Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

co to jest ? zgrubienia pod pachami !

28 maja 2007, 00:40

Jakies 4 lata miałam ten sam problem... od niedawa znow mi to porwociło...takie "kuleczki ", zgrubienia pod pachami.. strasznie boli !!!!!! ręką nie moge ruszyć.... to zgrubienie jest namacalne.. gołym okiem nic nie widac.. tylko taka czerowna plamka.
Gdy 4 lata temu byłam z tym u lekarza.. u specjalisty.. to stwierdził, ze na jego oko to nic powaznego... niczym mnie nie leczył... stwierdził, ze na to nie ma lekarstwa.. okrelsił to jako zgrubienie węzłów chłonnych.... po paru miesiacach same znikło... długo miałam spokoj a od niedawna znow sie pojawiło. :ico_placzek:
spotkałyście sie moze z czyms takim???
ja z poczatku myslałam ze to z antypespirantów, ale elkarz powiedział, ze nie :039:

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

28 maja 2007, 19:20

myślę,że to mogą być węzły chłonne.często powiększają się jak w ich okolicy jest jakaś infekcja ale może to być coś poważniejszego i najlepiej to idź do jakiegoś porządnego lekarza,niech cię obejrzy.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

29 maja 2007, 09:20

moze byc od dezo ,ale mysle ze powinnas isc jeszcze raz do lekarza ,jak nie do tego to zmienic lekarza pierwszego kontaktu,aby dal ci skierowanie na badanie np na usg...moze i onkolog powiniem zobaczyc te zgrubienia :ico_noniewiem:

masz linka ,
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zapalenie_ ... 5%82onnych

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

29 maja 2007, 17:00

oo i jeszcze mi sie przypomniało,ze 4 lata temu moj ogolny lekarz podejrzewał GRONKOWCA, no ale tamten "niby" specjalista to wykluczył.... orientujecie sie czy gronkowiec moze i w takiej postaci występowac :ico_noniewiem:
ja jak najbardziej pojde do lekarza... tylko odczekam jeszcze pare dni.. moze to minie... narazie mam jedno zgrubienie...
wtedy to miałam pod każdą pachą po 4-5 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fenneko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 06 kwie 2020, 12:52

Re: co to jest ? zgrubienia pod pachami !

16 kwie 2020, 14:03

Takie rzeczy warto zbadac, to moze byc nawet oznaka raka piersi.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość