diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

18 maja 2007, 20:52

Aginka pisze:Ja bym powiedziała że zazdrosny ... to duży chłopczyk i już bardzo dużo rzeczy i sytuacji rozumie . Mamo synus jest najważniejszy ....
Aginka moj D podobnie to ocenil ... dodam jeszcze,ze gdy kolezanka poszla do domu kourosh przez nastepne ok30 min. NIE CHCIAL przyjsc do mnie, nie spojrzal nawet na mame, odwracal sie i tylko u taty w ramionach ... :ico_noniewiem:
i pozniej nawet od syna po buzi mi sie dostalo :ico_smiechbig:

zmykamy myju myju i spanko :ico_spanko:
Aginka buziaki dla dzieciaczkow :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 maja 2007, 20:55

diem pisze:Aginka buziaki dla dzieciaczkow

Moje dzieciaki - dziękują .... :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 maja 2007, 21:16

Cześć dziewczynki...oj cięzki dzień mieliśmy, na szczęście mój mały mężczyzna juz spi a ja mogę na spokojnie zjrzec co tam U WAS i znów "powalczyć" z blogiem :ico_zly:
Dzięku jemy za :ico_brawa_01: i Gratulacjony...Antoś co prawda jeszcze nie chodzi samodzielnie...ale widze że coraz częściej próbuje...a wczoraj te kroczki były piękne..........równo tydzień przeed urodzinkami :ico_oczko:
My dzionek spędzilismy dzisiaj też w większości w domku bo już ta pogoda nas dobija jak nie deszcze to wiatr taki ogromny że o mało głowy nie urwie.

[ Dodano: 2007-05-18, 21:24 ]
Dziewczynki a ja nie pracuje i u ,nie również nie zawsze wszystko jest pod kreseką....w zasadzie to chyba nigdy tak nie jest :ico_wstydzioch:
Porządek idealny mam tylko wtedy kiedy moja mama jest :-D
Obiad co prawda jest zawsze ... tego nie mogę powiedzieć :ico_haha_01:

diem mnie też się wydaje że to była Kouroshowa ZAZDROŚĆ...ach te małe zazdrosniki....
diem pisze:dodam jeszcze,ze gdy kolezanka poszla do domu kourosh przez nastepne ok30 min. NIE CHCIAL przyjsc do mnie, nie spojrzal nawet na mame, odwracal sie i tylko u taty w ramionach ... :ico_noniewiem:
i pozniej nawet od syna po buzi mi sie dostalo

a powiem Ci kochana że mój Antek tez taki obrażalski jest :-D jak mu cos nie przypasuje to potrafi iść do Taty i normalnie sie skarzyć a potem demonstrowac "wtulanie" się w Niego....tak by chciał powiedzieć..."...a widzisz" :-D

[ Dodano: 2007-05-18, 21:26 ]
Aginka, ja też muszę kupić Antkowi buty...bo jak juz teraz startuje do chodzenia...to nie ma co zwlekać.....to teraz zakup numer 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kristi miło czytac że zakupy się udały :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 maja 2007, 21:38

Malwina teraz zaczyna bardzo szybo się uczyć w ciągu 3 dni naumiała się kiwać głową "nie" , bić "brawo" łapkami , pokazywać gdzie poleciały ptaszki ("do nieba") mówi "brrrum" gdy tylko się zapytamy np gdzie tatuś , dziadziu czy mamusia pojechała... i jeszcze wita się z dziadziem podnosząc łapkę do góry ... ale się nachwaliłam córusią :ico_wstydzioch: ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 maja 2007, 21:58

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Malwinki za nowe umięjętnośści !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niesamowite jak szybko ucza się te nasze Bąble.
Mój Antoś teraz zachwyca się krówkami na łące...jak tylko zobaczy to pędzi do okna balkonowego i krzyczy "mammaaaaa myyyyyyyy" co oznacza mama krówka...bo zapytany jak robi krówka krzyczy "myyyyyyyy"
Aginka pisze:ale się nachwaliłam córusią :ico_wstydzioch: ...


PS też sie nachwaliłam :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 maja 2007, 22:07

No tak TT jest po to by poniekąd sie chwalic ... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-18 ]
zmykam spac :ico_spanko: ... bo jutro do pracy .... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

18 maja 2007, 22:21

czesc baboski
to ja sie tez pochwale ...moj babel dzis wstal pierwszy raz sam nie potrzymujac sie niczeko ...zawsze o cos sie chwytal zeby wstac ...krzesla szafki mojej nogi .....no wiecie a dzis sam wstal z kuckow do pozycji stojacej i jakby sie uprzec to zrobil pierwsze pol :-D kroczku ...tzn jedna noge wysunal do przodu ....hihihi niby nic ale mama chodzi dumna jak paw :-D wiecei co a dopiero miesiac temu sam stal przez pare sekund .....jak te nasze skarby sie rozwijaja to zadziwiajace jak takie male szkraby szybko sie ucza ....przeciez jak tak pomyslec to przez pierwsze 2 lata zycia dziecko sie uczy wszystkiego co potrzebne mu do "doroslego" zycia ....to niesamowite uwierzcie mi ze az sie lzy kreca :) :ico_placzek:
buziaki dla wszyskich dzieciaczkow ...justynko sliczne zdjecie:)
aginko tylko pozazdroscic dzieciaczkow
kristi super ze buciki juz sa dla nicosi .mu mamy chyba z 6 par oraz kalosze malutkie i sandalki :)
mamo kingi wytrzymasz ez pare tygodni balaganu a pozniej bedziesz sie zachwycac super lazieneczka :)
diem co do zabiegow kosmetycznych to tez nie pamietam kiedy ostatnio bylam u kosmetyczki a co do fryzjera to .....dzis rano szlag wielki mnie trafil i sama sie opitolilam .......podcielam i skrocilam grzywke :ico_wstydzioch: mi sie podoba i to najwazniejsze ....a pozatym sentymentu jakiegos wielkiego nie mam do wloskow wiec zwsze moge isc do poprawkii zrobic sie na krotko

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 maja 2007, 22:39

Hej dziewczynki
Nareszcie mam czas zeby cos wam poopowiadac
Dzisiaj caly dzien ogulnie minal fajnie,mala Nicole mnie zaskoczyla dzisiaj kompletnie bo jak wrocilismy z zakupow to mowilam wam ze usnela szybko i ona tak spala az 3 godzinki :ico_szoking: I boudzila sie jakos o 18 00 i teraz dopiero zasnela o 22 00 a tak pozatym to dlugo sie nie odzywalam bo moj maz mi dzisiaj robi moj komputer to znaczy wgrywa tam mi rozne programy i juz jutro zaklikam do was z nowego komputera mojego ciesze sie ogromnie :ico_oczko: bo do tej pory mielismy z mezem komputer wspolny.. a teraz sie to zmieni :ico_brawa_01: :-D

Diem musze tez powiedziec ze masz bardzo madrego i superowego chlopczyka jest naprawde madry bo ja uwazam ze byl zazdrosny ze przytulilas jego kolege Kacperka a nie jego.. a potem jak go byl u taty i niechcial do ciebie isc tak chocby specjalnie na zlosc ci robil ze przytulilas tego Kacpra tak ja mysle i tak mi sie wydaje nie wiedzialam ze dzieci potrafia byc takie sprytne i madre moja Nicole tez mnie na kazdym kroku zadziwia i szokuje.. :ico_oczko: Ja nie probowalam jeszcze innych dzieci przytulac ale tez jestem ciekawa jak mala by zaaregowala..

Jesli chodzi o obowiazki domowe i ten temacik co mieliscie to ja tez musze przyznac ze podziwiam naprawde mamy pracujace,ze nie dosc ze musza w pracy sie wykazac i byc aktywne to musza miec jeszcze sile i energie zeby poprowadzic dom,porobic w nim tzn posprzatac,ugotowac zajac sie dzieckiem czy dziecmi naprawde podziwiam bardzo
Ja musze powiedziec radze sobie niezle,bo Nicole pomaga mi w tym ona sobie ladnie pospi w dzien a ja za ten czas mam czas dla siebie,mam czas zeby ugotowac mam czas zeby posprzatac i nawet mam czas dla was Dla TT i to mnie cieszy.Wiadomo obiad tez ugotowac trzeba i zawsze go mam kazdego dnia czasami sie zje z poprzedniego dnia zawsze idzie pokombinowac :ico_oczko: ale nie narzekam moj M tez nie to znaczy ze nie jest najgorzej..

A jesli chodzi o buciki malej to fajnie sie Nicolince w nich chodzi,na poczatku troche nie umiala sie przyzwyczaic ale teraz powolutku zaczyna inaczej tak pewniej stawiac te kroczki i udaje jej sie i jest ok,pokaze wam fotke bucikow jutro bo dzisiaj to juz troche pozno jest

A ja tez sie pochwale moja coreczka a co mi tam.. Mala Nicole to jest taka slodka,tez robi postepy we wszystkim zaczyna caly czas sobie mowic po swojemu niektore slowa probuje wychwycic np.jak babaa bo mama to mowi na porzadku dziennym albo dziadaaa i tak to teraz jest w takim wieku ze bardzo ja ciagnie do spacerowania ale za raczki wogule jest taka ciekawa swiata ze az jestem pod wrazeniem.. O rety alez ja sie rozpisalam.... Jeszcze troche to jakies wypracowanie napisze :-D

No nic to by na dzisiaj bylo tyle pisze ostatni raz z naszego wspolnego kompa a juz jutro powitam was z mojego "osobistego" kompa hurra no to zycze wam milej i udanej nocki Dobranoc ja tez sie powoli szykuje nyny Buziaczki wielkie paa do jutra..

Mama_Kingi to zycze ci powodzenia i wytrwalosci jesli o ten remont chodzi.. Bedzie dobrze trzymam kciuki paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 maja 2007, 23:16

iwonap pisze:to ja sie tez pochwale ...moj babel dzis wstal pierwszy raz sam nie potrzymujac sie niczeko ...zawsze o cos sie chwytal zeby wstac ...krzesla szafki mojej nogi .....no wiecie a dzis sam wstal z kuckow do pozycji stojacej i jakby sie uprzec to zrobil pierwsze pol :-D kroczku

ogromniaste :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i gratulacjony dla Luliego :ico_haha_02:
Piotruś super z Ciebie facet!
jeśli chodzi o fryzjera to uuuuuuuuuuuuuuuuuu osatnio byłam w lipcu zeszłego roku :ico_wstydzioch:
a kosmetyczka...lepiej nie będę sobie przypominac tego bo jeszcze sie okaze że nie to było tak dawno ze nie pamietam :ico_noniewiem:
Oj musze sie za siebie wziąć.
No dobra , pochwalę się ...tylko się nie smiejcie, mam zamiar złożyc papiery na studia.... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-05-18, 23:17 ]
Dobranoc dziewczynki :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

19 maja 2007, 07:42

czesc baboski
maggie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze wybierasz sie na studia .....
wielkie ogromniaste :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich babelkow za to ze codziennie nas zaskakuja
lece na kawe kto sie pisze?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości