Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 maja 2007, 14:06

Cześć ciężarówki...Dopiero teraz mój mąż mnie dopuścił do komputera, bo szukał fotelika i kamerki...
asiula26, Wiem co czujesz? bo mój A jest prawie taki sam, uparciuch, ale prawdopodobnie przez moją ciążę bardzo się zmienił.Jest dużo łagodniejszy i bardziej na mnie zwraca uwagę,o poświęcanie wiecej czasu też trochę się upominam, ale jak już pisałam, on pracuje i remontuje nasze mieszkanie...A mój A też ma dziwne podejście do naszego maleństwa, ale staram się go rozumieć.On uważa że jeszcze nie ma dziecka! A jak mu pokazuje jak maleństwo kopie to nie może w to uwierzyć. prawdopodobnie faceci nie umieją sobie tego wyobraźić.Ja czuję już dziecko i pewnie włączył mi się już instynkt macierzyński...
Tak samo powiedział że imie wybierzemy jak będzie dzidziuś...Ale oczywiście ja już mam pare swoich typów.
A w nd jedziemy zobaczyć komode http://www.allegro.pl/show_item.php?item=191864567 może nam przypasuje?
Wtedy bym już wyprała ciuszki, maluszki i miałabym je gdzie schować...
A w poniedziałek porywam męża do sklepu, zamówimy łóżeczko, pościel, rożek i takie tam? Bo ja w sumie jestem jeszcze w lesie.Wy piszecie że już prawie siedzicie na walizkach, a ja???? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ale w tym tygodniu to zmienie...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 maja 2007, 14:07

madziorka zycze udanej imprezki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ostatnia zaczelas zakupki,ale za to z jakim rozmachem :ico_brawa_01: juz prawie wszystko gotowe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 maja 2007, 14:35

agniecha a ja mam wrazenie, ze mnie z tym podejsciem do dzidziusia to odwrotnie jest... adas gada z brzuszkiem... i jest taki czuly i w ogole..ciagle go dotyka ,caluje itd a ja nadal nie moge uwierzyc i jakos tak nie moge sie przekonac zeby mowic,czytac do brzuszka... raz mi sie zadrzylo... to adas zasnal.... tak mu sie spodobala bajeczka hihi

lucy no niewiele mi zostalo... hihi poza paroma drobiazgami... to lozeczko i ten nieszczesny materac (nie wiem jaki i gdzie kupic :ico_olaboga: )

no spadam juz,,,, bo za pol godizny adas konczy prace.... mysliscie ze w ciagu godziny uwine sie z 3 salatkami????
co prawda koledzy zaoferowali sie ze wpadna pomoc.. ale juz widze jak nam to pojdzie.. jak zaczniemy gadac to do 20-ej sie nie wyrobimy...
a moja kuchnia ma takie rozmiary, ze ledwo ciezarowka sie miesci hihi

lucy gratuluje nowych zakupkow... co prawda z przygodami jak zwykle... ale u ciebie to musi byc wesolo... juz niedlugo bedziesz miala swoj wozeczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tutaj rzeczywscie dostawa kurierska pozostawia wiele do zyczenia... znam wiele przypadkow kiedy paczki, nierzadko z droga zawartoscia, kurier pod nieobecnosc wlasciciela pozostawial pod drzwiami :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ostatnio adas zamowil telefon na ebayu i mial czekac na niego 1-3 dni... ale kiedy po tygodniu nie doszedl rowniez pomyslal z emoze ktos go sprztnal z klatki....zadzwonil wiec do nich, a tam mu powiedzieli, ze walsnie czekali, az zadzwoni i potwierdzi.... masakra.. a przeciez dostal maila potwierdzajacego i nie wspomnieli o tym....
balagan na maxa....

agniecha a propos naszego tematu sprzed kilku dni... wczoraj ta kuzynka (oszukiwana przez narzeczonego) wpadla do adama z zaproszeniem na wesele :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
przyjal, ale bez entuzjazmu... no i sobie pogadali... ona jest naprawdfe fajna dziewczyna... oczywiscie jak myslelsimy miala nieco odmiennie wersje wydarzen.. adas mowil ze co chwila :ico_szoking: :ico_szoking: robila ... i najpierw tlumaczyla swojego faceta... swoimi "wersjami"... ale adas mial za duzo argumentow...
no i dal jej do myslenia....
zal mi jej....
o najgorszym jej nie powiedzial (on od 1,5 roku, bo tyle go znamy pali trawe regularnie bez jej wiedzy) bo to by ja dobilo... ona jes przeciwniczka tego "ziola"... i dlatego jej "ukochany" nie chcac jej ranic trzyma to w tajemnocy...
no ale chcialam ci tylko powiedziec , ze adas oczyscil sumienie... teraz juz jej sprawaa co ona z tym zrobi i komu uwierzy,,,
powiedziala jedynie, ze chce z nami kontakty utrzymywac... tylko nie wiem jak sobie to wyobraza... czas pokaze..

[ Dodano: 2007-05-12, 14:36 ]
pogoda na grilla wymarzona.... leje na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-05-12, 14:38 ]
agniecha super ta komoda... i cena ok
ja tez mam sosne bejcowana z przewijakiem z ikei, podobnie jak reszta naszych sypialnianych mebli i lozeczko tez takie chcemy... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 maja 2007, 14:52

madziorka hihi, to nieźle się narobiło z tą kuzynką...Ale Wy możecie później powiedzieć, jakby kiedyś do Was przyszła z żalem, że ją ostrzegaliście,ale to pewnie będzie "musztarda po obiedzie" Ona napewno też jest w trudnej sytuacji,bo jak już planują ślub, ba! zapraszają gości...To wiesz trudno się chyba wycofać...Ona mu wierzym ufa!Nie dziwię się? w końcu z nim śpi i zna jedną wersje...
A do tej komody, to dziś mój A dzwonił i umówił się z tą panią i ona powiedziała że to jest właśnie komoda z IKEI,sprawdzaliśmy to w IKEI trzeba za nią dać 500 zł. więc się chyba opłaca?...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 maja 2007, 14:59

Witam dziewczynki my wrócilismy z ryneczku kupilismy owoce i warzywa oraz kupilam sobie klapki pod prysznic do szpitala i weszlismy do rosmana pampersy firmy pampers new born 1 kosztowały
20.99 - 44 sztuki
36.99 - 78 sztuk :ico_szoking:
Jestem w szoku ze tak tanio taniejniz w hipermarketach :ico_oczko: nie omieszkałam kupic a moj kupił sobie gadki tak przebierał jakby sie gdzies wybierał hehe a to kolor a to gumka a bez wzorków hehe gorzen niz baba :-D
My juz po obiedzie ale cos sie nie najadłam :ico_wstydzioch:
Aga komoda super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 maja 2007, 15:04

magda26, a te pampersy są z dziurką na pępek? bo może te "new born" są z dziurką...

[ Dodano: 2007-05-12, 15:18 ]
kurcze...teraz przeleciałam prawie cały wątek,bo chciałam znaleść, wczoraj któraś dziewczyna pokazywała stronkę z Alegro z ochtaniaczami do łóżeczka i moskitierą, To tą osłonkę chyba znalazłam na alegro, ale tej moskitiery nie umiem... :ico_noniewiem: Może któraś wie gdzie to jest...Zresztą też zobaczę co oferują w sklepie...

[ Dodano: 2007-05-12, 15:19 ]
dobra ja idę coś zjeść... narazie...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 maja 2007, 15:28

Aga a nie wiem czy z dziurka zaraz zobacze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

12 maja 2007, 16:59

Madziorka udanego imprezowania
Agniecha komoda bardzo mi się podoba
Madzia w rossmanie często mają fajne promocje, niedawno mamcia kupiła mi wkładki laktacyjne 30 szt za 5,99
Kamila odpoczywaj ile wlezie

Dopiero teraz wczytałam się w wyniki i zobaczyłam ,że znależli u mnie bakterie w moczu i leukocyty.W poniedziałęk podejdę do przychodni niech położna rzuci na nie okiem bo może trzeba to leczyć a ja wizytę mam dopiero za dwa tyg.

Zrobiłam dzisiaj serniczek na zimno i czas ajwyższy już go posmakować :-D
Zapraszam wszystkie chętne :ico_kawusia:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 maja 2007, 18:06

agakilka stron wczesniej alinka wklejala stronki z alegro(moskitiery i ochraniacze )2 dni temu,o ile dobrze pamietam :-D madzia ja tez mam pampers newborn,ale nie wiem czy maja ta dziurke :ico_wstydzioch: zazdroszcze wam tego rossmana,ja bardzo lubie te sklepy ,a w uk nie ma...promocje maja naprawde super :ico_brawa_01: madziorkadobrze,ze adas powiedzial tej dziewczynie,powinna znac 2 wersje ...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 maja 2007, 19:35

Sa bez dziurki ale super :ico_brawa_01:
My juz po kolacji ja zjadłam dzisiaj lajcikowo kisiel plus jabłuszko :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość