Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

21 maja 2007, 20:21

dzięki za odpowiedzi!!!!!! pod paszkami trudno mi kruszona umyć... posmarowałam pare razy sudokremem bo miała zaczerwienione tam... pomogło.
a co powiecie na puder pod paszki??????? jest sens????

dziś przełom!!!!!!!!!!!!!!! seria świadomych uśmiechów dla mamy, taty, dziadków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

katrin różnie to bywa z tym doświadczeniem! ale juz o wiele pewniej się czuję.

Kamelek, Katrin, Mordeczko nawet nie potrzafię sobie wyobrazić co przeżyłyście... :ico_placzek:

jogo
ja zamierzam podać wodę z glukozą, bo mała coś marudzi i marudzi...

Delicja oj z tetrą to pewno koszmar :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: mam nadzieję ze znajdziecie dobre pieluszki jednorazowe!!!!!

caro
on ma ubaz z was a wy zniego!!!! :-D :ico_haha_01: :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 maja 2007, 21:40

witajcie - ale czytania :ico_szoking:

Nie pamietam co kto napisal :ico_wstydzioch:

jpgp - mi polozna tez powiedziala,ze moge dopajac ale nie woda z glukoza tylko herbatka.Taka ledwo barwiaca wode lub kupna.Ja podaje z BoboVita - herbatke z kopru wloskiego :-D

Kari - witam w gronie uczacych sie :ico_noniewiem: Ja mam obrone za miesiac :ico_olaboga:

Dagles, super,ze mala taka pogodna :ico_brawa_01:

Co do krostek to wyszly mu jeszcze na brzuszku i ma takie szorstkie uszka i pediatra powiedziala,ze to skaza + jakas alergia na cos co zjadlam i dostal masc i kropelki :ico_placzek:
No i ja na diecie bez bialkowej :ico_zly:

My uzywamy papmersow i puki co uczulenia nie ma ( tfu,tfu ) :ico_oczko:

Od kilki dni karuzela jest nowa rozrywka,bardzo ciekawa i pluszaki na gumce,ktore powiesilismy na wozku. :ico_szoking:

delicja, zycze zeby ci sie jednakj udalo utrzymac pokarm.Ja jak mi slabo przybieraja pije piwo karmelowe Karmi i po 2 godzinach mam ful mleka.Az mi sie takie guzki robia :ico_haha_01:

caro, ale fajnie masz z tym spaniem.Andrzejek je co 3,4 - 4 godzin a od 6 rano co 1,5 - 2 godz :ico_noniewiem:

Ogolnie jest coraz lepiej.Maly zasypia juz sam bez pomocy cycusia,coraz dluzej sam lezy i wpatruje sie w karuzele albo okno i uwielbia spacery.Nasladuje minki i powoli zaczyna gluzyc.Wydaje takie aaaaaaaaaaaaaaaaaaa z westchnieniem - slodkie :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

22 maja 2007, 08:16

Dagles, co do pampersów to polecam z lidla z firmy Cień lub Biedronki Dada

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

22 maja 2007, 09:46

my uzywamy pampersów i chusteczek tez pampersa i jak narazie nie ma zadnej wysypki .
mała jest bardzo spokojna w dzien przesypia sporo czasu ale jak niespi uwielbia jak sie ja trzyma na raczkach i rozmawia , zasypia przy cycku ale jak przychodzi wieczor staje sie bardziej nerwowa i sama niewie co chce tata nosi ja na raczkac i sobie gadaja az zasnie i spi w łóżeczku do 2, 3 nad ranem a potem ja gryzie w tyłek i musi juz z nami do rana czyli 6,7 .

na ja laktacje pije bawarke i herbatke laktacyjna z hippa .
jedna polozna w szpitalu twierdziła ze mam pokarm inna ze mam mało ale mojej córeczce jak narazie wystarcza wiec chyba nie jest tak zle
w szpitalu ja pielegniarki dokarmiały jak miłam potrzaskane brodawki , ale w domku juz wystarcza czylko cycuś :ico_brawa_01:
tak nas tu mało , jak byłysmy w ciazy to kompy az sie grzały a teraz kazda siedzi ze swoim słoneczkiem

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

22 maja 2007, 11:23

witam :-D

przeczytałam co naskrobałyście od mojej ostatniej wizyty ale niestety niewiele pamiętam :ico_olaboga: :ico_sorki: napisze więc tylko, ze wstyd mi ale zazdroszczęwam dwóch rzeczy :ico_olaboga: :
1. pogody, bo u nas dopiero od wczoraj w miarę sie rozpogodziło i było jakieś 20 stopni na plusie... ale Vikusię i tak ubieram w kurteczke i czape bo u nas wiatry są nadal :ico_zly:
2. spanie waszych dzieciaczkow... bo moje małe to je przeciez z butli około 80-90ml ale jest glodna co 2-3h :ico_szoking: nawet w nocy... więc dzień wygląda tak, że np. o 7 mleczko, potem bujanie na raczkach (ewentulanie spiewy, wierszyki lub spacery po domu), koło 8 zasnie, potem w międzyczasie z 2 razy się przebudzi by sprawdzic czy jestem w poblizu i 9:30 - 10 kolejne jedzonko :ico_olaboga:

Aha, i Katrin i Mordeczka ja juz praktycznie nie mam krwawienia... jedynie cos tam jest jakza duzo podzwigam Vikusię, ale połozna powiedziała, ze to normalne... jedynie teraz strasznie mnie swędzi szycie po cesarce :ico_olaboga:

I na koniec napiszę wam jak się skończyła sprawa z rzekomym "uroczeniem" Vikusi... Otóż moja mama nadal twierdziła, ze Vikusia jest uroczona, a mój mąż że w to nie wierzy i że to tylko takie złe humorki naszej córeczki. Ale jak w niedziele Vikusia totalnie bez powodu zaczęła płakać i to tak żałosnie, niczym się jej nie dało uspokoić tylko jak sięzmeczyła to sama przestawała płakac na trochę i potem z powrotem to nawet mój mąż zgłupiał i nie wiedział co jest grane. I wtedy postanowiłysmy odczynic z mamą "czary" - splunęłam Vikusi 3 razy na czało, zrobiłam na tym znak krzyża, odmówiłysmy Zdrowaś Mario i Ojcze Nasz a potem wzięłam pieluszkę tetrowa, wytarłam jej czoło i wyrzuciłam ta pieluchę... i po jakims czasie Viki usnęła a wczoraj była już znowu moim kochanym, pogodnym dzieckiem... No i od wczoraj ma czerwoną kokardkę przy wózeczku...
Możecie się smiać, że wierze w zabobony i uprawiam czary-mary, ale uwierzcie mi nikomu nie zycze takiej sytuacji :ico_nienie: :ico_olaboga: Bo wiedziałysmy z mama, ze Vikusia jest najedzona, ma sucho, jest zdrowiusienka, nie ma goraczki, jest jej cieplutko itd. a tu płacz przeokropny :ico_placzek: ona po prostu sobie lezała i płakała non stop :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-05-22, 11:33 ]
a pieluch używam z Huggies - rozmiar 2, bo z Pampersa bardzo wzynały się Vikusi w nózki :ico_olaboga: natomiast chusteczki uzywam tylko jak gdzies idziemy i w nocy i z Pampersa bo sa delikatne, a tak to w jednej miseczce mam ciepła wode a w drugiej płatki kosmetyczne i takimi namoczonymi płatkami myje małej pupcię a potem osuszam i na to kremik...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

22 maja 2007, 11:40

czesc dziewczyny
kasi.k, przeczytalam mojej mamie twojego posta na temat czarów i zauroczen i moja mama powiedziala ze wierzy w zauroczenie i ze to nie zadne zabobony ... kacper tez ma wszedzie czerwone wstazeczki ale co tam niech ma :-D
Mnie tez strasznie swedzi rana po cc chociaz juz mi sie wygoila i mam tylko cieniutka kreseczke ktorej w sumnie nie widac nawet...
No to sobie popisalam .. kacper wzywa!!! paa :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 maja 2007, 12:05

Cześć dziewczyny! urocze te Wasze maluszki! oby wszystko się Wam dobrze układało...
Ja z prośbą do Ciebie Kasi.k...Bardzo by nam majóweczkom zależało i będziemy Cię gorąco prosić, żebyś zrobiła nam taką śliczną czołówkę do naszych dzieciaczków, żebyśmy i my mogły się przenieść na podobny wątek...My takie beztalencia komputerowe...i ja choć wielkie chęci mam, to pewnie nic by z tego nie wyszło...Jeśli znajdziesz chwilkę... :ico_sorki: Pozdrowienia!!! dla mamuś i dzidziusiów!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

22 maja 2007, 12:11

zbora nie ma problemu :-D ja uwielbiam takie rzeczy, więc bedzie to dla mnie przyjemność :-D
Tylko prosze zrób liste majowych dzidziusków i jak możesz to wyslij mi na maila: kala.kasia@gmail.com Aha i napisz czy chcecie identyczną stronkę czy moge cos pozmieniac?

Buziaczki dla ciebie i Hanusi (sliczna dziewczynka) :ico_buziaczki_big:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

22 maja 2007, 12:26

kasik-moje malenstwo w nocy harcuje-wczoraj nie spal od 20 do 2.30 w nocy.myslalam, ze skonam-pomylil kompletnie dzien z noca a mamusia na rzesach chodzila i nawet juz sie wsciekalam choc wiem, ze to nie wina kruszka.Teraz spi.
Moja rana mnie nie boli, pieknie zagojona -tak mysle, bo falda na brzuchu ciagle przeszkadza dokladnie przyjrzec sie temu cieciu-ale z tego co widze to cienka blizna.Maz osobiscie sciagnal mi szwy-a raczej wyciagnal jeden drucik-na szczescie nie bolalo-choc balam sie na maksa.Ostatnio jak dostalam wiecej pokarmu to automatycznie wiecej krwawilam, polozna mowila , ze to dlatego, ze ssanie dziecka pobudza obkurczanie macicy i schodzi ta reszta co tam zostala.
I nie wiem co robic z ta herbatka, bo przeciez jak nadejda do mnie upaly to bede musiala czyms dopajac mojego kruszka, a tu co polozna to inna szkola. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 maja 2007, 13:24

Kochane Kwietnioweczki zagladam do was czasem bo jestem ciekawa co tam u was i oczywiscie ucze sie od was :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wasze bobaski sa przeslicze i swietnie sobie radzicie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Serdecznie Pozdrawiam :588: :588:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości