ewita76
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 15 mar 2007, 16:50

27 maja 2007, 11:48

no slonce ponoc niesamowite w Polsce.Bardzo szybko bierze w ciazy tu bylo tak miesiac temu bylam na plazy z mezem i ladnie sie opalilismy.tylko ze ja mam bardzo ciemna cere jeszcze nigdy mnie slonce nie poparzylo.ale slyszalam ze jak sie w ciazy za mocno opali kobieta to moze dostac odbarwien na skorze.Ja w zeszlym rokiem zanim urodzilam Marka opalalam sie troche tzn siedzialam i czytalam na lezaku w ogrodku opalilam sie troszke i mam pamiatke brazowe piegi na czole ciemniejsz niz te naturalne co mam.Ale tak zle nie wyglada
Zaraz budze meza i jedziemy do szpitala on spi wrocil z pracy chwilke po 3 i spi teraz a ja nie moge oka otworzyc w ogole taki balon.Nie lubie jak on na bramce pracuje bo mam potem z nim tylko pol niedzieli bo spi do poludnia spioch.

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

27 maja 2007, 16:49

Hejka dziewczynki
Widzę, że dyskusja na naszym wątku wre. Cieszę się bardzo. Co do imion dla mojej dzidzi to wybraliśmy dla dziewczynki Julia po babci :ico_haha_01: nio i jak narazie lekarz twierdzi, że to dziewczynka. Jeśli urodził by się chłopczyk to miał być Aleksander.
Tak na marginesie już od wczoraj od Dnia Mamy ( Wszystkiego naj dziewczynki) jestem szczęśliwą mężatką, bardzo się cieszę. :ico_brawa_01:
Współczuję Wam dziewczynki siedzenia samemu w domku. Ja mam to szczęście, że mó mąż ma taka pracę, że chodzi do niej rano na 2 godzinki i wieczorkiem, czasami tylko wieczorkiem i co jakiś czas wyjeżdża w piątki i wraca w soboty. Tego nie lubie. Niestety nie ma tego dobrego ... przez jego prace tułamy się po Polsce. Mieszkałam już we Wrocku teraz w Kędzierzynie a od sierpnia jeszcze nie wiadomo bo nie dogadaliśmy się co do kontraktu z klubami i to zależy od nich i od ofert jakie dostaniem. Szczerze to wolałabym mieszkać cały czas w jednym miejscu ale tak się nie da. Także pewnie w wakacje czeka nas kolejna przeprowadzka. Naszczęście sprawiliśmy sobie prezent ślubny i kupiliśmy nowe mieszkanko w rodzinnym mieście, w Olsztynie, jutro jedziemy podpisać wszystkie dokumenty. Także jakiś punkt zaczepienia jest. Hehe i znów się rozpisałam.
Co do ruchów to czuje jest od jakiegoś tygodnia (JESTEM W 18)tak dosyć wyrażnie. Potrafi czasami mnie nieźle kopnąć w okolicach pępka, albo obok pachwin. Ostatnio nawet sie obidzuałam w nocu bo grasowało w brzuszku. Macie racje, są to niezapomniane chwile i dla nich warto żyć. U mnie maluszek sie mocno ożywia jak biorę kąpiel, jak tylko zamaczam brzuszek to odczuwam wiercenie.
Kilogramów przybyło mi 5, ciekawe co będzie dalej. Njbardziej denerwuje mnie ten okres bo mam za mały brzuszek, żeby nosić spodnie i spódnice ciążowe a za duży do niektórych mojch rzeczy. Narazie stosuje sprawdzony sposób z gumką zamiast guzika w spodniach ale to nie zawsze się sprawdza.
3majcie się cieplutko dziewczynki.

[ Dodano: 2007-05-27, 16:53 ]
Ups. Sorki za błędy i pozjadane literki. Może za szybko chciałam przelać swoje myśli. Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 maja 2007, 17:52

WSzystkiego naj, najlepszego na nowej drodze życia!!! :ico_tort:
:ico_prezent:

Kiedy będą zdjęcia? :-)

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

27 maja 2007, 19:42

u mnie koniec 16 tyg i juz nie moge sie doczekac tak kolo 18-20 tyg bo wowczas jest wieksze prawdopodobienstwo, ze poczuje ruchy dzidzi - tak to raczej malo prawdopodobne, w koncu ma dopiero okolo 10 cm i wazy 182 gramy - wiec w rozszerzonej macicy i plynie jaki je otacza to malo prawdopodobne - tak mi mowi lekarz - no wiec cierpliwie czekam.
Co do ciuchow to ja niestety juz w swoje stare nie wchodze - moze dlatego, ze nigdy nie mialam nawet malego brzuszka i wiekszosc spodni i spodnic byla dopasowana - ale mam pare sukienek takich bawelniano-elast. one dobrze sie sprawdzaja - zwlaszcza w takie upaly. Jensy raczej trzeba bedzie kupic ciazowe. Ja w połowie czerwca ide do lekarza i wowczas dowiem sie czy bedzie synek czy corcia. Tez slyszalam, ze corka odbiera urode mamie - ale na to nie ma reguly, moja sasiadka byla strasznie pryszczata w ciazy i urodzila synka :-D ... macie jakies przeczucia co do płci dziecka??? mi wydaje sie, ze bedzie synek a wszyscy dookola mowia, ze córka.

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

27 maja 2007, 21:03

Hejka
Dziekuję za życzonka !!!
Kilolek z miłą chęcią pokazałabym Wam zdjęcia, ale nie wiem jak mam je wkleić ... Kilolek może mi pomożesz. Widzę, że USG wkleiłaś, jak coś to pisz może mi się uda to zrobić :ico_haha_01: Bobaska zdjęcie też mam ładne. Zresztą pod suwaczkiem pokazuje się link, na który możesz kliknąć. To jest stronka na gronie.pl z moją galerią :ico_haha_01:
Pozdrowionka

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

27 maja 2007, 21:09

Hejka kobietki. Byłam w piątek na usg i mój ginekolog powiedział że na 100 % będzie synuś. U mnie wszyscy stawiali na córcie bo mam bardzo dużo pryszczy i plamek na buzi , a tu jednak synuś. Będzie miał na imię Marcel lub Alex. Jego braciszek jest bardzo szczęśliwy wiadomością, że będzie mieć brata. :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

27 maja 2007, 21:11

Takze wszystkiego najjjjjjjj... fajniutkie zdjecia - ja te dzidzi to kolekcjonuje mam ich juz tyle , ze album zaloze :) a ostatnie to zdjecie rączki w mega powiekszeniu z usg genetycznego - super bylo wszystko widac - tak dokładnie. Dobrej nocki paaa

[ Dodano: 2007-05-27, 21:15 ]
Basiek - to gratuluje - super, ze juz wiesz - a w ktorym tyg ciazy jestes?? ze juz wiesz, ze to bedzie synek:) bardzo ladne imiona - tez myslalam nad Aleksem :) ale ja jeszcze nie wiem jaka bedzie plec dzidziusia. Potwierdza sie to co napisalam wyzej, ze z tymi pryszczami i corcia, ktora zabiera urode mamie to nie reguła.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 maja 2007, 00:05

Mambi, wrzucasz zdjęcie na serwer, kopiujesz adres i wklejasz tam gdzie suwak tylko między takie skruty [img]......(tu%20adres%20na%20serwer)....[/img] i powinno się wyświetlić, tylko nie może być za duże.

Też mam takie zdjęcie rączki, superowe jest, troszke jak z horroru, The Ring np. taka łapka się wynurza z paluszkami.

Słuchajcie, kiedy jest najlepszy czas na zrobienie usg trójwymiarowego?? Chciałabym jak najszybciej, ale z drugiej strony żeby już wszystko było wiadomo: pleć oczywiście i rysy twarzy może nawet. A 2 razy na pewno nie dam rady go zrobić, bo to duży wydatek dla mnie (300 zł), u Was też tak drogo?

Czytamy już naszemu dzieiątku, ponoć już słyszy!! Na zmianę z mężem. Ja bajeczki o wróżkach i księżniczkach, on Tolkiena :ico_haha_02:

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

28 maja 2007, 06:32

mambii82, SERDECZNE GRATULACJE NA NOWEJ DRODZE ZYCIA!!!!!!!!!!! piękne zdjęcia i dzidzi też przesliczne. :ico_brawa_01:

basiek40, gratuluję synka - i po waszych postach mam coraz mniejszą nadzieję na dziewczynkę hehe. Ale kurde no!! Ja naprawdę zrobiłam się BRZYDKA i jak mówi mój mąż upierdliwa baba do tego :ico_oczko:

kilolek, ja na forum ciężarówki z Bielska-Białej zaprzyjaźniłam się z dziewczynami spotykamy się również prywatnie na GG (a w środe idziemy na lody) i jdna z nich mi powiedziała ze była na takim usg 3D w 18 tyg ciaży. Tyle ze lekarz faktycznie powiedział jej ze takie badanie najlepiej wykonac miedzy 20 a 22 tyg, czyli na półmetku.
Ale jej dzidzia była ładnie ułożona i wszystko było widać nawet rysy twarzy. pomierzył ją dokładnie, sprawdził każdą część ciała (wymiary i czy prawidłowo się rozwija). Powiedziała mi ze zade usg tak jej nie uspokoiło czy z dzidzią wszystko w porządku jak to.
U nas ono kosztuje 150zł. i Ja napewno też takie zrobię :-D

Pozdrawiam was serdecznie i dzisiaj popracuję nad takim linkiem ze zdjeciami jak ma Mambii82
Buuuuźka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-28, 07:33 ]
dobra poddaje sie!! :ico_zly:
mambii82 powiedz mi jak się zalogować na tym GRONO.PL???? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 maja 2007, 09:39

Z tego co wiem pontoniczku to na gronu trzeba mieć zaproszenie, tzn ktoś cię musi zaprosić, samemu nie można. Tak mi mówili, bo sama nie próbowałam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość