Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

14 maja 2007, 19:20

a ja nadal nie kupiłam nic.... :ico_placzek: jakoś nie mogę się jeszcze przełamać, a po drugie nawet nie wiem co mam kupić. trochę rzeczy już mam, a nową wanienkę, łóżeczko i wózek kupimy dopiero jak się urodzi słoneczko- więc ja tylko oglądam póki co i wybieram

mała też nie zawsze kopie, też się tym martwiłam, ale myślę, że zbiera siły i później da nam popalić :-D :-D :-D położna powiedziała mi dzisiaj, żeby nie stresować się tym liczeniem kopniakw w trzecim trymestrze- każde dziecko jest inne i każdego dnia będzie inaczej, mała mysz ma rację chociaż jeden kopniak na trzy godziny :ico_brawa_01:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

14 maja 2007, 20:24

ja kupilam dzisiaj 2 butelki Aventa 125ml i 250ml zastanawiam sie czy warto inwestowac w odciagarke elektryczna czy starczy mi taka ala pompka? tylko nie piszcie ze sie nie przyda bo napewno bede chciala od czasu do czasu gdzies wyjsc chocby do fryzjera czy na jakies ploty :ico_oczko: ja ostatnio troche szaleje z ciuszkow to generalnie wszystko mamy a i tak nie moge przejsc bez ogladania i zawsze wlcze z soba zeby dac sobie spokoj co jestem w markecie to cos tam biore jak nie nozyczki to butelki to skarpetki a poterm przekladam z miejsca na miejsce w szafie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

14 maja 2007, 21:18

Ja dzis sie zaopatrzylam w 2 sliczne body :ico_brawa_01: !!
Anita nad laktatorem pomysl bo to spory wydatek a czesc kobiet woli sciagam mleko recznie.Ja rozmawialam z kolezankami juz doswiadczonymi i opinie sa podzielone.Ja kupie ten laktator z pompka, choc na pewno elektryczny lepszy ale bardzo drogi chyba....

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

14 maja 2007, 21:42

Ja tez kupie taki z pompką. Dziewczyny na TT pisały, ze te elektryczne sa gorsze z tego wzgledu ze ciagna pokarm równomiernie, w tym samym tempie. A przy pompce tempo ustalasz sobie sama i to jest duzy plus pompek :ico_haha_01:

Kasiu3, nie ma mnie, bo pracuje troszke i nie mam za bardzo czasu zagladac na TT... A niedługo zaczyna mi sie kurs wiec juz wogóle nie bede miała na nic czasu. Dobrze, ze kurs trwa tylko miesiac :ico_haha_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

14 maja 2007, 22:21

JA ogladalam program gdzie mamy probowaly 4 rodzaje i jednoglosnie stwierdzily ze ten reczny jest 1000 kroc lepszy, to sa opinie mam. Sama kupuje reczny Avent z butelaczkami ok 50$, drogawe i nie, zalezy jak nam kasa pojdzie na inne rzeczy. :ico_oczko:
Wisienko a mialas nie pracowac??

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

15 maja 2007, 08:11

nawet polozne polecaja ręczne
a co do zakupów to ja jeszcze nic nie mam ale w tym tygodniu planujemy wszytsko na raz kupić ale szczerze to sama nie wiem już co jest potrzebne :ico_olaboga: zaczynam wariować

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

15 maja 2007, 12:22

ja też nadal nic nie mam. Ciężko sie powstrzymać, ale jakoś daję radę. Teraz i tak nie mogłabym nic do domu przynieść, bo straszny kurz mamy i jakby wszedł w dzidziusiowe rzeczy, to byłoby bardzo niedobrze. Dogalaliśmy się tylko z jedną parą na temat łużeczka, wuzka i leżaczka. Używane, ale zawsze taniej i sprawdzone.
Moja dzidzia też spokojna dzisiaj od rana. Ledwo kilka drobniutkich kopniaczków dostałam. Jak zwykle denerwuję się tym trochę, chociaż dobrze wiem, że bez podstawnie (ale ja już z panikarstwa się chyba do końca rzycia nie wyleczę). Dodatkowo, zaraz jak wstałam zaczęłam się pakować, bo jutro z samego rana ruszamy w podróż, nawet do piwnicy poleciałam sandałów szukać i przesadziłam... śniadanko postanowiło mnie opóścić... :ico_noniewiem:
Sebek stwierdził, że możemy wykożystać wyjazd i tam poszukać jakich rzeczy dla małej. Niby wszędzie to samo, ale kto wie, może się coś ciekawego znajdzie, to nabędziemy drogą kupna.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

15 maja 2007, 13:03

mała-mysz a gdzie wy sie wybieracie bo chyba coś przegapiłam? :ico_oczko:
Ja dzisiaj juz byłam w skleopie popatzreć na ceny i naprawdę zaczynam panikować bo nie wiem co mi jest potrzebne i ile nie wiem czemu ale jakiś niepokój mi się wkradł

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

15 maja 2007, 13:27

ja wlasnie wróciłam od kolezanki ktora tydzien temu urodzila ja juz chce urodzic :ico_placzek: maly jest slodziutki je spi i sadzi baki jest bardzo grzeczny Pati wrecz sie nudzi pewnie narazie :ico_oczko: az sie cwaniaczek nauczy wykorzystywac dobre serce rodzicow :ico_oczko: przywleklam pare informacji np potrafi zalac 3 komplety ciuszków w jeden dzień no i zmiana po kąpieli wiec dobrze ze bedzie cieplo jak urodzimy to szybko bedzie schlo no i napewno potrzeba jest miec ubranka na 56 bo w tych na 62 to by sie utopil najlepszy jest sudokrem do pupy i nic wiecej nie potrzeba a pozatym porud nie taki straszny a Pati po tygodniu generalnie to sie dobrze czuje pocieszajace

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

15 maja 2007, 13:49

Ja też tak uważam, że jeden krem na odparzenia wystarczy, ten sudokrem jest bardzo dobry i popularny teraz, tylko slyszalam, że lepiej kupować mniejsze ilości nawet, jak się duzo używa, bo po otwarciu coś tam się z nim dzieje. :ico_oczko:
A jeżeli chodzi o to co kupować to ja mam problem też, ale muszę się jakoś zorganizować, bo mąż w piątek jedzie do USA kupować pare rzeczy i moja mama z polski przywozi, więc musze siedzieć i wymyślać co i jak. Ale z forum pare dziewczyn pisało listy, wiec dwie je wydrukowałam i przekształcam je i dopasowywuje je do siebie, np: ja nie zamierzam uzywać oliwki tylko kremy, nie będe używac pudru do pupcibo, jak masz krem to nie puder, a jak potrzeba to ja wole naturalnie- mąką ziemniaczaną. Tak moja znajoma robiła i było dobrze. :ico_oczko: I takie tam.
Ale wczoraj mi się dołek trafił przed samym spaniem się rozpłakałam, że jestem okropna i że nie będziemy mieć kasy i że nie mogę kupić szafy dla dzidzi, takiej jaka mi się podoba i wogóle, ale mój mąż stanął na wysokości zadania i szybko się uspokoiłam, jak ja lubie i kocham kiedy on przemawia do mnie ludzkim głosem. :-D
Wiecie doszliśmy do stwierdzenia w niedziele, że w zdrowym związku potrzeba się czasem pokłucić, bo potem ludzie się czują lepiej i tak jakoś teraz jest lepiej, sama nie wiem. ALe tak czuje. :ico_oczko:
Rozpisałam się jak szalona..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość