Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 maja 2007, 12:48

Witaj Lucy kochana po obaidku spacerek bo jutro znowu idzie do pracy od rana do wieczora ale cóz :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 maja 2007, 13:23

to fajnie,ze na spacerek idziecie...u nas pogoda beznadziejna :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-05-13, 13:24 ]
ja tez bym sobie poszla ;)ale w taki deszcze,to nie to samo hi hi

[ Dodano: 2007-05-13, 13:25 ]
ale zaraz T wroci z pracy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 maja 2007, 15:30

hej kochane

madziu gratuluje !!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aga ta komoda rezczywiscie sie oplaca..jesli jest w dobrym stanie.. 200zl zostaje w kieszeni hihi ja od razu zorientowalam sie ze ona jest z ikei... ale nasza jest z innego kompletu...

a u nas imprezka udala sie super!!!! kazdy zadowolony.... szalenstwa byly na maxa hihi ludzi sporo jak na nasze skromne mieszkanko... ale czesc byla na ogrodzie, czesc w srodku... i jakos sie pomiescilismy...
jedzonka wydawalo mi sie, ze nieduzo przygotowalismy, a zostalo tyle ze mozna by jeszcze jedna taka bibke zrobic hihi
ja tez troszke potanczylam... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
trzymalam sie dobrze do samego konca... i jeszze ostatnich gosci o 3 zegnalam za adasia , bo ten sie zrobil troche i polozylam go spac hihi
a mnie sie kazdy dziwil, ze daje rade i ciagle pytali czy wszystko ok i moze oni powinni juz pojsc.... :-D :-D
zachwycali sie moim brzuszkiem i kazdy chcial poczuc kopniaczki, ale nasz maluszek chyba sie wystraszyl tego halasu.... hihi oby nie!!!!
w kazdym razie tak na zawolanie nie kopie... chyba ze tatusia... :ico_brawa_01:
a jedna kumpela troche mnie nastraszyla... ona sprzata u nas na odziale polzniczym, podaje kawke herbatke itd powiedziala , ze w weekend lepiej nie rodzic, bo gorsza opieka... hhi ale zebym sie nie martwila... a ja termin mam na piatek :ico_placzek:
ale co tam.. nie przejmuje sie... co ma byc to bedzie!!!!!

no i potwierdzila, ze rzeczywiscie teraz stawiaja w uk na naturalnosc (karmienie piersia) wiec ta kumpela o ktorej chyba wam pisalam (rodzila ok 2 tyg temu),ze polozne mowily jej, ze nowoczesna matka sciagam pokarm i karmi butelkja to jakas porazka... zalezy na kogo sie trafi ( a to akurat chyba w weekend bylo hihi)

no a ta kumpela, ktora pracuje w tym szpitalu to jest taka aszalona na maxa, ze jak ja tam zobacze to mi szwy popekaja.... hihi ale z drugiej strony fajnie bedzie jak sie tam spotkamy.. ona juz sie nie moze doczekac... bedzie podawala adasiowi extra mocne kawki... zeby mi tam nie padl... hihi

a moj 30letni malzonek odpoczywa (czyt spi) teraz bidak... ja wstalam godiznke temu... adas zegnal gosci bo jedna para spala u nas, posprzatal wszystko hihi i mieszkanko lsni... hihi a jak kladlam sie spac to na podlodze istne blotko bylo... dobrze ze w pore wpadlismy na pomysl zeby zwinac dywan.... hihi na trzezwo wygladalo to strasznie.... hihi
i wiecie pomimo deszczu w ciagu dnia to w nocy bylo suoper... niebo pelne gwiazd i cieplutko na zewnatrz,,,
a dzis leje... ciemno..szaro...bleee
takze mielismy fuksa.... bo grill sie udal na maxa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no dobra to tyle mojego gadania hihi
jakies fotki wkleje ponziej hihi

[ Dodano: 2007-05-13, 16:36 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 maja 2007, 17:16

Madziorka impreza widze na calego ;p ale to dobrze ze sie wybawiłas.
A moj wrócił z pracy zabrał na lody na spacerek no i dostałam klawiature podswietlana multimedialna :-D :-D jestem mega szczesliwa bo suszyłam mu głowe od dawna hehe ale wiem ze z jednej strony zrobil to dla siebie bo
1, Nie bede palic swiatla wieczorem
2, stukajac w klawisze ich nie slychac wiec go nie budze

hehe ale co tam wazne ze zrobilk mi niespodzianke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 maja 2007, 17:17

madziorka jak zwykle super fotki :ico_brawa_01: nawet nie widac na nich,ze w ciazy jestes :ico_szoking: widac,ze adasiowi imprezka sie podobala :ico_brawa_01: tak mu zonka wszystko super zorganizowala :ico_brawa_01: super :ico_brawa_01:

a my w domku siedzimy,bo tak lalo,ze t sie zgubil;)odwozil kolege po pracy i nie mogl do domku trafic,bo nic nie widzial,tak lalo!! to juz go meczyc nie bede z tym mothercare :-D

[ Dodano: 2007-05-13, 17:18 ]
fajna niespodzianka :-D ja nawet nie wiedzialam,ze takie klawiatury sa :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 maja 2007, 17:35

A moja siostra zapytała dzisiaj co chce dla dzidziusia i powiedzialam ze termometr moze kupic douszny i sie zgodzila i zamowilam juz na allegro
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=190848340 o taki i sie ciesze nie bede Marcinka meczyc zwykłym :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 maja 2007, 17:41

bardzo fajny;)dla dzieci chyba takie sa najlepsze :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 maja 2007, 17:59

ja jeszzce nie mam termometra i tez chce kupic do uszu... tlyko nie wiem jaki??? lucy ty znalazlas tutaj jakis dobry??? i gdzie??
widzialam brauna, ale moze znajde cos tanszego... niz 40f

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 maja 2007, 19:08

madziorka nie mam jeszcze,ale pamietam,ze na polonii dziewczyny pisaly o tych termometrach...chyba gosia ma jakis dobry...wlasnie brauna chyba.ale nie jestem pewna...

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 maja 2007, 19:20

Witajcie!
Czekamy właśnie na mojego Braciszka i Mamcię. Wylądował już z pół godziny temu czyli za jakieś 2 będzie u nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale super, bo już się bardzo stęskniłam! Szarlotka właśnie się dopieka ( to na specjalne życzenie brata), sałatki zrobione i teraz mam chwilkę na TT :)
Madziorka, jak zwykle super wyglądasz, cieszę się, że imprezka się udała. Fajnie, że będziesz miała znajomą na porodówce.
Magda, gratuluję rozpoczęcia 37 tygodnia, jejku, już tak mało Ci zostało, tylko 28 dni :ico_szoking: Fajny prezent mąż Ci zrobił, dobrze że rozumie potrzebę czułości. Ja na swojego też nie narzekam, kochany jest :ico_buziaczki_big: Czasem aż się dziwię, bo oprócz tego, że dużo mi pomaga to jeszcze rozumie babskie nastroje, ale może to kwestia tego, że ma 2 siostry, które go troszkę podszkoliły :ico_oczko:
Asiu, mam nadzieję, że Twój nastrój już lepszy i że właśnie tulisz się do męża.

[ Dodano: 2007-05-13, 19:26 ]
O! Zaczęłam dziś 34 tydzień :ico_szoking: ! W takim razie stawiam :ico_tort: i zapraszam na sałatki i szarlotkę :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość