Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 maja 2007, 13:30

asiula26 - Moj tez ryby i ryby :ico_olaboga: ... trzy czy cztery tygodnie z rzedu jezdzil na zawody / miestrzostwa albo wypady po prostu... W dodatku pracuje w wedkarskim i ciagle znosi jakies pachnace zanety, pokrowce, pudelka robali i jakies cudowne wynalazki, ktore maja przyciagac wielkie ryby :-) Głupek ... :ico_haha_01: :ico_puknij:
Niedzielne po poludnie to takze nasz jedynyczas dla siebie.. Dlatego tez czasami ubolewam nad tym strasznie. Ale ja jestem zona tolerancyjna no i .. Stwierdzilam ze kazde z nas, poza domowymi obowiazkami,ma realizowac siebie i swoje marzenia.. No i staramy sie wspierac wzajemnie w tym wszystkim. Czasami tylko gonie mojego Miska do pomagania mi, ale tak naprawde to ja jestem pedantyczna doprzesady, chyba z nudow.. I onto wie i ja.. I moje chmurzaste chwile złości raczej koncza sie wspolnym smiechem.
Co do motoru to boje sie okropnie.. Ale dobrze ze wraca z motorem na przyczepie, a nie na nim.. :ico_szoking:
Wykancza mnie upał. Leze i zdycham.. Probowalam sie opalac i lezec na balkonie ucząc sie do sesji, ale wytrzymalam niecala godzine i ucieklam. Koszmar :ico_olaboga:
:ico_ciezarowka: Madziu - kazda z nas ma takie chwile, ze ma dosc wszystkiego. Ale to juz tak niewiele zostało.. Ja non stop snie o Maluchu, pieluszkach, kolorowych rampersach i karuzelkach nad lozko. Stale mam jakies skurcze i wypluwam oczy z przerazenia ze to juz :-) :ico_ciezarowka: ach.. te nasze brzuchate zycie.. Lada chwila sie skonczy!
Buziaki, lece powycierac kurze i przebrac ciuchy.. Ja juz szykuje stare sukienki na sezon :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

27 maja 2007, 13:36

u nas po obiedzie tzn ja zjadlam a P zakomunikowal jesc nie bede zanioslam mu nawet do sypilani nic twardy :ico_nienie: i wkurzyl mnie tym i sie :ico_placzek: nawet go nie ruszylo ja naprawde mam dosc ...chyba juz mnie nie kocha :ico_placzek:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 maja 2007, 13:37

Madziorka ja protestuję!!!! Długość twoich postów jest nie do przyjęcia :ico_nienie:

Ja dziewczyny też zastanawiam się nad tą kwrią pempowinową. Nawet chciałam założyć taki wątek na 9 miesiącach. Zaraz podam Wam stronkę to sobie poczytacie o kosztach.

www.longaita.pl

POczytajcie i pomyślcie co Wy na to, bo my z Jarkiem coraz bardziej się ku temu skłaniamy.

Madziorka tylko ta krew nie może być dla kogos obcego a tylko dla twojej rodziny. Tak mi powiedział ginekolog. Dlatego jest ona tak wyjątkowa.

[ Dodano: 2007-05-27, 13:39 ]
Źle podałam
www.longavita.pl

To jest akurat bank komórek macierzystych ze Szczecina, no ale pewnie u Was jest podobnie.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 maja 2007, 13:39

matko kochana jesteście niezmordowane :ico_szoking:
Ja zyję jestem i mam się dobrze :-D :-D :-D :-D :-D
Właśnie wróciłam z miasta z ciuszkami dla dzidzi i truskawkami :-) teściowa śpi ;)

Postaram się na wszystkie posty odpowiedzieć :-D
Magda tak mi przykro, ze jesteście na ściezce wojennej :ico_noniewiem: ale jakoś to się ułozy (jask zwykle :-D ) . Co do tych spodni, to faceci sobie myślą, ze w chwili, keidy dziecko się rodzi my odzyskujemy dawną sylwetkę, no przynajmniej objętość w pasie powraca natychmiast!!!! Pytałam nawet kilku panów jak oni to sobie wyobrazają.. trudno mieć mu zazłe to jego niedoinformowanie :ico_oczko:
Co do kłótni z moim, to w przeciwieństwie do Waszych Panów mój choć naburmuszony krzyczy "kiedy będzie obiad" on nie głoduje :-D głupi nie jest :-D :-D :-D

magda26 pisze:I ja sie zastanawiam jaka ich jest milosc :ico_noniewiem: moj nawet jakby wazyl ze 100 kg bym go kochala :ico_oczko:
no a mój wazy ponad 100 i tak go bardzo kocham :-D a do mnie mówi, ze chce mnie mieć taką jaką wziął :ico_smiechbig: wzrokowcy Ci faceci :-D

Asiula i Juli cieszcie się, ze Wasi Panowie mają pasje, czymś się interesują. Karol lubi wszystko co związane z piosenką - karaoke, gra na gitarze itp. Cieszy mnie jak gada o nowej gitarze, o śpiewnikach, o nowych płytach karaoke, wtedy wiem, ze nie jest nudziarzem poza tym w towazrystwie bardzo fajnie mieć takeigo ;)

Leatko wybacz juz swojemu to wczorajsze ;-) pomęczy się trochę, a Ty nie bierz do głowy. On być moze w taki sposób chce odreagowac napięcie, ciezki tydzień... Ja na Karola się nie zloszczę, oby tylko grzeczny był :-D

Madziorka , z tego co wiem Alwaysy i wogóle te super chłonne podpaski są nie wskazane wręcz zabronione. Chodzi o tą powłoczkę (chyba "dry weave" się nazywa), ponoć powoduje podraznienia i klei się (pamiętaj ze krocze jest podraznione, moze pozszywane i poranione). Po porodzie musimy jak najwięcej udostępniać powietrza dla krocza, a podpaski go blokują. Te wkłady są dlatego zalecane. Wiadomo brzydkie i niewygodne, ale zdrowe. Poza tym przeciez nie masz zamiaru 2 godziny po porodzie wskoczyć w stringi i obcisłe spodenki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 maja 2007, 13:40

Madzi Ty przestań koło niego latać, w końcu to on Cię obraził a ty mu jeszcze obiadki podajesz....

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

27 maja 2007, 13:41

No własnie głupia jestem :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 maja 2007, 13:45

Kamilko ta krew dla całej rodziny moze być?? Ja czytałam, ze tylko dla maluszka na jego przyszłość... Ja od razu myślałam o tym zeby ją zamrozić, ale to niebagatelny wydatek :ico_noniewiem: nie wiem nawet...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

27 maja 2007, 13:46

ide sie polozyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

27 maja 2007, 14:05

Alinko to jest dla dawcy czyli Ciebie i członków najblizszej rodziny.
Koszt w tej chwili w promocji to 2200 łącznie na początek i w tym jest rok przechowywania. A później 400 zł na rok (od drugiego roku) lub bardziej korzystnie jeśli płacisz z kilka laj jednorazowo.
Tutaj masz dokładnie:
http://www.longavita.pl/index.php/pl/Oplaty/9

Nie jest to mało, ale myśle, że też nie jakoś bardzo dużo w porównaniu z korzyściami.
Powiedzcie co myślicie bo muszę się zdecydować d o końca maja jakby co, bo wtedy trwa ta promocja.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 maja 2007, 14:09

hmm nie wiem nawet...
Na początku bardzo chciałam, ale teraz nie mam zdania. Podejzewam, ze my się nie zdecydujemy :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość