Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

11 maja 2007, 17:03

kasi.k, ja od poczatku podawalam mojemu synkowi koperek i rumianek do picia :ico_haha_02: najpierw parzylam normalny i rozcieczalam a pozniej zamowilam sobie z PL Hippa i podaje ciagle te herbatki jak mial katarek to takie ziolowe na przeziebienie :ico_haha_02: maja cala game tych herbatek niektore sa wlasnie od pierwszych dni takie jak koperek i rumianek :ico_haha_02: A moj synus wlasnie na poczatku tez tak prukal z placzem wiec sie tak bardzo nie martw, a mleczko tez podaje APTAMIL :ico_haha_02:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 maja 2007, 17:46

kasik ale odlot z tymi jedynkami hahahahah no to macie zglowy przynajmniej dwa zeby hihihih
mam takie siedzienie dla dziecka bamboo sit czy cos ono troche wyglada jak nocnik dostalismy to od znajomych i w sumie nie uzywam ale dzis jakos go wsadzilam tam na chwile jak cos robilam i wiecie co? dziecko zrobilo kupe hihihihi myslea ze to nocnik no to zrobil kupsztala myslalam ze skonam ze smiechu :ico_haha_01:

tak to wyglada tyle ze natus dwa razy juz wiekszy i co nie mozna sie pomyslic hihihihi
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
lucy a ja tez przewijam glownie na lozku u mnie moze by to na dwa miesiace bylo dobre bo potem to sie krecil wiercil balabym sie go klasc tam :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 maja 2007, 18:46

dziewczyny nie ma to jak doswiadczone mamuski :ico_brawa_01: przekonalyscie mnie z tym przewijakiem...macie racje,tak sobie pomyslalam,ze ja jednak tez wole na lozku przewijac :-D kupie tylko taka mate jak ma na zdjeciu Mayeczka i bede ja klasc na lozku :ico_brawa_01: kasik to twoja mala wszystkich zaskoczyla tymi jedynkami :ico_szoking: prosimy o zdjecia Viki :ico_sorki: :ico_sorki: musze leciec ,potem dokoncze

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 maja 2007, 20:47

Emilka a pisałas kiedys ze tu fajnie sie mieszka :ico_olaboga: a ja wlasnie z shankill sie przeprowadzilam bo tam bylo niebezpiecznie, tu na razie jest ok, zreszta zobaczymy.... jesli tu mi cos takiego zrobia to uciekam do Polski
Dziewczyny macie racje z tymi przewijakami, aja dzis bylam na szkole rodzenia i myslalam ze to juz koniec chodzenia a tu 6 spotkan jeszcze mnie czeka w szpitalu aale jest fajnie :ico_brawa_01: mozna sie posmiac bo dzis polozna o seksie mowila ze mamy szalec poki mozna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hihihihihihihihhi a moj synus mnie w konia zrobil bo uciekal przed polozna ale w koncu jego serduszko poszukala i ja non stop kopał moze myslal ze na dysce jest :ico_smiechbig:
Kasik milo ze wpadlas chodz na sekundke :ico_brawa_01: buziaczki dla Viki

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 maja 2007, 00:02

delfina super przed porodem wygladalas....niezla mamuska z ciebie :-D a gdzie sie tak ladnie opalilas ? bo ja sie smaruje balsamami brazujacymi i zolta jestem ,a nie brazowa :ico_wstydzioch: marta twoj maly szaleje poki moze,ma jeszcze miejsce,to dyske sobie robi...a co...

[ Dodano: 2007-05-12, 01:18 ]
nudzi mi sie;( T juz chrapie,chyba tez pojde spac :-D bo potem znowu wstane jak kasia bedzie jadla obiad :ico_haha_01: dzis troche popakowalam torbe ,bo jakas babcia na miescie za mna biegla,az sie wystraszylam i mowi czy moze ze mna porozmawiac? to ja,ze tak...a ona ,,kiedy rodze?,, to ja ,ze w czerwcu,a ona ,ze napewno wczesniej,bo mam juz nisko brzuch :ico_szoking: a ja do niej,ze od poczatku ciazy mam taki...a ona,czy dziecko glowka odwrocone? to ja,ze tak...to ona sie cieszyla i mowi powodzenia,napewno urodzisz wczesniej :ico_szoking: wiec ja do domu ,prasowanie i pakowanie torby :ico_haha_01: Tomek sie smial :-D wlasnie mam kilka pytan do was...ile butelek mam wziac do szpitala i czy wczesniej je wyparzac?i ile body i spioszkow,bo na liscie napisane,ze tylko po 3,a kolezanka mowi ,ze wiecej...ja tez mysle,ze wiecej,bo co to 3?powinnam brac laktator? nawet nie wiem jak obslugiwac :ico_wstydzioch: ile recznikow dla dziecka?i czy brac chusteczki nawilzane,bo na liscie nie ma,a ponoc kaza brac waciki i przemywac woda?to ja juz nie wiem czy je brac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-12, 01:19 ]
i nie wiem czy kosmetykli dla dziecka brac do szpitala,a jak tak ,to jakie?bo ponoc na poczatku nie kaza,ale ja juz sama nie wiem....

[ Dodano: 2007-05-12, 06:37 ]
dzien dobry
ja dzis pierwsza,bo spac nie moge :ico_noniewiem: T pojechal do pracy i nudzi mi sie ...dobrze,ze tylko do 12 pracuje ....delfinka fajny ten pierwszy maklaren,ale ten drugi tez mi sie podoba...a mieszkanko znajomej -super !!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-12, 06:38 ]
ja dzisiaj 35 tydzien ,ale suwaczek jeszcze nie przeskoczyl :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 maja 2007, 08:53

lucy to ja ci napisze jak bylo u mnie z torba do szpitala
bylam tam dobe a dla dziecka przydaly mi sie tylko jedne spiochy w ktorych byl caly czas zadnych kosmetykow nie potrzebowalam tylko pampersy i husteczki ale to mi dali w szpitalu w takim prezencie od bounty cos tam butelek tez zadnych nie mialam i nie potrzebowalam ( ale nastepnym razem wezme ze dwie bo nigdy nie widomo) no i dla mnie - strasznie bylo goraco w szpitalu wiec z 5 razy sie przebieralam tam wiec 5 koszul mi bylo potrzebne i tony maternity towels ale wez sobie najlepiej ze skrzydelkami tez tych wielkich podpasek i kladz na nie bo jest lepiej
no i dzidziusia dopiero wykapalam i przebralam w domu takto w szpitalu caly czas spal i odpoczywal wiec nie bylo potzreby ...w sumie pojechalam z torba jak na 2-tygodniowe wczasy a niewiele bylo mi potzrebne :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 maja 2007, 08:59

najgorzej,ze nie wiem ile w tym szpitalu bede ...mam nadzieje,ze wszystko pojdzie gladko i bede jak ty julie....nienawidze szpitali :ico_zly:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 maja 2007, 09:15

oj lucy dla mnie to byla meczarnia tam wytzrymac nastepnym razem wyjde po 6 godzinach jak bedzie ok :ico_zly: nic nie odpoczelam dzieciaki rzeszczaly natus tez nie mogl sie wyspac ciagle jacys ludzie w odwiedziny ehhhh na dworcu kolejowym byloby spokojnie bardzo bylam wsciekla wyszlabym tego samego dnia ale balam sie o natusia bo go monitorowali po tym jak sie urodzil i nie oddychal cala noc no wiem nie moglam wyjsc ze wzgledu na niego

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 maja 2007, 09:37

a czemu nie oddychal ? :ico_szoking: dobrze,ze wszystko ok ...

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 maja 2007, 09:43

bo byl pepowinka raz owiniety i troszke sie przydusuil tez byl juz mocno przenoszony i zachlysnal sie tym wszytkim naszczescie wszytsko dobrze sie skonczylo

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość