam na polsacie.Szkoda bo na pewno fajna imprezka.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość