Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

27 maja 2007, 16:29

Ja tak Asiu robilam! Jem co mam ochote, no ale pewno, ze nie kilogram na raz! Przeciez juz w brzuszku dzieci sa przyzwyczajone do tego co jemy! A pic to trzeba zeby mleczko odnowilo sie bez problemu, zreszta pic sie chce jak sie karmi, wiec ciezko o tym zapomniec! No ale latem poci sie czlowiek wiec trzeba sporo plynu! Szczegolnie ze dzidzi tez pic sie bedzie chcialo wiec moze czesciej chciec! :ico_ciezarowka:
A co do jedzonka to ja Violu na takiej dietce to bym nie chciala byc, bo jak karmie to jesc mi sie chce a owocow sezonowych latem to bedzie sporo i to pychotka! I zdrowe witaminki! Gotowane owoce to ja mniej lubie! Smak inny! No i wogole to ja jestem pozeracz surowizny i moje dzieci tez! Kolek przez to nie mialy! :ico_ciezarowka:
Jak mowi Asia, z umiarem to nie zaszkodzi! :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 maja 2007, 17:20

Wiecie, moje chłopaki naszczęście nie mieli żadnych problemów z brzuszkiem..., ale mam znajome, których dzieci bardzo były wrażliwe i jak tylko mama zjadła coś "normalnego" to od razu odbijało się to na dzidziusiu. :ico_placzek: wydaje mi się, że wszystko zależy od organizamu maluszka od jego dojrzałości układu trawiennego. a co do picia wody niegazowanej, to rzeczywiście podczas karmienia naturalnego bardzo....chce sie pić :ico_haha_02: .u nas dochodzi jeszcze pora roku - lato więc pragnienie będzie podwójne... :ico_haha_02: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-05-27, 17:22 ]
a co do mojej dietki to od czasu do czasu skubnełam coś innego, niż tylko gotowane...w sumie bardzo pilnowałam się przez 1 m-c, a od drugiego...po malutku, ale bez warzyw strączkowych i wzdymających.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 maja 2007, 18:30

Wlasnie wrocilam ze spacerku :ico_brawa_01: Zupelnie inaczej niz w te upaly :ico_brawa_01: A dzis ogladalam program na TV Style o smoczkach z latexu i silikonu :ico_ciezarowka: .Ja kupilam silikonowe bo slyszalam ze najlepsze tzw.bezsmakowe,bezzapachowe i starczaja na dluzej. Ale glownie pamietam dzieci latajace ze smoczkami takimi pogryzionymi,dziurawymi i glownie dlatego sie kierowalam kupnem.Jak to jest u Was moje drogie. :ico_noniewiem:
A z tym jedzeniem to wlasnie o to mi chodzi co mowi Anula.Ja uwielbiam tez jesc nowalijki i surowizne.A jak tu sie nie polakomic latem jak tego wszystkiego tak duzo.No ale trzeba bedzie zachowac umiar bo nic innego nie zostaje. :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 maja 2007, 18:42

Asiu ja też uważam, że smoczki silikonowe są najlepsze, są trwalsze....a jak już mam doradzić to polecam smoczuś z firmy Nuby. to takie smoczki, że jak dzidziuś je ssie to tak jakby ssał pierś mamy.ja przetestowałam je na Marcelu - sprawdziły sie znakomicie, szczególnie jak dzidziuś jest malutki.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 maja 2007, 18:49

Dziewczyny zauwazyliscie ze my we 3 dzis tylko nadajemy na TT. :ico_szoking: Gdzie sie podziala reszta :ico_olaboga: Pewnie facetow przy boku maja i spaceruja :ico_smiechbig: Moj do spacerow to niezabardzo ale z corka mowi ze bedzie chodzil :ico_noniewiem: No zobaczymy. :ico_ciezarowka: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 maja 2007, 18:58

Asiu ja polecam ten smoczuś
http://www.allegro.pl/item198909747_smo ... html#photo
u mnie dziś upalnie na dworku.byliśmy już na spacerku, ale chyba wyjdziemy jeszcze zobaczyć czy sprzedaja ...truskawki, bo właśnie się nam skończyły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a jak mi się zachce np. za godzinkę truskaweczek, to co zrobię... :ico_placzek: , więc idziemy...
ja i tak dziś tylko tak z doskoku dosiadam do komputerka, bo moi chłopcy non stop grają w ...gry. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

27 maja 2007, 19:17

Dołączam do was na wieczór........ :-D
Ja dostałam razem z laktatorem zapas smoczków, a czy się przydadzą to się dopiero okaże.... :-D
Spędziłam dziś pół dnia poza domkiem potem odpoczywałam......A teraz w sumie na dworze zrobiło się bardzo przyjemnie.....
Co do jedzonka to ja napewno muszę odstawić cytrusy (jestem na nie uczulona więc przypuszczam że mała też pewno będzie) a teraz mi się wydaje że truskaweczki też mi nie służą :ico_placzek: :ico_placzek: A gotowane jarzynki lubię więc nie powino być potem problemu :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 maja 2007, 19:40

A ja sorry musze konczyc mam odwiedziny :ico_sorki: Zycze milego wieczorku i do jutra.Pa,patki.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 maja 2007, 19:47

dziewczynki oglądałam przed chwilą prognozę długoterminową na TVN-ie...do 12 czerwca temp. powyżej 30 stopni :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , przelotne opady i burze, ale ...upał!
i co wy na to ?
u mnie cd.truskawek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

27 maja 2007, 19:55

Tos ie pogrzejecie! :-D U mnie dzisiaj pada deszcz i jest 13stopni!!!!! :ico_zly: Wiec poszlismy sobie na koncert do kosciola! Fajno bylo, ale usiedziec na twardym ciezko mi bylo i teraz plecki i tylnia czesc mnie bola! :ico_szoking: :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość