Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 maja 2007, 11:04

Witam z rana bylam dzisiaj w przychodni ale nic nie zalatwilam wiec jutro musze jechac jeszcze raz ale coz :):) moj P w pracy a ja w domnku dziisaj caly dzionek siostra przywiozla mi torbe to sie spokojnie potem spakuje i bede czekac :ico_szoking: na godzine "0" jak to pisze Acia :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 11:52

haniu zrobilas mi ochoty na kakao i kanapki z dzemem truskawkowym :-D zrobilam sobie takie samo sniadanko,pycha :-D kamilko achh te chlopy....niestety jak sie spotkaja z kolegami i do tego w barze,to na obietnicach sie konczy :ico_haha_01: z moim zawsze tak bylo,a potem sie dziwil,ze zla jestem...ale szybko ci przejdzie he he aciudaj znac coz tym moczem? oby nic powaznego ...asiu i bardzo dobre nastawienie,nie smuc sie wiecej,bo mezowi pewnie zaraz przejdzie,a dzidzius biedny nie wie co sie dzieje i tez u smutno....madziu pakuj sie ,bo malo czasu zostalo :-D asiula tez...a acia to juz jedna noga na porodowce :ico_szoking: ale zlecialo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 maja 2007, 12:16

hehe Lucy a ty tak nie kracz :-D :-D na porodówke hehe
A co do facetów sami wiecie i chyba każda z nas to przeszła jak z kolegami sie spotkaja to zapominaja o nas :-D ( na moment ) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 maja 2007, 12:30

dziewczyny wpadłam w szał gotowania. Robię zupkę jarzynową, kotleciki z p[ieczarkami i mizerię z ogórków. Ale będzie pyszny obiadek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 12:35

asiula :ico_brawa_01: dziewczyny tak mi stopy spuchly,ze kostek nie widac :ico_haha_01: a tomek mowi,ze mam stopy jak hobbici i sie smieje,zetakich br :ico_haha_01: ydkich jeszcze nie widzial :ico_smiechbig: mowie wam jak to dziwnie wyglada ha ha

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 maja 2007, 12:38

Lucy, obserwuj czy nie puchniesz w innych miejscach, bo to jeden z objawów zatrucia ciążowego. Ale ja myślę że puchniesz z ciepła i ze zmęczenia i na pewno wszystko bedzie ok.

[ Dodano: 2007-05-14, 12:40 ]
A u nas jest tak ciepło że teraz to już w halce chodzę bo nawet w sukience jest mi za ciepło, stawiam na jakąś burzę wieczorkiem

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 12:51

asiula a od czego to zatrucie ciazowe moze byc? jutro ide do szpitala na kontrol,to sie zapytam ,ale poki co to tylko stopy mi spuchly ,ale bardzo ....a wam stopy puchna?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 maja 2007, 13:01

zgodnie z mądrą książką o ciąży zatrucie ciążowe jest przyczyną nieprawdiłowej pracy nerek. "Zatrucie ciążowe objawia się występowaniem obrzęków, zwłaszcza na nogach, nadmiernym wzrostem masy ciała, nadciśnieniem tętniczym i białkomoczem czyli utratą białka z moczem. Te objawy świadczą o nieprawidłowej funkcji nerek... objawy pojawiają się dość późno. Szczególnie należy uważać w III trymestrze i pod koniec ciąży... Leczenie polega na odpoczynku w pozycji leżącej....."
to Lucy tak ogólnie, także jak idziesz dziś na kontrolę to zapytaj na wszelki wypadek, bpo tak jak ci piszę nogi równie dobrze mogły ci spuchnąć z ciepła czy ze zmęczenia, ale lepiej dmuchać na zimne

[ Dodano: 2007-05-14, 13:04 ]
A co do twojego pytania to dokładnie obejrzałam swoje stopy i kostki i jak narazie nie puchną

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

14 maja 2007, 13:14

Cześć dziewczyny, jestem u rodziców, dzisiaj byłyśmy już na zakupach, nakupowałam się jak szalona...kupiłam w aptece krem do sutków, znajoma mi powiedziała żebym go już wzieła do szpitala, i smoczek kupiłam silikonowy! dla maleństwa...Bo chciałam jakiś kocyk czy rożek? Ale nie było tej pani, bo to na takim małym bazarku, i pewnie by miała taniej? A wieczorem może jeszcze podskoczymy do jakiegoś marketu [auchan] po pieluszki i chusteczki, może buteleczki?
A wczoraj kupiliśmy tą komodę! :ico_brawa_01: bardzo się cieszę
-indigo-, nie złość się aż bardzo na swojego męża.Tacy oni są!
asiula26, dobrze że już samo coś się poprawia...
A madziorka Ty to masz siły! Ciągle czytam że albo się bawisz, albo imprezujesz? Masz siłe dziewczyno... :ico_oczko: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja się już czuje jak mały wieloryb,Dzisiaj mamusia pożyczyła mi ciuszki [mame mam troszkę większą, a teraz sobie to chwalę, bo mam od kogo pożyczyć spodnie]

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 maja 2007, 13:17

dzięki Agniecha jakaś poprawa jest, bo mąż zadzwonił z pracy że mnie podwiezie do siostry żebym nie musiała sama siedzieć w dom,u jak pojedzie do warsztatu :ico_szoking: dobrze że nie kazał mi iść na autobus

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość