Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

15 maja 2007, 19:27

Naprawde Wisienko bez ciebie bym nie wiedziała o takiej opcji.
Wszytkim mówię o tym, jak ty dobrze szukasz i jakie ciekawostki znajdujesz. Czasem swędzą cie uszka,albo są czerwone, to znaczy, ze mówie o tobie, Dobrze oczywiście.
I ty zaczniesz te duże zakupi.
Ja się doczekać nie mogę. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

15 maja 2007, 19:38

Kasia3 pisze:Wszytkim mówię o tym, jak ty dobrze szukasz i jakie ciekawostki znajdujesz. Czasem swędzą cie uszka,albo są czerwone, to znaczy, ze mówie o tobie, Dobrze oczywiście.


:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

15 maja 2007, 20:11

Ojj ale mnie obcałowałaś. Dziękuje bardzo. :ico_ciezarowka:
Chwale cię bo prawda. :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 maja 2007, 00:49

kasia lozeczko rewelacja :ico_brawa_01: najfajniejsze lozeczko,jakie do tej pory widzialam :ico_szoking: wisienka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 maja 2007, 12:34

Ja jeszcze odnośnie dopajania...Uważam, że nie ma sensu...chociaż jak na prawdę się zrobi gorąco to przekonam się czy miałam rację...Wszystko się dopiero okaże, a nasze plany moga się okazać bezsensowne...
Co do spaceru po tygodniu...Jestem przekonana, że kilkanaście minut każda wytrzyma na spacerku. Reszta zależy tylko od pogody.
Do wózka planuję włożyć podusię z łóżeczka no i kocyk, bo na razie jakoś chłodnawo na dworze, a spacerek lada dzień...
Jeśli kupujecie gruszkę do noska, to ja polecam najzyklejszą! kupiliśmy najpierw z canpola, niby fajna, malutka itp. Ale kompletnie nic się nią nie da z noska wydostać! I trzeba było kupić drugą. Poza tym polecam pielucho-ceratki do przewijania, można dziecko na tym położyć i jak strzeli sobie siuśku, to nie na kanapę (szczególnie czyjąś, hehehe) a pieluszkę można wyprać i jest ok. Fajne są też jednorazowe podkłady seni, ja ich używałam również dla siebie, żeby wietrzyć ranę i nie chodzić ciągle w majtkach.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

16 maja 2007, 14:29

Dzięki zbora za wspaniałe porady. Teraz wiem więcej i nawet nad tą gruszką to ostro główkowałam. A teraz zobacz problem z głowy. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

16 maja 2007, 14:30

Zborra dzięki za dobre rady :) Byłam ostatnio na majóweczkach podejrzeć jak wygląda Twój Skarbeczek, Hania jest cudowna :)

Kasia rzeczywiście łóżeczko rewelka, strasznie się mi podoba

Wisienko duże zakupy są naprawdę fajniutkie, mi jeszcze brakuje łóżeczka, wanienki i innych pierdółek. W sumie chciałabym już mieć wszystko, bo im człowiek więcej ogląda (a tak na pewno jest, bo jak się od razu nie kupi to sie potem wybiera i przebiera) to potem większy mętlik w głowie jest. Ja nie umiem przekonać się do zakupów przez internet czy jakiś katalog, bo wydaje się mi że ja potrzebuje wszystko... :ico_haha_01:

hmm rzeczywiście nie zastanawiałam się jeszcze nad tym co do wózka... Teraz będę myśleć :) A że czasu mam jeszcze dużo to na pewno coś wymyślę :)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 maja 2007, 16:14

Dzięki za komplementy!
Mam nadzieję, że będę umiała jeszcze zweryfikować przydatne i nieprzydatne zakupy... Jeszcze wspomnę o laktatorze...Cieszę się niezmiernie, że jednak go kupiłam, bo inaczej by mi cycki wybuchły! tak więc jeśli się zastanawiacie nad zakupem, to chyba lepiej go mieć. I nie musi to byc od razu sprzęt za 150zł! ja kupiłam z ebaya niby nieużywany za 50zł (czy tam 60) i jest super. Ale są też nowe za podobna cenę, więc warto się zastanowić. No i nie polecam gazików leko do pępuszka...są już nasączone spirytusem, ale fatalnie się nimi posługuje. Lepiej idzie patyczkiem zamoczonym w spirytusie.
Ech, jeszce macie czas na wybieranie, przebieranie i decyzje...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 maja 2007, 16:27

Ja zapakowałam sobie do szpitala laktator, ale taki reczny, nie kupowałam elektrycznego, zobaczymy czy mi się przyda, ale słyszałam, ze najwiecej pokarmu dostaje sie w trzeciej dobie, a chyba już po trzech dobach sie wypisuje do domciu, co nie? :ico_oczko:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

16 maja 2007, 16:58

Zależy od szpitala, gdzie idziesz może zadzwoń i się dowiedz. Np; ja wychodze po 24 godzinach od narodzin dziecka, więc ja mam inaczej. :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość