Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

19 maja 2007, 13:32

My po pierwszym spacerku :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Ja też mam sentyment i do morza, i do Kołobrzegu. Jestem nad morzem co roku, w ubiegłym byliśmy w Kołobrzegu (już siódmy raz) :-) .Cudnie było paradować z brzuniem i jadłam do woli (rybki, gofry). Chciałabym bardzo jechać i w tym roku... Ale wyjazd stoi pod znakiem zapytania :ico_noniewiem: (te wesela po 200 km od domu a nad morze też 7 godzin jazdy) W czerwcu to na 100%odpada, bo mąż nie dostanie urlopu
:ico_placzek: poprztykałam się z mężem. Zobaczymy się dopiero jutro, a ja się nawet nie pożegnałam

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

19 maja 2007, 13:43

Kocica ja jako dziecko co roku jeździłam do Mrzeżyna i 2 lata temu też byłam taka mała mieścina ale dużo fajnych wspomnień :-D
ale mi się narobiła ochotka na ten wyjazd w czerwcu, może coś da się zrobić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

19 maja 2007, 15:37

Ania to dojedzcie wieczorem o my z kasią obadamy teren.Zuch dziewczynka
,ze załatwiłas sobie juz wolne.

Kocico----a ty nie mozesz dojechac do nas?przesiez az tak daleko niemasz.

Gosiu---ty namawiaj lepiej meza i tez przyjezdzaj a jak on niechce to ty na motolota i rura na Grzybowo.


Sosenko-----nieda sie o tobie zapomniec,nawet na wczasach bedzie z nami Magda :-D

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

19 maja 2007, 16:54

Heh hej!
Widzę, że jakieś spotkanko się szykuje:)
Ja dziś miałam rewelacyjny dzień:) Byłąm z rodzicami pod Zawierciem w knjapce greckiej:) super żarełko:) i zrobilśmy sobie wycieczką:) teraz sieże u nich na wsi i na necku:)wziełam kompa od siostry ona m a iplusa także tym razem nie muszę się z Wami rozstawać:D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

19 maja 2007, 17:15

To sobie wypoczywasz mk :ico_oczko:/Super.

Ta propozycja spotaknia wydaje się zachęcająca i napewno bym skorzystała gdybym sama nie była.Trochę by mi się nie chciało samej ciągnąć z małym tyle kilometrów.
Dla mnie to drugi koniec Polski :ico_placzek:

My też zaraz spadamy na wieś z rodzicami.Tak więc miłego weekendu.Do poniedziałku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

19 maja 2007, 17:45

Puściutko tu :-D Mały właśnie z babcią na spacerze nr 3 a ja wpadłam do domu przygotować wodę na wieczorne mleczko :-D i zaraz spadam do małego!! Do zobaczenia wieczorkiem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

19 maja 2007, 17:47

ja jestem ale zaraz spadam. Właśnie z aanetką gadałąm:d

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

19 maja 2007, 19:09

Aniuk ale fajne to Grzybowo a jakie tanie, chyba pojedziemy tam na wakacje, ale we wrześniu jednak

jak się spotkacie to popijcie za nasze zdrówko :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

19 maja 2007, 19:35

Laski, ale się napaliłam na ten wyjazd. Mężuś mówi, że nie ma sprawy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Możemy na weekend pojechać :-D Jeszcze nie obiecuję napewno ale może sie uda :ico_haha_01: . Ale by było fajnie, żeby chociaz nas kilka się udało się spotkac. Bo zdaje sobie sprawę, że dla niektórych to drugi koniec Polski :(. Ale ode mnie niedaleko, z zreszta teren pracy mojego męża, więc nawet na paliwie zaoszczędzimy :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

19 maja 2007, 20:14

hej!

ale Wam fajnie z tym spotkaniem!
mój Daniel ma urlop w sierpniu i wtedy moze pojedziemy nad morze, ale ja nie jestem przekonana, boję się z moją marudą taki szmat drogi jechac!

wiecie co - do czego doszło - ja się zrelaksowałam dziś u dentysty na fotelu - znieczulonko od razu poprosiłam i był luzik :-D Wcale nigdzie nie wychodzę więc wizyta u dentysty to dla mnie frajda :ico_smiechbig:

mąż dziś mieszkanie wysprzątał - poprztykaliśmy się trochę na spacerze i on wrócił do domu i posprzątal mieszkanie :ico_szoking: zamiast sie obrazić i z książka zalec na kanapie!

Maritko, pokazuj nową fryz!

Jak mój Jaś ma przytyć - chociaż dużo je - to wszytsko wysrula, robi 4 wielkie kupska dziennie - i to od dawna :ico_sorki: a jak był na samym cycu kupy były co 10 dni nawet, to teraz nadrabia stracone sr..... :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość