Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 maja 2007, 22:42

Ty mieszkasz w domku jednorodzinnym?, bo w tamej okolicy same domki. :-)

lilo

17 maja 2007, 10:44

Tak Viola mieszkamy w domku :ico_oczko: Który domaga się remontu od dawna ale ciągle brak na to środków... :ico_noniewiem:
Viola a boisz się porodu kolejnego, czy raczej już nie?

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

17 maja 2007, 22:02

Vitaj lilo
co do porodu, to pewnie, że się boje, chociaż to będzie już ...4 :-D :-D
pierwsze dwa były wywoływane, przez oksytocynę bo było po terminie.trwały długo :ico_olaboga: z Marcelem poszło dużo, dużo szybciej i łatwiej, ale boleć bolało :-)
mam nadzieję, że i teraz będzie szybko i łatwo.mamy naszą "etatową" położną :-) , więc myślę, że i tym razem będzie wszystko ok. :ico_brawa_01: aty w którym szpitalu rodziłaś? bo ja na Narutowicza.

lilo

18 maja 2007, 10:00

Viola pisze:aty w którym szpitalu rodziłaś? bo ja na Narutowicza

Ja też na Narutowicza. W sumie to mi było wszystko jedno, pojechałam tam gdzie był akurat dyżur. Przed porodem leżałam parę dni w szpitalu, też byłam po terminie, ale poród zaczął się po paru dniach sam.
Fajnie, że masz znajomą położną, bo mi np. brakowało przede wszystkim zainteresowania położnych moją osobą. Zaczęłam rodzić w nocy, położna mnie o 2,00 zbadała i po prostu poszła spać... Wstała o 6,00 znowu mnie zbadała, no i sobie poszła bo zmiana jej się skończyła. Kolejna położna podłączyła mnie 3 razy do KTG i tyle. Urodziłam o 11,00... Brakowało mi informacji jak postępuje poród, jakie mam rozwarcie, czyli ile to jeszcze potrwa...
Ogólnie miłe nie były...
Ale na szczęście wszystko poszło dobrze, dziecko zdrowe, żadnych komplikacji, więc w tej chwili wogóle nie ma to dla mnie znaczenia...

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 maja 2007, 16:30

a nie myślałaś o jeszcze jednym dziecku? :-)

lilo

18 maja 2007, 16:38

Pewnie, że myślałam. Ale na razie na myśleniu się kończy :ico_oczko: Dopiero od 2 mies. pracuję, a już naprawdę chciałam wrócić do pracy, pobyć między ludźmi.... Do tego nasza sytuacja finansowa na razie jest dla mnie skutecznym środkiem antykoncepcyjnym :ico_oczko: Pensje w Radomiu są jakie są dla przecietnego człowieka... A chciałabym trochę nasz domek odremontować... Na razie nie możemy tego pogodzić... Zobaczymy jak będzie... Daję sobie jeszcze 5 lat na ewentualną ciąże :ico_oczko: Bo z drugiej strony nie chciałabym żeby Piotruś był jedynakiem. Zawsze chciałam mieć trójkę :ico_oczko: Sama mam dwójkę rodzeństwa :ico_oczko:
No i oczywiście marzy mi sie córeczka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 maja 2007, 18:00

pewnie, że fajnie mieć rodzeństwo. :-) ja mam jeszcze dwoje rodzeństwa, natomiast mój mąż jest jedynakiem i wcale nie jest z tego zadowolony :ico_placzek:
Cieszymy się z tego, że nasze dzieci mają siebie :-) . a co do różnicy wieku to uważam, że mała jest prawie idealna. u nas jest 2, 3 lata różnicy między dziećmi.Chłopcy wspaniale się dogadują.oczywiście są i kłótnie, ...ale ogólnie to bardzo są za sobą. :-) :-)

lilo

19 maja 2007, 09:49

Na razie ciągle mam nadzieję, że będziemy mieć jeszcze jedno dziecko. Wszyscy nam wróża bliźniaki tym razem :ico_oczko:
Jak na razie Piotruś musi się zadowolić rodzeństwem ciotecznym i innymi znajomymi maluchami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

30 maja 2007, 18:37

Witaj LILO :) co u was słychać?

lilo

01 cze 2007, 13:32

Co u nas? No ja właśnie zostałam moderatorem TT :-D I jak na ironię ostatnio mam niewiele czasu na forum. Korzystam z niego głównie z pracy, a roboty nie brakuje w tym tygodniu...
A poza tym Piotruś zdrowy co mnie najbardziej cieszy. Bo jak jestem w pracy to bardzo o nim nie myślę, ale jak raz był chory to myślałam, że oszaleję w pracy, miałam ochotę co chwila dzwonić...
A Wy już zdecydowaliście się na imię???

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość