Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 maja 2007, 11:20

dobra biegnę do sklepu, i potem do was zajrze, nie szlejcie za bardzo :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 maja 2007, 11:21

to ja lece pod prysznic :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 maja 2007, 11:24

Asiu brzuszek fajny :-D
Ja powoli sie ubieram bralam prysznic ale ubrac sie nie chce :-D
Moj P wychodzi o 13 do pracy a ja do wieczora sama :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

29 maja 2007, 11:26

Asiu śliczny brzusio i cłkiem spory na tych zdjęciach wyszedł.

Lucy kurcze mi też z takich sytuacjach zazdrość się włącza. No ale z takimi babsztylami to trzeba uważać.

Wszystkim Magdom najlepszego.... A ja nie mm na drugie Magda, ale mój tatuś tak na mnei mówi od dzieciństwa, nie wiedzieć czemu?? Jakby to słowo oznaczało córeczko czy coś hihi...

Gratuluję 36 tygodnia i ja się dołączę bo ja dzis mam ciążę donoszoną czyli pełne 37!!!!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Dziewczyny moge Wam oddać te burze, bo u nas przez 4 dni pięć burz już było, no masakra. Dla mnie tam może być, ale mój biedny piesek może na zawał fiknąć przy kolejnej, tak się boi. Także noc te miałam wesołą, bo chodził po nas przytulał się i sapał i się trząsł kilka godzin ze strachu.

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

29 maja 2007, 11:28

dzien dobry moje kochane czerwcowki Obrazek

ale dzisiaj pogoda :ico_zly: normalnie az mnie wscielkizna zzera :ico_zly: :ico_zly: ale co tam nie bede sie glupotami denerwowac :-D
oczywiscie nie dam rady przeczytac wszystkiego co napisalyscie bo tyle tego :ico_szoking: ale przelecialam wszystko pobieznie i musze was pochwalic: macie super brzuszki i swietne figurki, ja juz nawet nie wiem co to jest figura tzn u mnie :ico_olaboga:

a wiec zacznijmy od ostatniej wizyty u ginka ktora byla w zeszly piatek: nasz Skarbek wazy juz 2500g :-D zdrowa jak rybka :-D tetno w porzasiu i narazie nigdzie sie nie wybiera :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo sie z tego powodu ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: z innej beczki to musze sie przyznac ze mnie zwazyli :ico_olaboga: 9 kilo na plusie od poczatku ciazy :ico_olaboga: :ico_zly: normalnie masakra jeszcze mama mnie pocieszyla "oj nie martw sie jeszcze masz miesiac i zobaczysz ile jeszcze przytyjesz" a mi sie wydaje ze w dziewiatym to sie nawet gubi kilogramy czy ja sie myle :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: a potem dodala "i nie mysl sobie ze dasz rade to w ciagu nastepnego roku zgubic!" :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: czy ona na glowe upadla??? dziewczyny czy mi sie tylko wydaje ze dam rade albo jestem za wielka optymistka??? przeciez po samym porodzie bede miala jakies piec kilo mniej liczac mala lozysko wody itp :ico_noniewiem: sama nie wiem, doradzcie mi..... aha i co zauwazylam ze brzuszek sie znacznie powiekszyl :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: zrobie kiedys focie to wam wkleje, ale moj oczywiscie nie jest taki sliczny jak wasze :-D :-D :-D

co do Malzowych urodzinek,w sumie musze powiedziec ze sie ciesze ze juz po, wkurzylam sie na jego kumpla bo ten nie byl nastawiony na urodziny tylko na uchlanie sie na trupa: mieszal piwo szampana whisky wodke i zobrowke :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: co za palant... a moj Rafal powiedzial sobie ze nie wypije wiecej niz 3-4 kileiszki i tez tyle wypil a ten go chciala wysmiac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: duper duper i jeszcze raz duper, przepraszam was ale sie wkurzylam.... ale bylo minelo, wszystki sie podobalo, jedzonko ponoc bylo przepyszne (staralam sie :-D )

dobra nie bede was tu zanudzac, czekam az mi sie suwaczek wyswietli bo nie weim ile mam juz na nim tygodni :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

buzki

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

29 maja 2007, 11:30

Dziewczyny ja nie wiem co to jest ten próźnociąg, nigdy o tym nie słyszałam??

A w ogóle to jestem w szoku: macie skurcze, siara cieknie, czopy wypadaja a u mnie nic, zupełnie nic.... Matko to może ja przenosze?? No chyba, ze nagle rachu ciachu i wszystko na rz będzie hihi i Tomeczek wskoczy...oby.

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

29 maja 2007, 11:30

jeju juz 36 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja slyszalam ze w 36 tyg jest juz ciaza donoszona :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

29 maja 2007, 11:36

Hanah wreszcie jesteś, już myślałam, że nas opuściłaś na stałę.

Cieszę się, że wszystko gra u twojej dzidzi. Ale zupełnie nie rozumiem twych obaw co do kilogramów. Kobieto przecież Ty przytyłas jak kurczaczek. Tutaj tylko Madziorka ma 9 na + a reszta to więcej. I Twoj mama jakaś dziwna. Przecież te kilogramy od razu po porodzie znikną. Aj Ty chyba nie masz większych zmartwień.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

29 maja 2007, 11:38

Witam Kamilko !!!!
Moze byc tak ze Tomeczek rachu ciachu i juz bedzie w ramionach :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

29 maja 2007, 11:50

Nooo tak bym chciała.

Dziś chcę się spakować do szpitala. Napiszę co zabieram i powiedzcie czy o czymś zapomniałam:
-klapki pod prysznic i kapcie
-2x koszula
- szlafrok
- wkł. laktacyjne
- podpaski max
- majty jednorazowe
- mydło, szczoreczka, pasta i takie tam....
- ręcznik
- tantum rosa

-dow. osobisty
-karta ciąży i badania
- książeczka ubezpieczeniowa
-cos do czytania
-tel, aparat

no i dla dzidzi to wiadomo

[ Dodano: 2007-05-29, 11:51 ]
aaa jeszcze podkłady te na prześcieradło, ale muszę dziś kupić i może laktator jak kupię, bo też nie mam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość