Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

17 maja 2007, 20:36

Hej baboski
Dzięki wielkie, że mnie pamiętacie :-D jeszcze
ja to tu chyba średnią zaglądania do was to będą miała raz na tydzień :ico_smiechbig: :ico_olaboga: :ico_smiechbig:
czas mi pędzi na złamanie karku
a to dopiero pierwszy tydzień w pracy i już jestem ledwo żywa
do tego mała coś się zaziębiła - chyba przez ten żłobek i mi pokasłuje nieładnie hmmm...
jutro tatusiek z małą do lekarza popędzi
no i jakiś takich jakby bąbli dostła na buzi i główce ...
- sama nie wiem co to jest - może ją coś ugryzło jakś wredniak komar czy co ??? :ico_noniewiem:
miałyście z czymś takim doczynienia ???
to takie dość duże czerwone twadre bąble - gorące wokoło są - ale chyba jej nie swędzą
dajcie znać jak macie jakieś doświadczenia z bąblami :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

zębów wciąż mamy dwa :-D ale chyba cała drużyna jest w drodze tzn się góra idzie - chyba pięć na raz - przynajmniej tak to wygląda :ico_olaboga:
w nocy sypiam teraz po 3 godzinki :570: wstaje o 4:45 na 6 mała do żłoba :562: a ja do roboty no i jak wróce już z pracy to norma - jedzonko, sprzątanko no
i spanko - jeśli się da :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
a we wtroki i czwartki to zaraz po pracy pędzę sobie z nudów do szkoły i do domciu wracam na 21 :557:
jednym słowem życ nie umierać :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

ale co tam byle do przodu jeszcze może ze dwa tygodnie pociągnę Obrazek

pochwalę się -tylko nie wiem czy jest czym - Nicola nauczyła się wspinać i przełazi już przez położone na boku krzesło - górą :-D :ico_brawa_01: :-D - jak chwilke znajdę to wam filmik wrzucę :ico_oczko: - ale nie obiecuję - bo u mnie z czasem coś krucho :ico_haha_01:

jak się uda to sobie was teraz doczytam ciutkę :ico_haha_01: zobaczymy na ile Nicola pośpi :ico_noniewiem:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

17 maja 2007, 20:44

:509: :509: :509: :one: hej
kobito to ty codziennie maraton nie z tej ziemii pokonujesz :ico_szoking:
juz zaczynam doceniac swoje piekielko ... takie slimakowate w porownaniu z Twoim :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 maja 2007, 20:48

Witam ,Witam...

kaola, witaj w klubie zapracowanych mamusiek .... :ico_oczko: - z bąblami mam oststnio doświadczenie - Tomkowi wyskoczyły (ale go swędzą) - wyglądają jak po ukąszeniu komara - a to poparzenie alergiczne ... ale nie wiemy z czego - może spróbujj Nicoli podać wapno - jak przejdzie to znaczy że ją coś uczuliło .... jak nie to może pogryzło albo sama nie wiem :ico_noniewiem:


wiem wiem... rzadko zaglądam ... ale nie wyrabiam na zakrętach - niestety :ico_wstydzioch:

Dziś wyszłam z pracy o 12 - bo o 13 byłam juz u okulisty - jest nieźle - ale jeszcze przez tydzień mam leczyć zapalenie spojówek i podawać kropelki przeciwalergiczne i mamy wrócić 4 czerwca na badanie po zakrapianiu oczek atropiną ....
Ostatnio zmieniony 17 maja 2007, 22:10 przez Aginka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

17 maja 2007, 20:49

Diem - powodzenia w odcycowywaniu :ico_buziaczki_big:
czasem to mi tak brakuje tych chwil z mała - ech.... kiedy to było .... - ale fajnie było ....
a tak swoją droga to ciekawostkę mam - Nicola już dobre dwa miesiące cyców w gebusi nie miała - a ja jeszcze mam mleko :ico_szoking:
- wczoraj z ciekawości spróbowałam jej cyca podstawic - to się a mnie popatrzała jak na wariatkę i w śmiech - po czym wdrapała się na mnie i na drugą stronę sobie przeszła i tylko od niechcenia rączką pomachała :-D
bo teraz właśnie na wszystko co sie do niej powie to macha reką :ico_smiechbig:

Maggie - udanej iprezki u Antosia
no i wszystkiego naj naj naj dla Antosia na roczek :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: Obrazek :ico_buziaczki_big:

troszkę przed czasem - ale nie wiek kiedy znów zaglądnę :ico_placzek:

[ Dodano: 17-05-2007 ]
Aginka, witaj witaj :-D
dzięki za info :ico_brawa_01:

a jak z tym wapnem sie robi ???
takie jak dla nas mam jej dać - jak i co - napisz więcej ?? - bo ja nie tamtejsza
:ico_smiechbig:

mam wapno takie zwykła z PL jeszcze - może być ?????

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

17 maja 2007, 20:51

kaola pisze:ja to tu chyba średnią zaglądania do was to będą miała raz na tydzień
i prosze tego nie zmieniac i conajmniej raz w tyg meldowac sie :ico_nerwusek:
kaola pisze:pochwalę się -tylko nie wiem czy jest czym - Nicola nauczyła się wspinać i przełazi już przez położone na boku krzesło - górą
to chyba po mami gory juz chce pokonywac :ico_brawa_01: :ico_oczko:
kaola pisze:bów wciąż mamy dwa ale chyba cała drużyna jest w drodze tzn się góra idzie - chyba pięć na raz - przynajmniej tak to wygląda
zebiska :ico_zly: ale sniezny usmiech sie na buzce pojawi ... wkoncu :-D
kaola pisze:jak chwilke znajdę to wam filmik wrzucę
w imieniu Babos D. , prosze koniecznie o filmik i zdjotko i co sie da bo Nicoli juz dawno nie widzialysmy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja jeszcze dodam,ze dzionek mielismy super :ico_oczko: sniadanko,obiadek, soczek i jogurcik , chrupki i tylko 2 razy, doslownie odrobine cycowego mleka :ico_brawa_01:
... ale i zabek kolejny sie przebija ( jeszcze go nie widac,ale juz dziaselko jest zaczerwienione),wiec ciumkanie cyca musow w nocy ... to jakas ulga dla maluszka badz co badz :ico_haha_02:

my zmykamy lulu ... ale jeszcze zajrze, bo cos dzis monolog klikAM :ico_noniewiem: :ico_spanko:

[ Dodano: 2007-05-17, 20:52 ]
kaola pisze: ech.... kiedy to było .... - ale fajnie było ....
a tak swoją droga to ciekawostkę mam - Nicola już dobre dwa miesiące cyców w gebusi nie miała - a ja jeszcze mam mleko

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: O HO HO

[ Dodano: 2007-05-17, 20:54 ]
maruder sie wlaczyl ... a ja tu z wami bym posiedziala , ale nic ... uciekam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-05-17, 20:55 ]
i zaraz wracam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

17 maja 2007, 20:57

Aginka, kobieto jak ty dajesz radę - ja lewo dycham już :ico_smiechbig:
dzisiaj to jestem bo to właśnie święto i wolne mam na szczęście :-D
ale z małą się dziś nauzerałam :ico_olaboga:
bidulka się z zębiskami męczy i nawet flaszki nie chce pociągnąć - bo ja wszysto tam drażni - nic jej nie pomaga za bardzo
no i coraz częściej się puszcza łobuz jeden - jak się zamysli to i czasem ładnie podrepta kawałek - ale wystarczy, że się rozproszy i już a pupie ląduje albo sama do parteru schodzi - jak zdąży :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 maja 2007, 21:02

kaola, sama nie wiem jak to robię .... Malwina wyciska ze mnie resztki sił - śpię po 5 godzin ... aaaa i szukam pracy między czasie ....bo psychicznie wysiadam w obecnej .....

[ Dodano: 2007-05-17 ]
kaola, ja dla dzieci mam wapno w syropie - - a Tomkowi kupiłam takie dla dorosłych - musujące .... ale o :ico_nienie: Nicoli nie dawaj takiego .....

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

17 maja 2007, 21:13

diem pisze:dzieci sprawdzajac np nowe zabawki uderzaja w nie,

to co ... niby my - to znaczy MAMY to nowe zabawki :ico_smiechbig:

[ Dodano: 17-05-2007 ]
Aginka, to chyba takie specjalne dla dzieci - hmm..
muszę w aptece zapytać
wielkie dzięki - sprawdzimy :ico_brawa_01:

a co do pracusiów - to szczerze mówiąc nie zdawałam sobie chyba sprawy jak to jest mieć małego brzdąa i pracować jednoczśnie :ico_haha_01: - a co dopiero jak się ma dwa :ico_szoking: - szczerze podziwiam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszystkie pracusie mamusie :-D

ja już więcej nie doczytam niestety bo mój aniołek z rózki właśnie pokazuje ............................... a może zęby ............ :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
więc
do następnego razu pa pa

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

17 maja 2007, 21:31

kaola pisze:diem napisał/a:
dzieci sprawdzajac np nowe zabawki uderzaja w nie,

to co ... niby my - to znaczy MAMY to nowe zabawki
wiesz ja to czasami czuje sie jak taka zbawka :-D Kourosh smieje sie ze mnie tak jakbym na czole miala napisane '' pajac'' :ico_smiechbig:
Aginka pisze:Tomkowi wyskoczyły (ale go swędzą) - wyglądają jak po ukąszeniu komara - a to poparzenie alergiczne ... ale nie wiemy z czego - może spróbujj Nicoli podać wapno - jak przejdzie to znaczy że ją coś uczuliło .... jak nie to może pogryzło albo sama nie wiem
ja mam podobne dosw. z Misiem ... :ico_noniewiem: zdarzylo sie,ze mial takie babelki nieliczne ... na karku ... albo cos na ksztalt wysypki i ta skolei strasznie go swedziala :ico_olaboga: tak myslama,ze to uczulenie na cos nowego ... owoc albo cos innego :ico_noniewiem:

dziewczyny alez Wy pracusie jestescie ... ja zabardzo glowe mam w chmurach i filozofowania mi sie zachciewa ... tylko bym dumala :ico_spanko: czesciej powinnam wypelzac do ludzi :512:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 maja 2007, 22:00

diem pisze:dziewczyny alez Wy pracusie jestescie ... ja zabardzo glowe mam w chmurach i filozofowania mi sie zachciewa ... tylko bym dumala czesciej powinnam wypelzac do ludzi


diem, nawet nie wiesz jak mi tego brakuje .... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-05-17 ]
hm... czyżbym została sama ???

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość