jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

27 maja 2007, 21:51

M0rD3CzKa, sliczniutki syneczek:)

faktycznie Wasze pociechy sporo jedza , Laura jest na piersi i powoli przybiera na wadze tzn Wasze na butelce o wiele szybciej :)

a to moja niunia

Obrazek

[ Dodano: 2007-05-27, 21:52 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-27, 21:53 ]
a co do czapeczki to ja mam cholernie gorąco w domu i czesto jest spocona a na dworze wieje wiec zakladam czapeczke , bo taka zmiana temperatur jest najgorsza

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 maja 2007, 22:00

dziekuje w imieni9 kacpra .. wszystkie nasze pociechy sa przesliczne :ico_brawa_01:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

27 maja 2007, 22:09

kasia735 na ciemieniuchę są tez specjalne płyny w aptece ale tak jak mówi mordeczka natłuścić przed kąpaniem a potem umyc i wyczesać.
Mordeczka Kacperek to juz duży i śliczny chłopiec nic dziwnego że ma taki apetyt.
Kasik ty z tymi zębami to masz ale pecha już w ciąży ci dokuczały
moja Martynka marudna przez te gorączki cała w potówkach ani krochmal nie pomaga, a tylko body ma na sobie a co do czapki to zakładam jej na dwór taką cieniutka i nie zawiązuje więc po chwili już jej nie ma na główce więc jest bez.

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

27 maja 2007, 22:15

co dozębow to mam 12 do roboty wiec kasik nie jest osamotniona:) niestety ciaza mi je zniszczyla ,i teraz portwel sie uszczupla

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

27 maja 2007, 22:20

Mordeczka-ale ten Kacpi sliczniutki i jaki ma apetyt-chyba przerosnie wszystkie kwetniowkowe dzieciaczki :ico_brawa_01:
I albo mi sie wydaje albo bardzo podobny do brata jak byl tez taki malutki :ico_noniewiem:

Jogobella-Twoja nininua przeslodka!!!Moj maly tez na cycku, wiec nie wiem ile wypija, ale oststnio jak mialam ta wage dla dzidziusiow w domku to zwazylam go przed i po karmieniu i bylo 100 gramm, a niedlugo karmilam bo byl troszke marudny.Mysle, ze jak 100 to i tak miesci sie w normie tego co wypijaja butelkowe dzieciaczki.Musimy umowic sie na pierwsza wizyte w przychodni-ciekawe co powiedza.

Kari-ja jestem tak zakochana w Antosiu, ze dziekuje Bogu, ze nie mam zadnych innych zajec.Nie wiem, czy umialabym zostawic juz go np.z moja siostra.Chyba mi odbija.Musimy to forum miec chyba przynajmniej do ich 18 stek.Bedziecie mnie hamowac, zeby nie zabijac tych dziewczyn, ktore beda moi go chcialy zabrac :-)

Kasik-ja nie odwazylam sie nawet w szpitalu karmic go tym kubeczkiem, bo mialam takie obawy jak TY, wiec wkladam malemu maly palec do buzi i jak on go ssie, to wpuszczam przez ta strzykawke z wezykiem mleczko do buzi i on tak slodko to lyka.Teraz uzywam tej metody tylko do podawania mu odrobiny mleka z ta tabletka z fluorem i witamina D3.I wspolczuje z powodu zeba :ico_pocieszyciel:
Pytanko:Czy Wy tez podajecie ta tabletke???I jak to robic przy karmieniu piersia?

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 maja 2007, 22:22

Hey!

Moja Julka zjada ok 180ml co ok 2 godziny... herbatkami raczej gardzi, chyba, że jest w desperacji... dziś np bylismy na wycieczce za miastem i wypiła ok 15 ml rumianku hippa i koniec. Ma być cyc i już! :ico_haha_01: Ja na dwór zakładam tylko cienkie body lub sukieneczkę, czapeczkę tez tylko jak wieje, lub odwracam wózek od wiatru. Julka nienawidzi gorąca i zaraz się poci. Taki mors z niej :-)

Marzenko...- jestem strasznie ucieszona, że zawczasu zarezerwowałam sobie Kacpiego na zięcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Taki przystojniak :ico_brawa_01:

Idę... mielismy gości.. była TA kuzynka... strasznie mnie głowa boli po tej wizycie....

Dobranoc :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 maja 2007, 22:28

katrin, ja nie podaje fluoru .. starszakom dawalam ale to chyba pozniej a nie zaraz po urodzeniu .. cos mi sie kojarzy ze od 7-go miesiaca :ico_noniewiem: a witamine d3 zaczne podawac w srode bo to od 3-ciego tygodnia trzeba

[ Dodano: 2007-05-27, 22:30 ]
Kolka, Twoja Julka podobna do narzeczonego .. nie lubie jak goraco jest ... :-D

[ Dodano: 2007-05-27, 22:31 ]
katrin, nie wiem do kogo podobny :-D jak sie urodzil to wydawalo mi sie ze do natalki a teraz sie zmienil i nie wiem ... chyba po troszku do kazdego :-D


Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 maja 2007, 22:49

syla75, martynka sliczna i jaka juz duza ... az nied moge uwierzyc ze te nasze brzdące tak szybko rosna i sie zmieniaja :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

27 maja 2007, 23:14

syla75, -duza juz corcia i sliczniutka!!!

Mordeczka-ja dostalam w szpitalu paczke tabletek, ktore musze podawac od 10 dnia azycia Antosia.I potem bedzie mi je przepisywac pediatra, ale wiem, ze te tabletki chyba cale dziecinstwo sie lyka.Corka znajomych ma 4 lata i dalej je ma.Co kraj to obyczaj.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość