Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

21 maja 2007, 20:24

A na mnie wszyscy w rodzinie mówią balonik hihi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 maja 2007, 20:53

tomek tez na mnie mowi ,,gruba,, :-D wiadomo,ze chca zebysmy po porodzie ladnie wygladaly,ale przeciez nie przytylysmy 40 kg i kiloski zgubimy...madziu pocieszylas mnie ta woda,bo ja mam to samo co ty :ico_olaboga: co wchodzilam na wga to kilogram wiecej,a to bylo co 2 dni :ico_szoking: albo jednego dnia 16 +,a na drugi juz 17...wiec to dziwne bylo,a wage mam napewno dobra...dzis nogi troszke mniejsze,nie lazilam tyle to z kolei pol kilo mniej :ico_szoking: to jednak ta woda sie zbiera,a nogi tez mam jak balony :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 maja 2007, 21:03

a moj spi a ja wykorzystalam moment i siup na TT :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 maja 2007, 21:21

rrrrrrrrrrrrrr a ja próbuję zrobić ładnie zdjęcie i nie umiem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wiecie no takie udekorowane jakimiś kulkami, jakieś ładne ramki :( tyle tu na forum mają ładnych a ja nie umiem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Madzi uTy chyba miałaś tez tak zrobione z jakimiś bąbelkami... podpowiesz jak to??
Ostatnio zmieniony 21 maja 2007, 21:25 przez Alineczq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

21 maja 2007, 21:23

magda26 a jak twoje wyniki moczu, duzo pijesz? z tego co wiem to w szpitalu klada tylko jesli jest rozpoznanie zatrucia ciazowego (wysokie cisnienie, białko w moczu, opuchlizna nog, rak twarzy, duzo pijesz mało sikasz). nie wiem, moze lekarke zaniepokoiło u ciebie cos jeszcze? na koncowce ciazy opuchlizna moze sie zdarzac i rzeczywisice trzeba wtedy mniej chodzic

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 maja 2007, 21:26

Avisek cisnienie ok 120 na 60 mocz ok krew ok wszystko ok mowila zeby sie oszczedzac bo tak jest pod koniec ale nie jest najgorzej a z tym szpitalem powiedziala chyba tak zeby mnie nastraszyc zebym sie oszczedzala :-D

[ Dodano: 2007-05-21, 21:26 ]
A i siusiu robie bardzo czesto :-D

[ Dodano: 2007-05-21, 21:27 ]
przeciesz nie bede zajmowac łózka bo nogi mi puchna :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

21 maja 2007, 21:35

Ufff, u nas jest tak parno ,że nie ma czym oddychać.
A więc tak : wizyta u pani doktor ok, następna za tydzień - chyba że zdążę urodzić- i wtedy KTG.Serduszko małej też dobrze i główka jest już podobno nisko.Ginekologicznie mnie nie badała ,więc nie wiem jak tam szyjka, ale skoro zostało mi tylko 12 dni to mogę się spodziewać wszystkiego.

Avisek kuruj się kochana i dziwczyny mają rację lepiej zapytaj gina co możesz wziąć na to przeziębienie
Alinko cieszę się bardzo ,że u ciebie też wszystko gra a długie nogi twojej Pozimeczce dodadzą tylko uroku :ico_oczko: , faceci będą szaleć
Madzia dobrze ,że u ciebie i Marcinka też w porządku

Co do tych krzyków na porodówce to prawda, niektóre kobiety wg mnie poprostu przesadzają i jak jedna obok mnie rodziła sama miałam ochotę jej przyłozyć.Najlepiej podejść do tego w naturalny sposób tz "kobiety od wieków rodziły dzieci i dały sobie radę to czemu ja mam nie urodzić"Uwierzcie mi ,że jak się słucha położnej to szybciej i mniej boleśnie idzie poza tym to ciężka praca nie tylko z naszej strony bo maluszki też łatwo nie mają dlatego lepiej słuchać fachowca.Miłosza rodziłam 17 godz - wiem co mówię :-D Na porodówce personel był super (oprócz lekarza , który mnie zszywał - debil) bardziej rozczarowana była na położniczym.

kilogramy zgubimy na pewno.

Ja juz się kładę bo padam z nóg.Dobranoc kochane

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 maja 2007, 21:37

Aciu to sie ciesze :)
alinko a te babelki mialam z programy wejdz na forum album fotograficzny i upiekszamy zdjecia tam jest do pobrania na 30 dni za darmo :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 maja 2007, 00:03

dziewczyny super,ze wszystkie zdrowe,a ciaze przebiegaja prawidlowo :ico_brawa_01: ja jutro ide do poloznej,to wam zdam relacje,ale dopiero mam na 2.30 ...pewnie nic mi nowego nie powie,bo 2 tyg temu bylam na kontroli w szpitalu... :-D kupilam sobie dzis rennie ,bo nie chce znow miec tak jak wczoraj w nocy,a juz sie powoli zaczyna :ico_olaboga: avisekprobowalas domowych sposobow?sok z cebuli,czosnek itp ???mi pomagalo :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 maja 2007, 05:58

witam !!!! Ja oczywiscie spac nie moge :-D juz co nie co zjadlam ale czuje ze zaraz sie poloze i bede jeszzce spala :-D
Lucy to cie zgaga wziela na koniec nono :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość