katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

17 maja 2007, 23:15

Syla-przyjmij wyrazy wspolczucia, to naprawde okropne jak przychodzi nam zegnac ukochane osoby i jeszcze tak nieoczekiwanie.Zycie ciagle radosci z smutkami przeplata.Dobrze, ze Twoj tata zdazyl jeszcze poznac Martynke i dobrze, ze masz te Twoje kruszynki, one zlagodza ten bol.Trzymaj sie.

Dziewczyny, nie wiem jak Wy to robicie , ze macie czas tu zagladac.Ja jestem jeszcze taka niezorganizowana.Moj maly pije moje mleko , ale ciagle nie mam go wystarczajaco, wiec odwalam potem cyry p.t dokarmiam mlekiem PRE HIP i nie przez butelke, bo polozna nie pozwala tylko za pomoca malego palca, ktory maly ssie i strzykawki z malym wezykiem.Meczace, na szczescie teraz juz nie musze tak czesto jak na poczatku.Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko, dzieciatka sliczniutkie.Zazdroszcze mamom, ktore maja juz miesieczne dzieciatka.Ja ciagle taka zielona w wielu sytuacjach.I nie wiem kompletnie co mi wolno jesc.Maly ma kolki, choc jem naprawde same jalowe, gotowane zupki i miesa. :ico_olaboga:
Teskno mi za Wami, a te moje slodkie ponad cztery kilo nie daje mi szans na TT.

[ Dodano: 2007-05-17, 23:24 ]
Widzialam, ze pisalyscie o pepuszkach.Wyobrazcie sobie ze tutaj w szpitalu gdzie kolezanka jest polozna nie robia nic z pepkami i odpadaja po trzech dniach.U nas posypywali takim pudrem extra do ran i pepuszkow i malemu odpadl i zagoli sie na piaty dzien.Mam przynajmniej spokoj.I jak odpadl to nie pozwalaja juz niczym sypac i smarowac, podobno najlepiej dziala powietrze, no i dopoki nie odpada nie zawijac w pampers, tylko odwijac pieluszke tak, zeby pepek byl nad pielucha a nie zatkany.
No nic, musze isc do synka.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 maja 2007, 23:33

Dobry wieczór dziewczynki,wpadłam tylko na chwilkę zobaczyć co u Was i Waszych maluszków.
Iw_rybko,nie martw się,ze skazy się wyrasta,kup sobie w aptece wapń,nie pamiętam jak ten preparat się nazywa,ale jest dla kobiet w ciąży i dla karmiących.
A co do jedzenia,to ja jak karmiłam,to jadłam prawie wszystko,unikałam tylko ostrego i czekolady.Potem był niestety bebilon pepti,bo straciłam pokarm :ico_placzek:
Moja córcia męczy się niestety z zaparciami,tak jak Wasze maleństwa,walczę z tym od poniedziałku.Dostaje lactulosum,który można podawać niemowlętom,ale chyba nie tak malutkim jak wasze.W każdym razie pomaga.Pozdrawiam Was i ucałujcie swoje bąbelki ode mnie.Może i ja będe mieć małego kwietnióweczka,ale 2008?

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

18 maja 2007, 00:36

Syla, bardzo mi przykro ...w takich sytuacjach brakuje slow...badz silna.Tata napewno bezdie czuwal nad Wami.

Dzieki za opinie w sprawie pasa.Wasze dzieciaczki takie sliczne i taakie duze.Rosna jak na drozdzach a nie mleczku. :ico_oczko:

Mam nadzieje, ze wkrotce lepiej sie poczuje i czesciej bede mogla ty zagladac. Trzymajcie sie cieplutko :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 maja 2007, 13:17

kasi.k, kupilam wapn,posmarowalam go Bepanthenem i juz jest dzis lepiej :-D No i od 3 dni nie jadlam juz nic co zawiera krowie bialko :ico_zly: Zegnajcie ukochane jogurty i mleczko :ico_placzek:

Viki jest super i nie wyglada wcale na noworodka,nie???Bardziej jak niemowlaczek :ico_brawa_01:

Kolka, Andrzejek w dzien tez spi tylko dwa razy i to wyjdzie gdzies kolo 3-4 godzin a w nocy budzi sie co 3 godz a nad ranem co 2 :ico_noniewiem: Glodomor,ze hej :-D
A Julcia juz tez duza i sliczna panna :-D

hektorka, ja na razie dostalam tylko skierowanie do ortopedy :ico_szoking: Nie wiedzxialam,ze jeszcze do neurologa trzeba i okulisty :ico_olaboga:

katrin, ja tez nie mam czasu na TT - zwlaszcza jak zostaje sama z malym ale zle sie czuje jak pare razy nie zerkne co napisalyscie i przynajmniej raz musze cos napisac :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Zulcia, no to powodzenia w staraniach :-D A wapno kupilam bo mi juz pediatra polecila :-)

agi, no to wracaj szybko do zdrowka :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-05-18, 13:18 ]
No i znowu odpisalam na posty a nie napisalam co u nas. Otoz my stawiamy dzis :ico_tort: bo mamy malutka uroczystosc - nasz synek skonczyl dzis miesiac i oficjalnie stal sie niemowlakiem :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

18 maja 2007, 13:30

to moj Antonio:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-18, 13:33 ]
Iw Rybka-caluski dla Andrzejka za awans do niemowlaczkow. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-18, 13:46 ]
Kasik-coreczka Kamelka przyszla na swiat o 20, i ma na imie Lena.
p.s. ja juz zakochalam sie w Twojej Vikusi-sliczniutka, mysle, ze Antonia tez szybko ujmie za serce :-)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

18 maja 2007, 13:56

Iwonka no to się ciesze, ze z ta skazą już lepiej... wiem jak moja mama się nameczyła z moją skazą i dietą :ico_olaboga: szkoda tylko, ze jeszcze musiałas ograniczyć bardziej produkty które możesz jeść... a Vikusia rzeczywiście spora, hihi.... moja mama twierdzi, ze ona wygląda i zachowuje się jak 2 lub 3 miesięczne dziecko a nie noworodek :ico_haha_02:

agi zycze kochana szybkiego powrotu do zdrówka i formy... i czekamy na ciebie i Maycie na TT :ico_haha_02:

Katrin ja mam czas na TT tylko dlatego, ze jest u mnie mama :ico_haha_02: i ona teraz gotuje i sprzataw domciu, a nwet jak trzeba to zajmie się Vikusią... a czasami to nawet mi ją zabiera na siłę, bo cały czas się martwi że jak nosze Viki to wolno goi mi się rana po cesarce...

a u nas była dzisiaj polozna izwazyła Vikusię... moje słoneczko waży już 4540g, czyli przez tydzien przytyła 300g :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pepuszek już zagojony :ico_brawa_01: i kupkowe sprawy chyba powoli się normują... teraz tylko opanowac spanie, bo Vikusia spi od 21 do 1 w nocy, potem od 1:30 do gdzieś 3-4, a od 5 rano juz urzadza harce i nie daje mamusi spac :ico_olaboga: a w dzień spi jak się jej zachce - raz usnie na 3h a raz na 30 minut :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-05-18, 14:03 ]
Iwonka zapomniałabym napisac najwazniejsze :ico_olaboga:

[center][size=200]WSZYSTKIEGO NAJ... DLA ANDRZEJKA Z OKAZJI 1 MIESIĄCA ZYCIA[/size][/center]

[center] :ico_brawa: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_brawa: [/center][/center]

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 maja 2007, 14:31

[glow=blue][size=200][center]Iwonko wszystkiego najlepszego dla Twojego Andrzejka z okazji miesięcznych urodzin[/center][/size][/glow] :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Dziewczyny moja Ola też rośnie jak na drożdżach, jak miała 2 tygodnie to pewna kobieta powiedziała mi że wygląda na 3 miesiące i była w wielkim szoku jak się dowiedziałą ile ma. Jak będzie tak rosła to nie nadąże z kupowaniem ubranek, bo już mam całą kupkę ubrań, które są za małe.
Rybko my miesięczne urodziny obchodziliśmy chucznie. Babcia upiekła nawet taki malutki torcik dla Oleńki, tylko bidula nie potrafiła świeczki zdmuchnąć hihihihih :-D . Fajnie że już lepiej z tymi krosteczkami u Andrzejka. I współczuje Ci że nie możesz jeść mleczko itp. Ja uwielbiam mleczko, jogurty, sery itd. Staram się jednak jeść ich jak najmniej.
Kasik córeczka jest prześliczna (tfu tfu), ponoć nie wolno chwalić żeby uroku nie zabrać czy coś w tym rodzaju więc po to to tfu tfu.
Zulcia mam nadzieję że postaracie się już niedługo i będziesz tak jak my teraz cieszyć się takim małym skarbem.

Zmykam dziewczyny, za godzinkę musimy być w przychodni na szczepieniu. Mam stresa wielkiego, mam nadzieję że mała zniesie to nie najgorzej.
[center]Buziaczki dla wszystkich mamuś i dzieciaczków[/center]. :ico_buziaczki_big:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

18 maja 2007, 15:34

Rybciu Ja ze swoim malutkim musze stawić się u nęurologa gdyż był wcześniakiem ( urodził się w 36 tygodniu ) i musi sprawdziś czy jest z nim wszystko ok, a okuliste musze odwiedzić bo Kamilek miał żółtaczke i był na lampach ( Smiałam sie że jest na wczasach ) no i troszeczke mu oczko ropieje te na którym ma krwiaczka. Co do tych krwiaczków to już pomalutku mu się wchłoniły, podobno mogą one nawet do roku być widoczne, troszeczke go oszpecają i każdy się pyta co mu się stało w oczko.
kasi.k to super że ze spaniem malutkiej się unormowało, i u nas też pobudka około 5 nadr anem bo Kaminelii juz wyspany.
Gabrysiu i kasi.k te wasze córcie to naprawde rosna jak na drożdżach, a mój synuś jest długi ale taki szczypiorek, ale je normalnie już o stałych porach, a gdy chce go dokarmić to odrzuca bytelke, wypycha językiem ze swojej buziuni smoka butli czyli chyba jej nie chce.
GRATULACJE DLA ANDRZEJKA I WITAMY WŚRÓD NIEMOWLACZKÓW
My z Kamilkiem za tydziń będzimy mieć juz dwa miesiące, jejku jak to juz zleciało, a niedawno chodziłam jeszcze z brzucholem. Czy wam też tak ten czas leci?

[ Dodano: 2007-05-18, 16:14 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 maja 2007, 16:26

katrin - synus wspanialy :ico_brawa_01:

kasi.k, dziekujemy :-D I :ico_brawa_01: dla Viki,ze tak ladnie przybiera. A co do spania - no to coz - musimy byc cierpliwe i czekac az sie unormuja dzieciaczki :ico_olaboga:

Gabrysia, Olcia tez sliczna panna i widac,ze dorodna ( tfu,tfu :ico_oczko: ) Trzymamy kciuki,zeby szczepienie bylo bezbolesne :-D

hektorka, yhm...Wiec tak to wyglada. A co do krwiaczkow to Andrzejek tez ma na czole i na powieczkach - na prawej takie wieksze a na lewej tycie i z tylu glowki tez ma. Czyli sporo.A jak sie urodzil to mial jeszcze krwiaczki na bialkach oczka - ale juz mu zeszlo :-D

A co do czasu,to fakt - ja nie moge uwierzyc,ze miesiac temu rodzilam :ico_szoking:
Szkoda tylko,ze juz nie bede rodzila :ico_placzek:
Nie pisalam wam wczesniej bo chyba do mnie nie docieralo a teraz dociera i mi bardzo zle z tego powodu.W ziazku z konfliktem i tym,ze juz mialam przeciwciala - nie dostalam immunoglobuliny po porodzie :ico_placzek: Pan doktor oznajmil mi,ze jesli zdecyduje sie jeszcze na dziecko to mam 50% szans na to,ze je urodze.A nawet jak urodze to moze byc ono uposledzone.Wszystko zalezy od tego czyja krew sobie obejmie.Jesli moja to wszystko bedzie dobrze,jesli meza to bedzie problem :ico_zly:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

18 maja 2007, 17:16

Och Iwonko bardzo mi smutno z twojego powodu. :ico_placzek:

Mój Kamil ma jakieś humory ciągle płacze, chyba nie jest pogodnym dzieckiem i nawet jeszcze się nie uśmiecha, tylko przez sen a ja nie moge sie doczekać kiedy popatrzy w moje oczy i uśmiechnie się do mnie, czekam z utesknieniem na tą chwile. :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość