Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 maja 2007, 22:20

juli a jaka plec dzidzi? porod naturalny?

ja tez ide spac b dzis ciagle ktos mnie zatrzymuje :-)
dobrej nocy mamuski

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

23 maja 2007, 22:27

Ja też już się z Wami żegnam - dobrej nocy :ico_ciezarowka: do jutra kochane

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 maja 2007, 23:58

wszystkie poszly spac, a ja dopiero dotarlam... wrocilam juz o 22-ej, ale adas zlozyl wozek kiedy bylam w pracy i musialam sobie pojezdzic i poogladac i nawet kanapeczke zjadlam jak nigdy na noc... ale coz moze w miesiac nadrobie te kilogramy i bede wielka do porodu...
mam nadzieje ze ja was nie wyprzedze...
jakie macie skurcze?? takie niebolesne???
bo mi brzuch twardnieje i kilka razy w ciagu dnia czuje takie klucie o jakim wspominalam.. jakby maly juz sie pchal do wyjscia.. czy to normalne.?? takie chwilowe??? czasem jak brzuch przycisne to tez to czuje...
moze ja juz rodze?????????????????
hehe i obudze sie pewnego pieknego dnia, a obok zobacze maluszka... oj marzenie...

haniu tyle cie nie bylo , ale nadrobilas.. ciesze sie bardzo, ze juz ci lepiej, i jestem pelna podziwu za twoje porzadki... ja w zyciu calym tyle chyba nie posprzatalam... hihi

aciu dobrze ze dziewczyny juz cie uspokoily z ta waga maluszka.. sama widzisz, ze to calkiem normalne.. tymbardziej jesli termin masz na pozniej.. moze nie bede taka ostatnia.. hihi

jasnie pani super sa te twoje nowe suwaczki!!!!

madziu to prawda, ze z tylu wygladam calkiem normalnie... tylku z przodu mnie wybrzuszylo.... hihi ale jestem coraz wieksza...

a co do fotelika to oczywiscie mam telefon do tej firmy przewozowej... dzwonilismy ale juz bylo za pozno... jutro adas bedzie probowal...
mysle, ze przesylka sie znajdzie..!!! musi!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobrej nocki papa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

24 maja 2007, 00:07

A właśnie że ja nie śpię. Ale już się kładę. Madziorka to twardnienie jest normalne, jeszcze nie rodzisz hehe...
Do juterka papa.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 maja 2007, 00:15

a ja o dziwo na koniec ciazy mam w koncu miekki brzuch :ico_haha_01: a tak byl ciagle twardy...nawet moj t sie dziwi he he moze ja wcale nie urodze :ico_haha_01: ja tez nie spie,ale juz ledwo siedze ...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 maja 2007, 00:43

lucy23 pisze:he he moze ja wcale nie urodze

:ico_smiechbig:
no to dalas lucy!!!!!!!!!!!!!!!!!! hihi

a ja serio uciekam... bo zaczne rodzic... ałłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 maja 2007, 06:26

hej !!!
Ja mam starszny katar chyba od avisek sie zarazil przez kabelek :-D :-D
Nie moge spac lezec mi sie nie chce mysle co by tu na obiad sama nie wiem myslalam o kopytkach w sosie z mieskiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

24 maja 2007, 08:41

magda26 - wez sobie rutinoscrobin, ja biore jedna tabletke dziennie... niestety taki jest urok tej pogody, najpierw czlowiek sie napoci a potem go zawieje..

ja dzis w nocy mialam faze ze rodze...wstawalam do lazienki, mialam wrazenie ze mi wody odchodza, w ogole budzilam sie co chwile, pies lazil w kolko po domu, w nocy wyzeral resztki jedzenia z miski.. normalnie idealna noc :-) teraz niebo zachmurzone, jest czym oddychac... a ja jeszcze sobie poleze

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 maja 2007, 09:08

cześć dziewczyny.
Ja też miałam koszmarną noc, budziłąm się chyba co 5 minut, śniły mi się koszmary, poprostu masakra.Cały czas myślę o moim maleństwie i mimo że nie chce to i tak się martwię.
Aha przez ostatnie 3 tygodnie 1kg na+

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

24 maja 2007, 09:48

cześć dziewczyny,
te moje skurcze znów rozeszły się po kościach :ico_noniewiem: .Dobiła mnie wczoraj moja mama jak zapytała czy urodzę w piątek , bo jak nie to ona by pojechała do siostry do kwidzyna?? Wiecie co zastanawiam się czy ona mnie i brata faktycznie urodziła czy znalazła w kapście??

Tak poza tym to marudna od samego rana jestem , jakaś rozdrażniona.........
Za oknem błękitne niebo, znów będzie upał.............

Asiulek cieszę się bardzo ,że się już troszkę uspokoiłaś

Madzia współczuję ci kataru, ale i ile mi wiadomo to żadnych kropelek nie możemy stosować bo ja jak byłam przeziębiona i pytałam czy takie dziecka mogę to lekarz mi zabronił.Pozostaje ci wit C i ciepłe skarpety.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość