Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 maja 2007, 11:02

Cześć dziewczynki.
Antoś spal do 8!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no ale nie ma sie co tak cieszyć w końcu poszedł spać ok 23 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 maja 2007, 11:13

Dzien dobry mamusie
My dzisiaj od rana ladnie wyspane jestesmy obudzilysmy sie o 9 00 super :-D :ico_brawa_01: Pogode mamy przepiekna 30 stopni upalll :ico_brawa_01: takze dzisiaj jest pewne ze sobie gdzies pojedziemy najpierw na obiadek do Peitingu a pozniej gdzies nad wode sama jeszcze niewiem gdzie ale wiem ze wybywamy z domku :ico_brawa_01: :ico_oczko: Pozatym to malutka Niocole sobie teraz ladnie zasuwa w swoim chodziku i je biszkopcika zaraz ja uspie bo juz senna jest no jakby nie bylo dwie godzinki mijaja :ico_oczko: Ok to ja zycze wam milego dnia i buziaczki paa

Iza nie przejmuj sie moze ci hormony skacza i niewiesz co chcesz ja czasami mam poodobnie ze sama niewiem czego chce bedzie ok nie martwe sie super ze wy tez sie staracie o nastepna dzidzie :ico_brawa_01:


Diem ja wiem ze kazde dziecko jest inne ale np.moja Nicole tez nie widzi swojego taty az tak czesto i tez do niego idzie tylko wtedy kiedy ona chce ile razy sie juz zdarzylo ze moj M wyciaga dio Nicolinki raczki zeby ja wziasc a mala kiwa glowa ze niechce i koniec ale nie jest taka obrazalska i humorzasta jak inne dzieci ale nie mowie ze taka zostanie bo dzieci sie szybko zmieniaja

Maggie to sie ciesze ze zakupy sie udaly i ze byliscie caly dzien razem to jest wazne :ico_haha_02: Ja wzielam prysznic razem z Nicole wczoraj takze dzisiaj nie bedziemy sie kapac moze wieczorkiem zniowu wezmiemy prysznic tak jest praktyczniej i malej sie podoba a to wazne jest a i tak my kobietki mamy to samo :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 maja 2007, 11:16

diem, iza dziewczy nki Wasze małe chłopaki Was kochaja nad życie...
diem pisze:Maggie brawa za ambitna decyzje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czy na psychologie? :ico_oczko:

Tak na psychologię...czekam jeszcze na moje świadectwo maturalne i na papiery z Uczelni z Polski, Mama ma mi przywieżć, będę musiała to przetłumaczyc na angielski i zobaczymy.
Nie wiem tylko czy nie bedę musiała zdać jakiegoś egzaminu z angielskiego....
iza pisze:powiem wam ze mi sie marzy isc do pracy..do ludzi
sama juz nie wiem co chce...2 dni temu zdecydowalismy z mężem że staramy sie o następnego dzidziusia..wczoraj juz zmienilam zdanie...ja sama juz nie wiem co ja chce!!!!


diem pisze:kaola moze nastepnym razem wpierw kliknij co tam u Ciebie i Kruszynki i wklej jakis filmik i zdjecie , a nastepnie zabierz sie za czytanie :ico_haha_01:

Racja, kaolcia pisz pisz co tam u WAS... chcemy fotki Nicolci :one:
iza pisze:powiem wam ze mi sie marzy isc do pracy..do ludzi
sama juz nie wiem co chce...2 dni temu zdecydowalismy z mężem że staramy sie o następnego dzidziusia..wczoraj juz zmienilam zdanie...ja sama juz nie wiem co ja chce!!!!

[b]iza[/b ja sie czest łapiE na tym samym... :ico_noniewiem: ze niewiem czazego chce

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 maja 2007, 11:56

No i mala moja dziewczynka juz spi w swoim wozku a ja moge troche posiedziec na internecie Niewiem dlaczegos mam dziwne uczucie ze mnie pomijacie... a moze mi sie tylko tak wydaje.. No nic ja uciiekam buziaczki paaa

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

20 maja 2007, 12:34

hej baboski :-D
udało sie filmik załadować :ico_brawa_01:
te dzwieki w tle to betoniarka .... tylko :ico_smiechbig:
http://video.google.pl/googleplayer.swf ... 3346&hl=pl
zdjatka może sie uda jeszcze teraz a jak nie to póżniej ... :ico_haha_01:

pozdrwienia dla was wszystkich baboski desperedoski i dla słodkich dzieciaczków :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 20-05-2007 ]
no i udało się :ico_brawa_01:
oto fotki
a ja spadam obiadek pitrasić :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
widać zębaki - dwa jak na razie :-D
Obrazek
Obrazek
a tu z moim tatą
Obrazek

Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 maja 2007, 18:50

Witam dziewczynki.
My dzisiaj troszke spacerowaliśmy no i obowiązkowo na carboot pojechaliśmy...lubię myszkować w tych starociach :ico_oczko:

Kristi pisze:Niewiem dlaczegos mam dziwne uczucie ze mnie pomijacie... a moze mi sie tylko tak wydaje..

:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Kristi powim Ci jak mojemu Tośkowi "nu nu nu"

A teraz powaznie no coś Ty !!!!!

kaola, śliczne foteczki Nicolci i filmik super, najlepszy jest ten okrzyk radości, kiedy już uda Jej się przekroczyć przeszkodę :-D


ło matko ale dzisiaj senny dzionek......................

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

20 maja 2007, 20:56

dziendoberk :ico_haha_02:
Kristi no cos Ty :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
owszem nie zawsze czytam uwaznie, bo i nie mam jak albo Kourosh domaga sie mamy albo po prostu gapa ze mnie i nie do wszytskich postow wtrace swe trzy grosze :ico_wstydzioch: ale nikogo celowo nikt nie pomija nio :ico_haha_02:

kaola swietny filmik :ico_oczko: Brawa dla zuch dziewczynki, ktorej nie straszne klody ... :ico_haha_01: rzeczywiscie okrzyk az sciska serduszko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziadek to prawie sie rozplywa w tym sloncu :ico_szoking: :ico_smiechbig: ze szcescia , milosci albo upalu :-D jakis piknik byl?
Zebole sa pierwsza klasa :one: prosze do nas zagladac cos jakis czas i relacje zdawac :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:
iza pisze:pamietam sytuacje jak matusia nie widzialam caly dzien bo bylam w szkole.....wracam a on nawet si nie usmiechnal jak mnie zobaczyl....bylo mu to totalnie obojetne..pamietam jak płakałam ze moje dziecko mnie nie kocha...takie głupie uczucia!!!!!!
:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: iza bardzo glupie mysli ... Twoj Mateuszek kocha Ciebie bezwarunkowo i bezgranicznie i moze wlasnie my mamuski musimy niekiedy uczyc sie kochac i nie wymagac zadnych dowodo milosci :ico_noniewiem: dzieciaczki kochaja mamy :ico_oczko: i tatusiow takze :ico_haha_01: zobaczysz jeszcze nie raz Mati zaskoczy Ciebie!
My staramy sie nie popadac w gierki typu : kogo Kourosh kocha bardziej i nie chcemy by znajomi nawet w ten sposob ''zartowali'' ... bo nic w tym prawdy nie ma, a dziecku moze tylko metlik w glowce zrobic ... bo przeciez dziecko kocha rodzicow '' tak samo mocno i skad pomysl,ze moze byc innaczej?
ech, ...
my dzis pojechalismy na basen,a wczesniej na piknik i rajd na rzecz fundacji wspierajacej chorych na raka i ich rodziny ... ( chyba tak moge to przetlumczyc :ico_noniewiem: ) bylo swietnie,Kourosh pluskal sie i nie chcial wyjsc z wody :ico_olaboga: ... bylo mnostwo rozesmianych,pluskajacych sie szkrabow :ico_brawa_01: jestem wymeczona ... dzis byl cyc na sniadanie bo Misiu sie zbuntowal i nie chcial nic przed wypadem schrumkac ... a glodnego do wody nie chcialam go posylac :ico_noniewiem:

Maggie pisze:y dzisiaj troszke spacerowaliśmy no i obowiązkowo na carboot pojechaliśmy...lubię myszkować w tych starociach
oooo ja bym sie wybrala na taki bazarek, ale tylko z moim D bo sama nie potrafie targowac sie :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-05-20, 20:59 ]
iza a co tam w szkolce slychac? jakies ciekawe zagadnienia? a moze przysypiasz w teakcie wykladow hmmm :027: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-20, 21:03 ]
i ja rowniez lapie sie na tym,ze nie wiem czego chce ... z tego powodu denerwuje sie,frustruje a pozniej wyzywam na D :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

rozwazam tysiace pomyslow na zycie: szkola,praca,kurs,malarstwo,ksiazki,gotowanie,... bla bla bla ... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
a przeciez tu i teraz jest wyjatkowe :ico_haha_02: syn i maz :-D :ico_zdrowko: wypijmy za to ...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 maja 2007, 21:16

Kristi, no jak to ... ja z ciekawościa i radoscia czytam o Tobie i Nicole bo przecież one sa prawie w tym samym wieku .... i choc staram sie nie porównywać to jednak mnie ciekawi co inne dzieciaki juz umieją .... no np. kupiłam tez dzis dzieciom buty ... he he ... ale Malwinie nie sandałki a trzewiki ... i juz w nich dzis debiutowała choc kupiłam i mogłam je oddac do jutra bo lewego bucika nie mogłam w sklepie załozyc bo Misia podkulała paluszki ... była juz zła i niecieprpliwiła sie ... ale w koncu w domku sie udało

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

20 maja 2007, 21:18

Maggie to fajnie ze mi sie tylko tak wydawalo :ico_oczko:

A u mnie dzien minal przepieknie,bylam sobie caly dzien z moja rodzinka tylko w trojeczke najpierw na dobrym obiadku a potem na Volksfest to znaczy to byla takie chocby wesole miasteczko i tam byla taka Celta i tam mozna sie napic piwa takiego litrowego i graja na zywo orkiestra Volk typ muzyki Folk fajnie tak instrumentalnie zalezy jak to lubi
Podobalo mi sie bardzo na takich Volkfestach to my co roku jestesmy i mamy niedaleko mala sie rozgladala i sluchala sobie tez muzyczki ale byla spiaca i sie ladnie do mnie przytulala teraz przed chwilka sie obiudzila i juz pojadla i jakies 2 godzinki i usnie juz do rana ciesze sie ze tak fajnie spedzilam dzien dzisiaj i z mezem uklada mi sie super,jest tak spokojnie i tak fajnie w rytmie chce powiedziec harmonijnie :ico_brawa_01: :-D
Ok to ja sie z wami pozegnam na dzis i zycze Dobrej nocy i wszystkiego co jest piekne paaa do jutra

[ Dodano: 2007-05-20, 21:24 ]
No to sie ciesze ze jednak tak jest jak jest i ze jestescie ciekawe co u mnie i jak tam Nicole sie ma

Aginka ja kupilam malej sandalki bo jest jednak lato juz praktycznie idzie duzymi krokami ale takie wyzsze ze zakrywaja piete i usztywniaja ja myslalam tez o trzewikach ale ostatecznie sie zdecydowalismy na sandalki no wlasnie ja tez jestem ciekawa jak tam Malwinka bo jednak Malwina i Nicole sa rowniesicami dokaldnie 2 dni roznicy moja 25 twoja 27 jak sie nie myle :ico_oczko: Pozdrawiam i chetnie poczytam co tam u Malwinki i u ciebie :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Diem ciesze sie ze tak myslisz :ico_haha_02:

Ok ja juz ide troche do mezusia i do malutkiej bo mnie juz wzywa i chociaz bym pogadala chetnie niemam jak... paa Do jutra dobranoc

[ Dodano: 2007-05-20, 21:28 ]
Kaola piekne zdjecia malej Nicoli super a filmik tez super nic dodac nic ujac odzywaj sie jak mozesz pozdrawiam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

21 maja 2007, 09:06

hej hej hej

kaola, slicxne foteczki i filmik bombowy!!!!!! prosimy o więcej.....
Kristi, jednak wstrzymujemy sie z kolejnym dzieciątkiem.....no to supee spedziliscie dzionke...a my wczorajszy dzien na spacerkach bo sliczna pogoda byla..a dzis upał

diem, :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: pieknie napisalas....

co do studiow to ja sama nie wiem czy ja chce studiowac...co ja chce robic ze swoim zyciem...jak narzeie to chodze do tej szkoly ale tak jakos bez przekonania
Maggie, to na studia od pażdziernika???

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość