Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

25 maja 2007, 20:23

czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo ale pelne rece roboty i duzo spraw na glowie...
Jakie tu sa sliczne dziewczynki Dominiczkowi napewno by sie spodobaly hhih
Bylismy u lekarza Domelek wazy 5kg 58cm mial szczepioke skojarzona nastepna w lipcu jest zdrowiutki tak sie ciesze.
Dzis mial zly dzien pierwszy raz tak bylo caly dzien praktycznie nie spal co jest bardzo dziwne zasypial na 10 minut i sie budzi z placzem ale wiecie takim chumorzastym....nawet na dworzu nie spal moze dlatego ze jest tak cieplo wyszlam znim pozniej bo balam sie na takie duze sloneczko a moze poprostu mial taki dzien teraz juz wykapany pojedzony i nyny...My tez mamy lezaczek co widac na zdjeciu....pozdrawiam zycze przyjemnego Dnia Mamy dla niektorych z nas pierwszego :ico_brawa_01: :-D :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

28 maja 2007, 11:11

Halo dziewczyny!!!! Gdzie sie podziewacie????
U nas upalny dzień ( kolejny) codziennie,a właściwie co wieczór nękają nas burze i ulewy, ale nie jest tak najgorzej.
Majeczka ma się dobrze, chociaż trochę bardziej marudna w taką pogodę. Na spacerku też nie można za długo chodzić, bo nie ma czym oddychać. Teraz ucięła sobie drzemkę.
Piszcie co tam u Was? Jakie macie plany na pierwszy Dzień Dziecka Waszych pociech? :ico_haha_02:

umka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 maja 2007, 15:44

28 maja 2007, 11:28

U nas też upalnie i chyba z tego powodu Zuzia robi nam co wieczór małą awanturę. Dużo pije . Czy w takie mocno upalne dni dajecie Maluszkom coś do picia oprócz piersi ?

Dzień Dziecka ... :ico_olaboga: właśnie się ocknęłam, że to już ten tydzień....

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

28 maja 2007, 12:27

czesc dziewczyny my jedziemy do zoo odkąd sie znam z moim S to co roku jezdzimy do zoo wiec teraz tez z naszym dzidziusiem. Ja Domelowi daje herbatke do picia..pozdrawiam

umka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 maja 2007, 15:44

28 maja 2007, 12:29

Asiula - jaką herbatkę dajesz ? Zastanawiałam się nad Hippem ziołowym albo koperkowym...

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 maja 2007, 12:46

Witajcie a już myślałam ze zapomniałyście o tym wąteczku
u nas przez ostatnie dwa dni było bardzo gorąco ponad 31 C nawet w cieniu ledwo mozna było wysiedzieć ale nie zrezygnowałam ze spacerów bo odkryłam u siebie na osiedlu taki mini park z lipami i teraz tam chodzę z moja Juleczką jest fajnie bo drzewa daja cień jest tak spokojnie ptaszki śpiewają nawet na mnie działają odprężająco :-)
co do picia to ja próbowałam dać herbatkę koperkową z hippa ale moja nie chce wogóle pić z butelki nawet smoczka nie toleruje może smoczek jej nie pasuje a wy jakie macie butelki i smoczki okrągłe czy ścięte
i jeszcze jedno pytanie jaki macie kremik ochronny my kupiliśmy z nive ale strasznie ciężko sie go rozsmarowuje

umka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 maja 2007, 15:44

28 maja 2007, 13:15

ja kupiłam Małej butelkę Tommee Tippee - taką:
http://www.swiatdziecka.pl/shop.html?prod=1030. I nie ma problemów z piciem :)

Właśnie zrobiłam takie przytulne miejsce na balkonie - w cieniu drzewa i w otoczeniu kwiatków :) Może czasem tam trochę posiedzimy (pod warunkiem, że Zuzi się spodoba).
Krem stosujemy OilatumSoft bo podobno dla takich maluszków kremy z filtrami są za mocne. Więc tylko troszkę przed spacerem na policzki , czółko i nosek :)

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

29 maja 2007, 07:35

UMKA-daje koperkową lub taką ulatwiajaca trawienie z Hippa ta druha lub bardziej tak nawet cala butke mala wypije jak chce mu sie pic w te cieple dni i ladnie mi kupke robi....pozdrawiam

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

29 maja 2007, 10:06

ja narazie nie przepajam Zuzi,pokarm na poczatku mam bardzo wodnisty wiec spokojnie mala sie napije,poprostu czesciej ja przystawiam i sama wiecej pije zeby wiecej pokarmu bylo.
tez slysalam ze filtry sa ciezkie i tez smatuje kremem oilatum,a i tak staram sie przebywac glownie w cieniu :-)

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

29 maja 2007, 10:51

Ja Majeczke karmię tylko piersią, nie daje jej żadnej herbatki.
Buzie smaruje jej kremem Nivea ochronnym przed słońcem z faktorem 30. Nigdy nie słyszałam, że filtry są za ciężkie dla takiego maleństwa. Tylko z tego co wiem muszą być to filtry mineralne.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość