caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 maja 2007, 15:39

Katrin współczuje Ci z powodu tej wstrętnej baby- typowa teściowa!!!! Boże jak ty to wytrzymujesz i jeszcze żeby powiedzieć że urodzisz martwe dziecko :ico_szoking: , a co na to twój mąż?

Kasi.k ja też raz tak powiedziałm Oskarkowi to było jakoś na początku i też od razu tego pożałowałam, bo przecież to tylko maleńsstwo ono przecież nie robi nam na złość, tylko człowiek nieraz jak jest zmęczony to nieraz niepotrzebnie coś powie!!!!!!!
Vikusia na pewno już Ci wybaczyła!!!!!!!!!!!!!

IM Oskarek jeszcze nie zdarzyło się żeby się obsikał, może faktycznie za małe ma pampersy!!!!!!!!!!

Justynat dobrze że do nas wróciłaś!

Kurcze synuś się budzi to na razie ( zasnął na całe 20minut)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 maja 2007, 15:56

katrin rozumiem co czujesz. mnie też takie coś by strasznie denerwowało, tylko, że ja od razu bym jej pokazała, że nie zyczę sobie takich komentarzy. Ale pamiętaj nie możesz się denerwować!!!Pogada sobie i przestanie, szkoda nerwów na takiego babsztyla.
byłam u lekarza. Mała ma alergię:( dostałyśmy nutramigen do picia:(

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 maja 2007, 16:19

Delicja to niedobrze z tą alergią! Nutramigen to jest mleko????????

mordeczko na potówki to dobrze jest wykąpać w wodzie z dodatkiem Nadmanganianu Potasu, ale żeby woda była tylko lekko różówa, najlepiej wymieszać np. w słoiku i dodać do wanienki!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 maja 2007, 16:35

nutramigen to preparat mlekozastępczy. takie specjalne mleko dla alergików :ico_placzek: ochydnie pachnie i pewni etak samo smakuje, ale jeśli ma jej pomóc to muszę jej dawać. :ico_placzek:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

24 maja 2007, 17:07

delicja, -to znaczy, ze nie mozesz juz sama karmic przez ta alergie???

caro-
moj maz przyzwyczajony od dziecka , ze jego mama duzo mowi czesto glupoty.Roznica taka, ze on ja kocha i umie zapomniec-ja nie.

Kasik
-nie smuc sie moj Antonio juz tez to ode mnie uslyszal i to przez zacisniete z nerwow zeby.Tez mi od razu bylo glupio,ale to zmeczenie powoduje ten chwilowy brak cierpliwosci.Mysle, ze dzidzie czuja nasza milosc i nie biora do serca jak nerwy nam puszczaja.Ja w sumie tez jeszcze slaba, moja hemoglobina w piwnicy i w sumie nie ma sie co dziwic od dnia w ktorym poszla do szpitala nie ma w moim zyciu wiecej niz trzy naraz przespane godziny.Nie denerwuj sie-glowa do gory nie jestes sama w galaktyce, ktorej puscily nerwy.

mordeczko-wytachalam ten wozek-bylo cudownie na spacerku, ja na razie wychodze tylko raz dziennie, ale musze sie zmobilizowac do dwoch.Szkoda, ze nie moge zrobic tak jak pisalas i czekac do 18 Antosia.Musi ja spotykac niestety juz teraz.
Do poludnia zadzwonila i , ze oni kupia malemu ubranko na chrzest i zeby byl taki tiul jak to kiedys w Polsce na beciku.Ja naprawde strace mleko z tych nerwow.W koncu to jest moj i meza syn a nie ich.Nie pojdzie do chrztu jak przed druga wojna swiatwa.

Im-mojemu raz sie przytrafilo.A moze za lekko zapinasz pampersy.Ja uzywam Pampers 2.Maz kupil mi juz cala piwnice 3 (bo byla promocja)

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

24 maja 2007, 21:22

Katrin co za okropniasta baba z tej tesciowej...
moj maz przyzwyczajony od dziecka , ze jego mama duzo mowi czesto glupoty.
biedny musiał być jako dziecko...
co do ubranka na chrzest... :ico_puknij: no coments :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Kasik oj rozumiem Cię kochana... ja miałam to samo... a jeszcze Jagoda czasem marszczy brwi to wydawało mi się, ze się złości na mnie, za moje słowa do niej!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

kurcze mała znów sama zasnęła w pokoiku.... :ico_szoking: jestem w szoku!!!

[ Dodano: 2007-05-24, 21:24 ]
Kasik super wyglądacie razem!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Vika ma śliczne włoski!!!

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

24 maja 2007, 21:43

DELICJANutramigen jest wstrętny Nicola go piła, bo też miała skazę ale przeszło jej póżniej.Potem przeszłam na bebilon pepti mct bo nie chciała pic tego nutramigenu.
KATRIN ta twoja teściowa to jest straszna moja też nie jest super bo nie mam z nią lekko ale tobie współczuje chyba bym jej nie wpuszczała do domu.
Mordeczko na potówki tak nadmanganian albo możesz w krochmalu wykąpać., ale przy takiej gorączce to tak już jest z tymi potówkami moja Martynka też ma.
Ja juz prawie nie mam pokarmu raz w nocy i raz w dzień jeszcze jej daje cyca bo więcej mleka mi sie nie nazbiera a tak to daje jej bebiko bo po nanie strasznie ulewała i wymiotowała i teraz jest ok.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

24 maja 2007, 21:43

Dzisiaj spokój chyba czary zadziałały, Kamil jest całkiem inny, nie płacze i nie marudzi nie krzyczy.
zapomniałam wczoraj wam napisać zaczoł się uśmiechać do mnie.

delicja, moja siostra musiała również podawać swojej malutkiej te mleko, jest ono bardzo drogie, więc masz wydatek, ale dzidzia ważniejsza.

kasi.k, Ja również z nerwów nie wytrzymałam i tez do małego powiedziałam takie okropne słowa i pózniej tego z całego mojego serduszka żałowałam i również się poryczałam :ico_placzek:

IM, Mój kamilek równiez sie osikiwał, i zmieniłam pampersy z 2 na 3 i teraz już jest Ok, ciuszki suche, a wtedy prawie po kazdym wyciągnięciu z wyrka był mokry i ciągle myslałam że źle zapinam pampersa, a one były poprostu już za małe.

Dzisiaj się opalałam i dostałam od słońca uczulenia na dekoldzie i na rękach ( takie małe chrostki i jeszcze czerwone )coś okropnego. Zawsze lubiłam słoneczko a od dzisiaj będe go unikać . znalazłam maść , ale nie wiem czy moge sia posmarowć bo nie mam ulotki, a karmie piersią, jutro musze iść do lekarza, teraz to juz całe ciało mnie swendzi

katrin, współczuje Ci takiej teściowej

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 maja 2007, 21:45

Kochaniutkie kwietnióweczki,
jestescie naprawdę super :ico_buziaczki_big: dziekuje wam ślicznie za słowa pocieszenia :ico_buziaczki_big: Przeprosiłysmy się juz z Vikusią :-D a moja mama się smieje, że zaduszę Viki od tego przytulania i całowania dzisiaj w ramach przeprosin :-D :ico_oczko:

Przeczytałam wasze posty, ale teraz to mnie len ogranął i przykro mi, ale znowu nie odpiszę :ico_sorki: ale obiecuję, że szybciutko się poprawię... a egoistycznie pochwale wam się nowymi zdjęciami Vikuni :-D

tu jej dzisiejsza pierwsza próba lezeniana brzuszku:
Obrazek

a tu w hustaweczce od tatusia:
Obrazek

Obrazek

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

24 maja 2007, 21:47

Jutro z Kamilem mamy juz dwa miesiące

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość