Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

14 maja 2007, 20:19

ewasiek, gratuluje synka, teraz już możecie myśleć nad imieniem :ico_haha_01:

Betti
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 18 mar 2007, 22:54

14 maja 2007, 20:36

Witam dziewczynki ponownie. Ewasiek mnie też złapała grypka żołądkowa. Zaraziłam się od synka. Przez dwa dni czułam się fatalnie. Wzięłam zwolnienie, dużo leżę, łykam leki i juz jakby troszkę lepiej. W piatek idę do mojego gina bo już wraca z urlopu. Myślę, że dowiem się kogo noszę pod serduszkiem. Moja córcia chce siostrzyczkę, bo siostry jeszcze nie ma, a synuś chce brata, bo też jeszcze go nie ma. Mąż chyba bardziej wolałby córcię. Jednak coś w tym jest. Między moją Małgosią, a mężem jest jakiś specyficzny rodzaj więzi. Fantastycznie się dogadują. Tata jest dla niej nie tylko tatą, ale także facetem od noszenia na barana, bujania na huśtawce czy ... grania w piłkę. A mnie jest wszystko jedno co się urodzi, aby tylko było zdrowe. Słuchajcie. Ja będę miała trzecią dzidzię i wcale się tego nie boję. Zawsze marzyłam o trójce dzieci. jedyne czego się obawiam to tak jak mówiłam trzeciej cesarki. Pozdrawiam wkrótce się odezwę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 maja 2007, 21:05

Ewasiek, gratuluje chłopca :ico_haha_01: No i bede myslec o Tobie zebyś szybciutko wróciła do zdrówka, dbaj o siebie i maleństwo

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

14 maja 2007, 23:01

cześc :ico_ciezarowka:
EWASIEK gratuluję chłopczyka :ico_brawa_01:
DOMINIKA ja właśnie ze względu na te podjazdy nie chcem kupować trzykołowego wózka,bo już miałam takie przeżycia z podjazdami :ico_noniewiem:
ja jakoś ciągle jem i nie mogę się powstrzymać od wczoraj,a do tego mam huśtawkę nastrojów,no i główka mi nie przestała dokuczać :ico_chory: ale smęcę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

14 maja 2007, 23:30

Doranoc dziewczyny, ostatnio jestem zagoniona, dziś nie najlepiej zniosłam ten gorąc, mam nadzieję że będzie lepiej. Pozdrawiam i życzę miłych snów,:)

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

15 maja 2007, 08:37

Hej dziewczyny dziękuje za gratulacje z powodu mojego małego facecika. :-D Mam nadzieje że już wrócę do szpitala tylko na poród. Choć miałam super opiekę, moja pani gin. zajęła się mną bardzo troskliwie i profesjonalnie. cieszę się że to ona prowadzi moją ciążę. Warunki w grójcu w szpitalu są średnie, ale z opieki byłam zadowolona :-D zobaczymy jak będzie później :ico_haha_01: pozdrawiam

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 maja 2007, 09:25

Dzien dobrek,
ja tylko na chwilke przed szkola aby pochwalic sie niedzielnym, 20 tygodniowym brzuszkiem (to juz polmetek!!). Mi sie wydaje ze w porownaniu z waszymi to ja jakas taka mierna jestem hihihi No i przyznam sie ze troszke sie wypinalam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 maja 2007, 11:20

oj, a troszkę zazdroszczę tego ciepełka w Polsce... Ale ja tak już mam jak jest zima to chciałabym lato, a jak jest lato to już nie mogę doczekać się zimy :ico_haha_01: Może przez to, ze jestem przeziębiona i pogoda jest paskudna marzy się mi troszkę słoneczka. Ciągłe siedzenie w domku źle na mnie wpływa bo prawie cały czas coś jem :) Milutkiego dnia


O byłabym zapomniała, Mamo Zuzi brzuszek świetny :ico_brawa_01: Teraz nie będę się martwić, że tylko mój taki malutki, bo ja też muszę sie wypiąć żeby go było widać :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

15 maja 2007, 14:06

mama_zuzi1980, ładny brzucholek i jaki opalony..nono :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 maja 2007, 14:26

Czuje się uzależniona od forum, szczególnie teraz gdy choruję, cały czas pilnie śledzę co dzieje się u innych ciężaróweczek :) i stwierdzam, że my wrześnióweczki jesteśmy za mało aktywne, może to przez to ze większość z nas jeszcze pracuje... Jak myślicie czy mogę zjeść chociaż malutkiego lodzika?? Taka mam ochotę a moje gardło wygląda fatalnie... Może jeden nie zaszkodzi?? :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość