lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 maja 2007, 20:21

a moj w weekend znowu do pracy :ico_olaboga: aciu gratuluje ....juz mozesz rodzic :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: zwarta i gotowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja sie biore za prasowanie,bo dzis mnie pani zaczepila na ulicy i powiedziala,ze mam nisko brzuch i wg niej niedlugo urodze :ico_szoking: wystraszylam sie troche,bo ja wciaz nie gotowa :ico_noniewiem: ale brzuch mam nisko od poczatku ,wiec chyba taki juz jest....sama nie wiem...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

11 maja 2007, 21:30

Aciu ale ten czas zleciał już 38 tydzień zaczynasz

Zakupy się udały, został mi jeszcze tylko do kupienia (z tych ważniejszych i droższych rzeczy oczywiście) materac.

Niestety też mi się na smutek zebrało, mąż pojechał na basen z siostrą a ja zostałam sama i tak mi się łezki puściły, wogóle to jestem zła na M. bo ostatnio wogóle mi nie poświęca czasu i czuję sie samotna. Chyba pójdę już spać, a jutro nacieszę sie tym co kupiłam. Teraz muszę wszystko poprać i poprasować :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a trochę tego jest

[ Dodano: 2007-05-11, 21:55 ]
idę spać dobranoc

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

11 maja 2007, 22:05

Lucynko ja też mam nisko brzuch, ale jak pytałam położną przy ostatniej wizycie czy to taki "na już" to się śmiała , że jeszcze nie.Zdążysz ze wszystkim , zobaczysz :ico_oczko:

Asiulka super,że zakupy się udały.A materacyk jaki kupujesz piankowy czy z tych kokosowo - gryczanych ?Teraz zeby tylko słonko się pokazało to dzidziusiowe pranko ładnie będzie ci schło :ico_brawa_01:

Madzia ty masz termin na 11 ; mówiłam ci że to jest bardzo dobra data - mam urodziny :-D

Ja też juz się kładę.Dobranoc kochane

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 maja 2007, 22:12

Mój mąż nie zaniedbuje mnie,ale też nie za wiele czasu ma dla mnie, wiecznie jest rozchwytywany, wiecznie ma jakąś prace, nie wiem czy kiedyś skończy remont naszego mieszkania.Tylko niedziele mam go dla siebie...I też czasami się upominam że za mało czasu i zaimteresowania mi poświęca...
asiula26, może spróbuj powiedzieć to mężowi?
Mój A poszedł do pracy, ja też się już położę... dobranoc
Jutro nie piszcie tak dużo. :ico_nienie: ..bo dopiero przyjdę na komputer jak mój A się wyśpi...A potem trzeba duż czytać... :ico_haha_01: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

11 maja 2007, 22:27

Śpicie??
J już umyta i leżę w łóżeczku. Muszę odespać ostatnią noc. No ale kilka słów po wizycie i gina. Tomuś na razie się nie szykuje do wyjścia. Szyjka w porządku. Serduszko bije i wszystko na miejscu. Mały nie zmienił pozycji. Leży główką do dołu i cierpliwie czeka. Dziś nie robiliśmy pomiarów więc nic więcej nie wiem. Ale mam przyjść za dwa tygodnie to będziemy mieryć i już będzie można powiedzieć jak duży się urodzi. super, to następna wizyta bedzie ciekawsza.

Wypytałam się o różne rzeczy. Lucy pytałam o paciorkowca. Powiediał, że nie bada się każdej kobiety. Jak się ma paciorkowca to są objawy m.in. zmienione ph w pochwie. Zbadał mi PH i mam ok więc wykluczył tą cholerę.

Asiula to chyba Ty się zastanawiałaś czy maleństwo aby za bardzo się nie rusza? NIe może byc zbyt ruchliwe. Mamy się martwić jak mało sie rusza a nie odwrotnie. Konkretnie: jeśli przez 4 godziny nie czujemy ruchów to migiem do szpitala na KTG.

Ogólnie jak wody odejdą to do szpitala i jak skurcze częste i regularne i coraz dłuższe to zaczynamy poród.
Mówił, że 80% kobiet rodzi prd terminem, 10% w terminie i 10 po. No i to tak w skrócie. Za dwa tygodnie będę wiedzieć więcej.

Zrobiłam sobie przed chwilą fotkę no to wam wkleję. Matko jaka ja grubska. Ale widzę, że na twarzy straszna pyza się zrobiłam. A w ogóle przytyłam równiutko 10 kilo.

Obrazek

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 maja 2007, 22:34

-indigo-, super brzuszek.wyglądasz jak prawdziwa "bębnistka" Ja jeszcze nie śpię,ale zaraz lece pod prysznic! I się położe, bo dziś to praktycznie nie leżałam,a codzień się kłade i czytam...
Ja idę w poniedziałek do gina, ciekawe co mnie powie? Może mi już wyznaczy termin kiedy mam przyjść do szpitala? bo ja cesarke!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 maja 2007, 22:41

Kamilko alez zgrabniutka jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tomcio ma elegancki domek :) dobrze, ze masz dobre wieści :) ja o swoich napiszę za tydzień :-D
Dobrze, ze ten dzien się kończy, jakiś taki nerwowy był :ico_zly:
Dobranoc wszystkim

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 maja 2007, 23:57

kamilko to super,ze paciorkowiec wykluczony :ico_brawa_01: wygladasz super :-D 10 kg to nie duzo ;) ja wiecej przytylam,ale nie jestem juz pewna bo roznie waga pokazuje 13-15kg ...moja buzia zrobila sie bardzo okragla i albo mi sie zdaje,albo robi mi sie drugi podbrodek :ico_wstydzioch: to przez moje obzarstwo :ico_wstydzioch: dzis juz mniej jadlam :-D ja juz sie lepiej czuje i zlosc mi przeszla,bo rzeczywiscie ten wozek co mi maja w srode przyslac fajniejszy i kolorki zywsze :ico_brawa_01: takze nie ma tego zlego :ico_brawa_01: co do komputerka jest super,ale i tak ich zjade za drukarke(jutro po nia idziemy) i wymienimy glosniki,bo sa nie te co mialy byc ;) t jest bardzo zadowolony,wiec ja tez...a poza tym zamienil swoj twardy dysk na playstation 2 z kolega :ico_puknij: bo mial bardzo duzy (250 gb)

[ Dodano: 2007-05-11, 23:58 ]
teraz siedzi i ma zabawe :-D

[ Dodano: 2007-05-12, 06:34 ]
dzien dobry

dzis ja spac nie moge :-D T pojechal do pracy :ico_olaboga: ale na szczescie tylko do 12 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 maja 2007, 07:19

Cześć Lucy ! Ja też jakoś nie mogę spać. Już od godziny prawie się krzątam i staram się nie zbudzić K. Fajnie, że podoba Ci się wózeczek, który Ci zaproponowali. My wybraliśmy kolorek zielono-pistacjowy, choć Krzyś optował jeszcze za granatowo-błękitnym. Moje kochanie bardzo anażuje się w zakupy dla dzidzi i nawet jeden komplet pościelki sami wybrał - oczywiście ograniczyłam Mu listę hehe - musi mi przecież pasować kolorystycznie :ico_oczko:
Kamilko, moim zdaniem wyglądasz ślicznie i całkiem mało przybrałaś na wadze. Ja mam aż 15 kg na plusie, a buzię jak księżyc w pełni :ico_wstydzioch: . Pocieszam się, że szybko zrzucę przy dzidzi, a teraz najważniejsze, że Maleństwo zdrowe.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 maja 2007, 07:33

aniu ja podobnie...juz sama nie wiem ile przytylam,bo w uk nie waza,ale na mojej wadze tak od 13 do 15 kg :ico_szoking: ale jakos sie z tym zle nie czuje....buzie tez mam okraglutka...nawet sie wczoraj smialismy z T,ze mi sie podwojny podbrodek robi :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 0 gości