Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

Uzależnienia

12 kwie 2007, 09:29

Witam
Od kiedy kupiliśmy kompa moj mąż uzależnił się od niego
Ostatnio zmieniony 11 mar 2009, 22:04 przez siunia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 kwie 2007, 09:41

ja to jestem uzalezniona od tt i cale dnie potrafie na nim przesiedziec...w miedzyczaei obowiazki domowe ale tt obowiazkowo i to juz od ponad roku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

12 kwie 2007, 09:45

siunia z facetami to jak z dziećmi, wiem o czym mówisz bo mój p tak samo miał czas kiedy nic nie robił tylko grał. pochłanialo to barrrdzo dużo czasu, ale ani kłótnie ani spokojne rozmowy nie dawały rezultatów.
i wiesz to tak jak przyszło tak samo odeszło, nawet sama ostatnio zauważyłam ,że już nie gra.
coprawda nie rozstał sie z komputerem, ale teraz ściąga jakieś kawałki, filmy i to juz nie pochłania całej jego uwagi
wydaje mi się że to takie zauroczenie i musi mu się samo przejeść albo spróbuj skierować jego uwagę na coś innego do czego można wykorzystać kompa
powodzenia

[ Dodano: 2007-04-12 ]
tak i zgodzę się z natashka, my jesteśmy uzaleznione od tt tylko tego nie widzimy , bo wplatamy pomiędzy klikanie obowiazki domowe, pamiętam jak to było jak nie pracowałam :ico_haha_01:
chociaż teraz też w każdej wolnej chwili zagladam tak jak teraz z pracy

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 kwie 2007, 11:58

wiolaw, widzisz u mnie to samo, z tym sciaganiem tez,
Ale ja potrafie wyjsc z dzickiem na podworkek, siedziec wieczorem i ogladac filmy, a jego nawet jak poprosze nie posiedzi cos obejrzec chyba ze ja mowie ze chce na tt to wtedy sam sobie wlncza film
Mam nadzieje ze z tego wyrosnie, choc ile mam czekac jak on rok przed trzydziestka

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

11 maja 2007, 09:08

Od tt tez jestem od pewnego czasu uzalezniona,ale na tyle tylko,ze choc raz dziennie musze zajrzec,jesli nie moge to az mnie swedzi :ico_szoking:
A pozatym jestem totalnie uzalezniona od KAWY,pije litrami przez caly dzien,nawet jesli zaspie,to bez wypicia kawy nie rusze sie z domu,(przeciez i tak jestem spozniona :-D )w nocy tez pije,i nie mam problemow z zasypianiem.Mimo ze mi nie pomaga,musze ja pic.Jest jakas odwykowka kawowa?

kyang
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 maja 2007, 16:00

16 maja 2007, 16:06

siunia
ja też naużywam internetu.
nie jestem jednak uzalezniona.
Z tego co piszesz uzaleznienie Twojego męza ma negatywny wpływ na Wasza rodzine.
Bo co to za mąż, którego nie ma albo tato który jest tak pochłonięty gra,że aż nieobecny??

Może spróbujcie ustalic ile godzin dziennie bedzie mąż grał, albo niech tyl;ko po tym jak zrobi to co ma zrobic, nie będzie zaniedbywał rodziny i swoich obowiązków,


jak się sytuacja nie zmieni to myślę, że warto porozmawiac ze specjalista ds uzależnień.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

26 lut 2010, 14:30

a ja jestem uzalezniona od slodyczy i nie moge sobie poradzic z tym problemem jak czegos slodkiego w ciagu dnia nie zjem to juz mnie telepie..nieraz mialam silna wolne i nie jadlam slodyczy przez tydzien, ale pozniej uzupelnialam niedobory tygodniowe w jeden dzien jedzac tyle slodkiego ze sie w glowie nie miesci :ico_szoking:

nie wiem co mam robic pomozcie:((
najgorsze jest to ze pozniej mam problemy z zaparciami watroba i ogolnie stanem cery:( :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kwiti
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 20 maja 2009, 13:48

03 mar 2010, 00:34

Ja tez kocham slodycze :) To chyba najgorszy nałóg.
No i kiedys obgryzalam paznokcie

marysia.czar28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 03 maja 2010, 22:24

03 maja 2010, 23:23

Kwiti, chyba nie najgorszy, ja ostatnio czytałam o uzależnieniu od adrenaliny. Trzeba się cieszyć, że nasi partnerzy (w moim przypadku bardziej przelotni niż życiowi) nie kłopoczą się z czymś takim. Myślę, że uzależnienie od internetu, słodyczy czy nawet szybkich motorów (jak mój ostatni facet) nie jest tak straszne jak np. poszukiwanie adrenaliny w wyjazdach na wojnę :ico_szoking: Czytałam o tym ostatnio w magazynie Sens, naprawdę straszna sprawa. :ico_szoking:

kendry
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2010, 18:38

18 lip 2010, 18:41

Ostatnio znalazłem stronę z bazą klinik leczenia uzależnień:

http://www.ekliniki.pl/psychologia.php

Naprawdę spora baza klinik, jeżeli ktoś szuka takiej kliniki to polecam!

Pozdrawiam

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość