barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

22 maja 2007, 16:05

Witajcie Dziewczyny dawno tu nic nie pisalam ,ale podczytuje was regularnie.
Ja jestem z jednej strony w szczesliwej sytuacji bo nie pracuje, mam wspaniałego meza ktory o wszystko sie troszczy.Wczoraj w ten upał tez odczułam,robłlo mi sie słabo,ale na szczescie z dzidzią wszystko w porządku wczoraj byłam na wizycie i usg miałam robione
tak wiec maleństwo ma 140mm, i wszystko w porzadęczku .
Jestem juz bede juz bazie powazno mamą bo mam 40,ale tak wzyciu sie zlozylo ze teraz nasz pierwszy bobasek a termin tez mam na 3 listopada jak wiekszośc chyba na tym watku :-) :-) :-) :-) :-)

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

23 maja 2007, 15:19

Hej dziewczyny! co tu taka cisza straszna?? Mam nadzieję ze wszystkie czujecie się dobrze i wasze maleństwa również!!
Dzisiaj z Robertem robiliśmy pierwszy taki spis co potrzebne będzie dla maleństwa!! Doszłam do wniosku ze sama sie za to nie biorę tylko pogrzebię na forum i bede wyczytywać co sie przyda a co nie. Strasznie duzo mi tego wyszlo wszystkiego ze o orientacyjnej cenie za te rzeczy z allegro juz nie wspomnę.
Trzymajcie się cieplutko. Ja uciekam bo zanosi sie na konkretna burzę i muszę powyłaczać wszystko z sieci. Dobrze niech leje bo ten zaduch jest nie do wytrzymania.
Buziaki

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 maja 2007, 16:39

pontoniczek ja już jakiś czas temu zrobiłam taką listę i zaznaczam sobie jak coś uda mi się nabyć albo dostać ale również odchaczam te, które wiem, że będę mogła pożyczyć. Niestety zostają same najdroższe.
Przy okazji fachowo się tob zajęli przy tym omdleniu. Aż miło się czyta. U mnie też już dzieci nauczone, ż jak pani ma omdlenie to rzeba podać wody i być cicho :ico_haha_01:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

23 maja 2007, 16:48

cześć dziewczynki :-))
Byłam wczoraj u gin i robiłam usg lekarz powiedział, że dzidzia jest zdrowai wszystko jest ok. Powiedział także, że nie ma cech męskich i, że obstawia dziewczynkę. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mam nadzieje, że tak będzie. Narazie wstępnie się cieszę, że to może być dziewczynka. Bardzo bym chciała !!! W każdym bądź eazie cieszę się, że jest zdrowe !!!
Co do zakupów to narazie o tym nie myśle, w końcu biorę ślub w tą sobotę. Po ślubie pomyślę. Wózek już mam od znajomych, a to duży wydatek. Myślę, że zacznę kompletować w czerwcu rzeczy do łóżeczka jak i same łóżeczko. Kosmetyki może troche później. Na samym końcu rzeczy do szpitala bo ich wiele nie trzeba. Z ciuszkami mam super bo babcia w stanach i już nie oże się doczekać aż zacznie kupować ubranka. Obawiam się. że największym wydatkiem będzie laktator i rzeczy do karmienia. Hm teraz jak to przeczytałam to pomyślałam, że dużo tego.
Pozdrowionka :-)

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

23 maja 2007, 18:58

Hej wszystkim listopadowym mamuśką. Chcę Wam powiedziec, że dzisiaj w końcu poczułam prawdziwe ruchy dzidziusia to już nie bulgoczące jelitka. Bardzo się ciesze z tego powodu.
:-) :-) :-) :-) :-) :-)
Mambii gratuluje córci. Ja jeszcze nie wiem co będe miała bo ostatnio małe nie chciało pokazać. Ale 28 czerwca jestem umówiona na USG 4D, więc wtedy napewno zobacze co ma między nóżkami.
Martwi troche waga bo już waże 61 kg a startowałam od 57 tak, więc dużoooooo :ico_olaboga:
Mam pytanko czy macie jakieś przeczucia co do płci swojego dzidziusia bo ja od pewnego czasu czuję, że będe miała córcie.
W pierwszej ciąży czułam, że będzie syn i tak było.

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

23 maja 2007, 19:33

ja sobie tylko wmawiam ze to bedzie córeczka, tak też czuje ale staram sie panować nad tymi przeczuciami bo potem się okaże ze jednak nie. Ale co tam ważne żeby zdrowe było.

Kilolek to znalazłaś fajny sposób na uciszenie gromadki dzieciaków. Mozna wykorzystywac również jako małą symulację hihi.

My niestety nie dostaniemy praktycznie wiele, oprócz łóżeczka, w którym w sumie najpierw spałam ja a który od 25 lat wędruje po rodzinie i nadal służy i kilku ubranek od mojej siostry (między naszymi dziećmi będzie tylko 3 m-ce róznicy), a tak to tzreba zacząć poważnie myśleć o odkładaniu kasy bo tego jest w cholere tak naprawdę

ewita76
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 15 mar 2007, 16:50

23 maja 2007, 19:33

Czesc dziewczyny!!!!!!!!
Mambii ale ci zazdroszcze dziewczynki,tzn ja sama nie mam pojecia jaka plec ale marze o coreczce!!!!!!!! :ico_dziecko: Jak bylam w ciazy z Markiem wiedzialam ze to chlopczyk od poczatku a teraz mam mieszane uczucia.
Moj synek konczy roczek dzisiaj i tak bardzo za nim tesknie!! Bo jest w Polsce z dziadkami na wakacjach,to jego pierwsza wizyta w ogole.:ico_placzek: smutna jestem dzisiaj jak nigdy,widzialam go na skypie jest niesamowity na mnie nie reaguje tylko na meza,nie powiem zazdrosna jestem troszeczke.
Ide jutro na wizyte do poloznej,ma mi pobrac krew i zrobic badanie na syndrom downa ale nie wiem czy sie zgodze moj maz nie chce tego badania. Z Markiem nie mialam tego badania bo przeoczylam wizyte, a potem bylo za pozno bo po 20 tygodniu tygodniu ciazy tego badania sie nie wykonuje.
Pozdrawiam :-) :-) :-)

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

23 maja 2007, 21:03

Kobietki z rego co widzę to wszystkie chcą córki kto wie może listopad będzie miesiącem spełnienia życzeń :-) :-) :-) :-) :-)
Ja mam synka miał 3 dni temu 8 urodziny jak dmuchał torcik to jego życzenie było chcę mieć brata. Zobaczymy czy się spełni.
Ciąże przechodze tak samo jak jak poprzednio bez żadnych przykrych objawów więc pewnie będzie chłopczyk. :ico_haha_02: :ico_haha_02:

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

24 maja 2007, 07:31

a ponoć dziewczynki odbieraja mamie urodę... więc jestem dobrej myśli... moze jednak dziewczynka!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

będe_mamą
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 16 kwie 2007, 12:27

24 maja 2007, 11:04

Witajcie...już nie pamietam kiedy u was ostatni raz była. dawno temu. ja też bardzo bym chciała córeczkę, tatuś synka. Zobaczymy kto postawi na swoim :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość