Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 maja 2007, 09:58

avisek pisze:ja dzis w nocy mialam faze ze rodze...wstawalam do lazienki, mialam wrazenie ze mi wody odchodza, w ogole budzilam sie co chwile

ja takie fazy tez od konca 37 tyg mam :ico_olaboga: to dlatego, ze ciaza powinna sie konczyc w 5 miesiacu, a nie meczyc do konca 9 lub dluzej... :ico_placzek: JA JUZ CHCE URODZIC!!!!!!!!!!!!
acia pisze:Dobiła mnie wczoraj moja mama jak zapytała czy urodzę w piątek , bo jak nie to ona by pojechała do siostry do kwidzyna?? Wiecie co zastanawiam się czy ona mnie i brata faktycznie urodziła czy znalazła w kapście??

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: - to moja reakcja
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :509: :509: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: a to teakcja mojego meza :-D :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 maja 2007, 09:59

Aciu wiem wiem pije herbatke z cytryna i smaruje pod nosem mascia majerankowa i juz :ico_oczko:
Polozylam sie jeszcze wstalam przed chwila i nie wiem cos mnie brzuch pobolewa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 maja 2007, 10:00

acia pisze:Dobiła mnie wczoraj moja mama jak zapytała czy urodzę w piątek , bo jak nie to ona by pojechała do siostry do kwidzyna?? Wiecie co zastanawiam się czy ona mnie i brata faktycznie urodziła czy znalazła w kapście??


:ico_smiechbig: rozsmieszył mnie ten tekst :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Asiulka tak się cieszę, ze dzidzi raczyła się przekręcić, więc mimo tego, ze i tak się będziesz martwić jak kazda z nas, to to zmartwienie będzie o tyle mniejsze :-) Co do maszyn... opowiadano mi histrię, ze kobieta miała urodzić dziewczynkę, a urodziła chłopaków bliźniaków :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: widzisz jak to potrafi się pomylić...

Beatko mówisz, ze brzuch masz na kolanach, hehe ja jak siadam, to czuję, ze brzuch mi się nie mieści na kolanach i muszę nogi rozstawić szeroko, no i wtedy mój bebzon lezy na kanapie :-D :-D :-D a co do golenia... tragedia, myślałąm, ze lepiej to będzie wyglądało :ico_noniewiem: kurde jak mam się ogolić, jak ja nawet nie widzę co ja mam golić :ico_smiechbig: i się wychylam i wyginam i nie widzę swojej... z lusterkiem ledwo co jakoś :-D
Beatko, dobrze, ze echo jest w porządku, cieszę się z dobrych wyników :ico_oczko:

Haniu dobrze, ze juz jesteś. Zaczynałyśmy się martwić o Ciebie :ico_oczko:

A ja własnie siedzę i płakusiam trochę :ico_placzek: Karol wyjechał na cały tydzień... i co ja będę robić :ico_placzek: niecierpię jak on opuszcza dom :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-24, 10:02 ]
Madziu a Ty siekuruj kochana, wiem jakie to paszkudztwo. no ale nic na to nie poradzisz :ico_noniewiem:
Jaśnie Pani, gratuluję donoszonej ciązy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

24 maja 2007, 10:17

witam :ico_ciezarowka:
ale miałam dzisiaj noc!!! :ico_olaboga: stale do klopka latałam a krocze mnie tak bolało że aż mi łezki poleciały, nie mogłam sie ruszyć normalnie już myślałam że chyba rodzę, ale jak wstałam to przeszło.

Ha! ale mam też dobrą nowinę - wreszcie Krzyś przywiózł nasze autko od lakiernika, wygląda jak nowe. Teraz tylko powkłada szyby i siedzenia i chcę go wyciągnąć na jakąś przejażdżkę :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-24, 10:19 ]
Z tym goleniem to ja też mam problem, już tak na oko sie gole i tylko po bokach bo nie widzę ani sięgnąć nie mogę a mój K. powiedział że on mi nie pomoże bo mu sie ręce będą trzęsły hihi Ciekawe dlaczego?

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

24 maja 2007, 10:38

Witam...

A ja miałam super noc. Ani razu się nie obudziłam, taki twardy sen mnie dopadł. Nawet pozycji nie zmieniłam, bo obudziłam się w tej samej co zasypiałam. Tylko ręka mi zdrętwiała.
Z goleniem też nie mam problemów. Oczywiście nic nie widzę, ale mam lustro na całą ścianę w łazience to sobie staję i golę hehe..

Acia ja też polewam z tego tekstu hehe...dobre dobre...

Alnko nie smuć się. Wiem, że tydzień to się wydaje długo, ale jakoś minie. Zaplanyj sobie coś ciekawego do roboty. Poumawiaj się z koleżankami może i jakoś zleci...

Leatka super, że autko już gotowe. Musiło być gotowe, w końcu poród tuż tuż, a trba czymś Franeczka przewozić.

Madzi kuruj się kuruj.... Dużo pij płynów, to najlepiej pomaga. Wszelkiego rodzaju herbatkii inne napoje bo one wypłukują zarazki. Serio, ale normalnie kilka w ciągu godziny pij.

A ja czekam aż mój Jaruś się obudzi i chyba pojedziemy na plażę troszkę się pobyczyć i słonka złapać.
Mój piesek przyszedł i chce się poprzytulać więc kończę hehe...

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

24 maja 2007, 10:41

magda - mnie tez cos dziwnie kluje.. chociaz to znajomy bol ,mam go dosc czesto... jak poleze dluzej to przechodzi... do tego okropny bol kosci miednicy sie pojawil, chyba mnie rozsadza na boki... aaaaaaaa ja wam powiem ze juz wole wiecej wycierpiec przezd porodem niz podczas :-) wiec niech sie dzieje co chce
ja musze sie trzymac bo moj chlop wyjzezdza i zostaje sama w nocy i jutro,a moja mama wraca dopiero z wyjazdu we wtorek... jakos dociagne chyba co?

dziewczyny - co do brzuchola, to moj moze nie jest jakis extra duzy ( wlasnie zmierzylam - na wysokosci pempka ma 104 cm w obwodzie) za to waga gigancka 21 kg na plusie.
proponuje konkurs na najwiekszy obwod brzucha i przyrost wagi , co wy na to? ja juz napisalam...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

24 maja 2007, 10:43

ja jeszcze jakos daje rade z goleniem,chociaz niezle sie nawyginam przy tym i przyznam ,ze w wiekszosci na oslep ,ale jakos to wychodzi ha ha madzia kuruj sie ,dla mnie najlepszy rutinoscorbin :-D zawsze przechodzi :-D alinko tydzien szybko zleci,tylko nie urodz zanim karol wroci :ico_nienie: leatko ten koniec najgorszy,bo ten brzusio taki ciezki...ja mam problemy z krzyzem ,a potem tez siusiu kilka razy...a jak juz porzadnie zasne to spie jak susel :-D asiula tez mam koszmary,ale jakies durne...filmow sie na ogladam ,a potem snia mi sie :ico_puknij: acia moja mama jak czasem cos palnie ,to niewiadomo czy sie smiac czy plakac :-D i prze telefon jakas spanikowana,mowi,ze sie bardziej martwi moim porodem niz wlasnym...kaze mi lezec,nie chodzic :ico_puknij: wymysla jakies dziwadla,a sama mi mowila ,ze ciaza to nie choroba ,a teraz mam sie nie ruszac :ico_haha_01: :ico_haha_01: ehhh te mamy...i kaze mi wytrzymac do 6 czerwca, bo ona wtedy przyjezdza :-D mam zakaz rodzenia do 6 czerwca :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 maja 2007, 11:00

Avisek, ja mam 111 cm w obwodzie 16 kg+

Lucy fajny masz zakaz :) Ja mam podobny od Karola, mam nie rodzić do jego powtrotu :-D

Kamilko zazdroszczę Ci tej plazy.. ja będe raczej w domu przebywać, karol mnie prosił zeby się nie wychylała z domu, bo sie martwi/... ze np. ktos mi wpadnie na brzuch w autobusie albo zaczepię się gdzieś i upadne :ico_oczko:

Och zapomniałam Wam się pochwalić, ze wczoraj po wielokrotnych wizytach na poczcie i mailach do producenta otzrymałam paczke dla swojej Poziomeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz to juz tylko kosmetyki i wanienka została :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

24 maja 2007, 11:00

Cieszę się badzo ,że Was rozbawiłam od rana.Z resztą jak teraz to czytam to też mi się śmiać chce, ale ona mnie totalnie rozwaliła tym tekstem :ico_noniewiem:

Alinko nie martw się ten tydzień szybko zleci

Kamila drugi raz nie nabiorę się na tą plażę :ico_nienie: , ale jak się okazało nie tylko ja nie wiedziałam :ico_wstydzioch: . Udanego leniuchowania , tylko uważaj z tym słoneczkiem

Avisek oczywiście ,że dociągniesz


Czas na kawusię i film.Zostało mi jeszcze 7 odcinków do obejrzenia, ale borys wraca dopiero wieczorem a mamcia na działce pomidorki sadzi , więc będę miała spkój.

do póżniej kochane :ico_ciezarowka: pa

[ Dodano: 2007-05-24, 11:03 ]
Ja mam 108 cm i 17 kg +

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 maja 2007, 11:09

Beatko, napewno z Wami szybciej mi zleci czas :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość