lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 20:11

madziorka podpaski kupilam w tesco ,,maternity towels,, takie specjalne po porodzie...dziewczyny ja cala spuchnieta :ico_placzek: twarz i stopy i ponoc rece,bo ja nie widze (kolezanka mi powiedziala,a nie widziala mnie kilka dni ) :ico_placzek: boje sie ,ze to oze byc zatrucie ciazowe :ico_placzek: ale dobrze sie czuje....czy to moze byc dlatego,bo ciagle pije? jutro ide do lekarza :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-05-14, 20:13 ]
czytalam ,ze jak ma sie zatrucie to jest bialko w moczu,a 3 tyg temu mocz mialam ok ....mam przeczucie,ze to woda sie zatrzymala ,bo tyle pije,ale troszke sie boje...no i cisnienie mam zawsze w normie ...

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 maja 2007, 21:43

Madziorka masz racje, ale nie dajmy sie zwariowac :ico_olaboga:
ja kupilam taki jaki mi doradzila polozna
Lucy pij duzo wody i sie nie denerwuj kochana

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 21:53

no wlasnie,bo ogolnie to sie dobrze czuje i ta opuchlizna nie jest jakas uciazliwa,ale poczytalam o zatruciu ciazowym i mam zaraz czarne mysli.... :ico_puknij: a jak jest gestoza po angielsku?

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

14 maja 2007, 22:23

lucy23, mam nadzieje, ze nie ma sie czym przejmowac, bo ja tez pod koniec ciązy starsznie spuchłam, nawet buty musiałam sobie kupic, bo w żadne mi stopa nie wchodziła :-D ale lekarz powiedział, ze taki mój urok i wszytsko było ok, nie zamartwiaj sie mamuśka :ico_ciezarowka: :ico_oczko:
Gosia wpadałam w depresje :-D to co ja mam o swojej skórze myślec, jak dobijam trzydziechy? jak twoj nie ma blasku to moja jak u 60-latki :ico_haha_01: ale zysoka to jestes :ico_oczko:
Julie a ja tez myslałam, ze Nathan był jakimś olbrzymem w brzuchu :ico_oczko: jakoś tak cały czas o nim myśle przez pryzmat tych osiągnięć :ico_oczko: ty taka wysoka? w każdym samolocie sie mieścisz? :ico_oczko:
Marta i Madziorka widze, ze z materacykami jestescie na bieżąco :ico_oczko: ale rzeczywiście nie ma co ładować kasy, ważne żeby był twrady :ico_oczko: Madzia zdjęcia z imprezki super!!! :ico_oczko:
Jasnie Pani odwdzięczył ci sie mąż za gołąbki? :-D kurcze, niedługo nam sie rozdwoisz :ico_ciezarowka:
Delfina następna do kompletu taakaa wysoka :ico_oczko: ja nie wiem czym was mamy karmiły...pewnie jakimś mlekiem z peweksu :-D ja mam na palcach z 170cm :ico_haha_01: i mi sie wydawało, ze wysoka jestem, a tu prosze .... :ico_oczko:

kuba dzis montuje akwarium, mam nadzieje, ze do sąsiadów nie wpadniemy, bo kupił 30kg :ico_szoking: żwiru!!! mam nadzieje, ze nie wruci tego na raz, bo zarwiemy podłoge :ico_haha_01:
u nas juz czuc wakacje, lenka biega w samej pielusce i koszulce, ja podobnie...tylko majtki zamiast pieluchy :-D dziś w takim odzieniu zastał mnie listonosz i chyba mu sie nie podobało, bo zostawił rachunek za komórke i zwiał :-D

dobrej nocki, ja juz spadam, bo musze głowe umyć i rozczesac moje kłaczki :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 maja 2007, 22:42

kaasiaa79 pisze:lucy23, mam nadzieje, ze nie ma sie czym przejmowac, bo ja tez pod koniec ciązy starsznie spuchłam, nawet buty musiałam sobie kupic, bo w żadne mi stopa nie wchodziła :-D ale lekarz powiedział, ze taki mój urok i wszytsko było ok, nie zamartwiaj sie mamuśka
kasia kocham ten watek ....od razu mi lepiej jak tez tak mialas :-D i nawet moja kolezanka w 25 tyg spuchla,a wyniki ok,wiec chyba jeszcze nie tak zle ze mna....a ja juz czarne wizje :ico_puknij:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

15 maja 2007, 00:26

Lucy ja pod koniec tez spuchlam, nawet obraczka mi na palec nie wlazila. A co do gastozy to Oni tu znaja ta chorobe i sa jej punkcie przewrazliwieni. Sprawdza cisnienie, mocz i juz bedzie wiedomo co i jak, ale jak na moje oko to zwykle zatrzymanie wody w organizmie.
Lucy miala bys przy gastozie objawy juz na poczatku ciazy, pzrynajmniej w wiekszej czesci pzrypadkow :ico_haha_01:
Na bank wszystko jest ok!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 maja 2007, 01:53

no wlasnie delfinka,3 tyg temu ,jak mialam wizyte cisnienie i mocz byly ok :-D ja niepotrzebnie w necie czytalam :ico_puknij: a tomek powiedzial,ze na jego oko,to mam tylko stopy napuchniete,a twarz mam taka sama ....a rece ,to powiedzial,ze nie wiem gdzie ta kolezanka zobaczyla,bo nie sa spuchniete wcale...nawet pierscionek dzis sciagnelam,a wczesniej nie moglam...

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

15 maja 2007, 13:24

Witam
mó mąż był przez kilka dni bezrobotny więc nie miałam dostępu do kompa :ico_noniewiem: nadrabiać będę jedynie na bieżąco,bo mały jak widzi że ja przy klawiaturze to od razu drze się : telaz lala

kasi.k witaj,gratuluję slicznej córeczki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-15, 13:25 ]
a fotki małej przecudne :ico_haha_02: ona taka malutka :-) super

[ Dodano: 2007-05-15, 13:27 ]

"Jasnie Pani :)

hih masz rację ale czasem można ważny odcinek przegapić :ico_oczko: dla mnie przez jakiś czas to baolało samo patrzenie na to jak takie coś mogło ze mnie wyskoczyć heheh,dasz radę :-D

[ Dodano: 2007-05-15, 13:37 ]
martuchafrost pisze:Madziorka a ja postanowilam zaufac mamom ktore juz sprawdzały " sprzet" i na razie kupilam tylko jedna butle tommego tippe..... a co do materaca to kupilam nie za twardy nie za miekki, moja polozna mi polecila wiec kupilam jeszcze, go nie widzialam bo maja przywiezc z argosu, ale nie wiem kiedy :ico_olaboga: imprezka widze super sie udała :ico_brawa_01: i nie tancuj tyle bo Ci maluszek wypadnie :ico_smiechbig:

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
zaczynam was coraz bardziej lubić :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-15, 13:56 ]
julie_377 pisze:mnie te jednorazowe majtki wogole sie nie sprawdzily bo sa luzne a ja wolalam miec jakies swoje coby te tony pieluch na miejescu trzymaly... :ico_noniewiem:
kasik sliczna ta twoja coreczka a lucy mysle ze materac sie nada w koncu dzidzia nie taka ciezka bedzie zeby go powgniatac a jak zauwazysz ze sie ugina to kupisz inny :-D
no teraz to nam sie dzieciaczkow sypnie na poloni :ico_brawa_01: fajnie tak na lato :-D

a ja sobie chwalę te jednorazowe właśnie,może miałaś za duzy rozmiar?ja miałam akurat :ico_oczko:

widziałam też fajne brzuszki,az mnie nachodzi ochota na wyhodowanie swojego :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 maja 2007, 14:07

lucy glowa do góry... wiele kobiet puchnie pod koniec ciąży... pij dużo wody, chodź często do ubikacji i trzymaj nogi w górze... a martwić zacznij się jeśli nogi są nadal opuchnięte po nocy... ale ja myślę, że wszystko w porządku...
a co do herbatek, to proponuję jednak zakupić... nawet jeśli karmisz piersią zalecane jest by piła je mama jeśli maluszek ma problemy z brzuszkiem...
Infacol jest super :ico_brawa_01: a polecam jescze czopki Viburcol N (z polski) bo one są od 1 dnia życia i na gorączkę, stany niepokoju itd. i jeszcze husteczki Leko do przecierania pępuszka...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 maja 2007, 15:05

lucy23, ja tez puchne, ale wszyscy (wlacznie z ginem)mowia, ze to norma, nie masz sie czym przejmowac :ico_oczko:
FITTNEY, a co to znaczy telaz lala? :-D
kaasiaa79, nie odwdzieczyl sie, ale chcial. zaraz po zjedzeniu golabkow zaczol mi przy lozeczku dla mamlej cos majstrowac. chcial go zlozyc, ale ja na razie nie chce, bo mamy male mieszkanko i lepiej jak go zlozy jak w szpitalu bede, zeby nie zawadzalo teraz. ale przynajmniej nie musze sie prosic o skladanie :-D :ico_brawa_01: i w ogole duzo mi rzeczy juz w domku ponaprawial, bo ja duzo zepsulam przez ostatni miesiac :ico_oczko:
a teraz zdjecie wieloryba na okolo miesiac przed :
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
z drugiej strony brzucha moj maz napisal wczoraj 37 miesiac :-D :-D mysli, ze mam sloniowa ciaze :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-15, 15:15 ]
kaasiaa79, i z tylu masz probki kolorkow mojego new narozniczka :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość