Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

26 maja 2007, 21:52

No Siunia 14 lat, to dosc wczesnie slub i Dzidzia :-D
Zartuje sobie tylko wiem ze to pomylka, ale tak mnie jakos rozbawila

Ja mam 20 a moj maz 28 latek... Ja to dopiero wczesnie zaczelam takie odpowiedzialne zycie. W sumie to chyba dzis rzadko spotykane. Ale tak to juz jest ze spotyka sie ta wymarzona osobe i jakos przestawia sie myslenie. Gdyby ktos mi powiedzial kilka lat temu ze po maturze wyjde za maz, wyjade za granice, nie bede studiowac i wkrotce po slubie zajde w ciaze to chyba bym go wysmiala... Ja zawsze czulam ze jestem ciut starsza, mialam starszych znajomych, wychowywana bylam bardzo konserwatywnie i w sumie nie w glowie mi byly szalenstwa, bardzo roznilam sie od moich rowiesnikow, bo malo mi bylo wolno... A wyniki w nauce zawsze mialam super, bo ja szkole po prostu uwielbialam i tuz po przyjezdzie do Norge nie raz plakalam ze nie moge zaczac studiowac. Mam nadzieje ze kiedys uda sie mi zrealizowac wszystkie moje marzenia.

A szalenstwo zaczelam po slubie, bo Krzysiek to taki swir :-D wiec czasami razem wyprawiamy rozne dziwne rzeczy... No i na disco tez bym poszla, ale to juz musze zaczekac jak Dzidzia przyjdzie na swiat...

W sumie teraz moi dawni znajomi maja swoje zycie, studiuja i czuje ze sie oddalamy, bo chociaz ich sprawy sa mi bliskie to dla nich sprawy malzenstwa i macierzynstwa sa zupelnie obce...

20 lat, taka gowniara jestem, chyba musze sie zwracac do Was per "pani" hihihi

to wyszlejcie sie na tym disco za nas tez :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 maja 2007, 12:42

Dominisia, oj roki sorki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: , hahhahaha ja mam 24 lata a moj mąż 29, jak mialam 21 to wyszłam za mąż. wiec tez szybko. i wcale nie załuje. bo ja nie nalezalam nigdy do grupy dziewczyn ktore musza sie wyszalec z kilkoma facetami i piciel , lateniem po dyskotekach.

Ja tam lubie moje życie. tez załuje nie nie doskonczyłam studiów, ale trudno trzeba bylo coś wybrać. I bardzo sie cieszę z mjego wyboru

A co do dyskoteki to kichszka jak nic. Najpierw nie chcieli mnie wposcic, bo twierdzili ze nie mam 21 lat :ico_olaboga: , ale na szczescie mialam karete do bankomatu , a tam napisane ile mam lat. A dyskoteka , hmmmmm to nie mozna nazwac dyskoteka, wszyscy nawaleni ze szok, rozpychali sie a muzyka????? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: , tragedia, albo ja jestm za mloda, bo tam sami starzy. jeden łapek grał na fortepianie i śpiewał a teszta tańczyła. No normnie po godzinie szybko uciekliśmy do domu. Masakra, oststni raz tam poszlismy. Hahahahaha :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

27 maja 2007, 14:53

Siunia no to zabawa niewatpliwie ciekawa :-D Ja w Norge mialam tylko raz przyjemnosc goscic na disco (wpuscili mnie chociaz mialo byc od 24 lat, o nic nie pytali, musze strasznie staro wygladac :-D ) Ale zbawa byla ok, muzyka tak samo, ale pijanych ludzi to rzeczywiscie nie brakowalo, w sumie dobrze sie bawilam, ale to jednak nie to co w Polsce z grupa sprawdzonych znajomych w sprawdzonym miejscu... Czegos mimo wszystko brakowalo... A poniewaz byla to impreza firmowa Krzyska to na sam koniec musialam jako jedyna trzezwa poszukac szefa i sprowadzic go po schodach zeby nam zaplacil za taksowke :-D Dzis jakas slaba jestem, leze w lozku od rana, a za chwilke bedziemy miec grilla, ale nawet glodna nie jestem... Taki jakis beznadziejny dzien mam :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-05-27, 14:54 ]
Izunia, puk puk a co z Toba kochana??

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

27 maja 2007, 19:01

Dominisia, cześc kochanie :) Jestem jestem jak pisałam posta to mi się komp zawiesił :ico_zly:

siunia, tak myślałam że miało być 24 a nie 14 :ico_oczko: ... Ale oczywiście gdybyś serio miała 14 to nie miała byjm nic przeciewko tobie :ico_oczko: No dyskoteka faktycznie nie ciekawa a słyszałam że Norwedzy nie piją alkocholu :-D może na innej bylo by ciekawiej?

Dominisia, mnie cały dziń boli głowa :ico_olaboga: ahhh... ale na grila mam ochotę kurcze mniammmm...jak przyjedzie mój mąż to bedziemy musioeli koniecznie zrobić grila!!!! :ico_oczko:

Teraz ja: Mam 23 lata mój mąż 28 :) no i mamy 4 letniego synka moje oczko w głowie :ico_oczko: a męża serce!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

27 maja 2007, 21:31

Izunia, norwedzy piją piją , tylko tak nie obnoszą się z tym jak polacy. na dyskotece to jest masakra, tyle pijanych norwegów, ale tak na miescie nie widac

Hihihi a co my wszytskie takich starych mężów mamy????? :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

U nas pogoda beznadziejna, nawet gilla by sie nie daó zrobić. a wy biedaczki dzis jakoś schorowane, ja tylko przymulona jestm, przez tą pogodę i do tego zimno, brrrr.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

28 maja 2007, 07:26

Witajcie w poniedziałkowy poranek :)

Ja już małego do p.kola zaprowadziłam i w biurze siedzę z kawusią :ico_haha_02:

Szukam natchnienia do pracy :)

U nas ostatnio upały były ale dzisiaj u mnie jes zachmurzone niebo ale mam nadzieje że chmury się rozejdą! :ico_brawa_01: I wrócą cieplitkie dni :)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 maja 2007, 10:08

witam

A u nas dzis pochmurnie,
No dziś Milanek kończy roczek, dokaładnie o 18.33 :-D

O tej godzinie to jeszcze bylam w szpitalu i sie meczyłam ze skorczami :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

28 maja 2007, 10:16

siunia, więc wszystkiego naj naj leprzego dla synka!

Kod: Zaznacz cały

 Dużo zdrówka, szczęścia i radości
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 maja 2007, 19:03

Izunia, dziekuje

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

28 maja 2007, 22:21

I ja dolaczam sie do zyczen dla Milanka, troszke pozno, ale caly dzien nie moglam sie zalogowac internet dziala w takim tempie ze szok... wrrr

Zyczymy Wiec, cala rodzinka wszystkiego co najlepsze, duzo zdroweczka, radosci, usmiechu na kazdy dzien... i tego tego wszystkiego co zyczyli inni tylko 4 razy wiecej :ico_tort:

Izunia a kto Ci powiedzial ze Norwegowie nie pija?? Pija i to duzo, mimo ze alkohol strasznie drogi... Ja zauwazylam, ze maja w sobie cos takiego, ze jak zaczna pic to po to zeby sie upic nie zeby sie dobrze bawic czy cos... A upijaja sie dosc szybko :ico_haha_01: Ja na sama mysl ze piwno w barze kosztuje kolo 70koron jestem pijana, moze to wina tych cen :-D ?? Jeden Norweg na weselu znajomych jak zobaczyl wodke na stole to wypil na raz pol litra...

Caly dzien mam wrazenie ze jest niedziela, moze to przez to ze dzis wolny dzien?? Mi mezus zrobil niespodzianke posprzatal caly domek i ugotowal pyszny obiadek, a za tydzien bedziemy juz sami, bo tesc jedzie do Polski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wogole to ja najmlodsza z naszego grona, nie wiem czy sie z tego cieszyc :-)
Ale jak myslicie dziewczyny wczesne macierzynstwo ma wiecej plusow czy minusow??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość