Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

29 maja 2007, 10:40

cześć - wpadłam do was bo mam problem - mój mały zasypia tylko i wyłącznie przy cycku - oczywiście jak się wybudza w dzień - po 15 min a ja go już sprytnie położyłam do łóżeczka - jest ryk i tylko cyc - wiem, że głodny nie jest - jadł przez godzinę - prawie cały czas łykając - słyszę ..na wadze przybiera ... jak go nauczyć żeby zasypiał bez cyca ?
Kasik albo Iw - któraś z was - nie pamiętam podawała link do tej książki o zaklinaczce .. może tam coś znajdę?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

29 maja 2007, 11:39

Witam...Kacpim zajmuje sie babcia wiec mam chwilke dla siebie :-D
agi, sliczna Twoja Maya a Ty nie martw sie .. schudniesz :-)
hektorka, u mnie tez cala noc lampka zapalona , i dla mnie tak wygodniej i Kacper lepiej spi :-D
wisienka24, sama zobaczysz jak trudno zasiaść do kkompa jak juz maluch jest na swiecie i tez nie bedziesz miala czau na klikanie tak jak teraz wiec korzystaj poki mozesz :ico_oczko: :-D
syla75, ja tez tak mam ze ludzie sa zdziwieni ze mam Kacpra :-D
iw_rybka, wszystkiego najlepszego dla Andrzejka z okazji chrztu świetego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gosia A, moj Kacper jak byl na cycusiu tez tak mial, niektore dzieciaczki sa takimi cycolinami i chca spac przy nas wtedy czuja sie bardzo bezpiecznie .. staraj sie zaraz po karmieniu zabierac piers maluszkowi i klasc do lozeczka nawet jak sie budzi i niestety musisz byc cierpliwa az maluszek nauczy sie spac sam :ico_noniewiem: I gratuluje przy okazjii pieknego synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

29 maja 2007, 12:21

Dzien dobry :-D

[center]stawiam dzisiaj ogromne ciacho :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i kawusię :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia:
bo moja laleczka[/center]

[center]KOŃCZY DZISIAJ MIESIĄC[/center]

[center] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [/center]

tak moja kruszynka wygladała miesiąc temu:
Obrazek

a tak wygląda dzisiaj:
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-29, 12:34 ]
Gosia z cycusiem niewiele ci pomoge, bo niestety karmie butelka :ico_olaboga: ale ja nie jestem pewna czy bym oduczala... na pewno masz powod by tak robic, ale wg mnie Hubercik jest jeszcze malutki i potrzebuje czuc twoje cieplo i posluchac rytmu twojego serducha... moze daj mu jeszcze troszke czasu...
a tu link do ksiazki: http://www.4shared.com/file/4440291/14f ... g.html?s=1
poczekaj kilka sekund az załaduje sie cała strona a potem kliknij na "Download file"...

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

29 maja 2007, 12:35

kasi.k, dołaczam sie do kawusi , a Laura urodziła sie po 18,5 godzinach o godzinie 17.50

przepraszam ze tak pozno odpisuje ale jako mamuski pewnie zrozumiecia

kasik twoja cora juz w sukienkach widze szaleje:) słodziutko

p.s myslicie ze odpowidnio ubieram cora , w pokoju mam 25 stopni i jest samsym rampersiku na krotki rękaw ...nie wiem czy to dobrze , a jak spi to ja nakrywam pieluszką

kinga_N
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2007, 13:24

29 maja 2007, 14:10

witam wszystkie mamusie po mojej dlugiej nieobecnosci
nie moglam was odnalezc klikalam milion razy w link ze starej stronki i nie chcial sie otworzyc
potem wyjechalam do mamy i dopiero teraz jestem
moja niunia slodziutka rosnie zdrowiutko fumfelek- tylko nie umiem zdjec wsadzic na forum zebyscie zobaczyly moja niunke
wasze pociechy sa przecudne az trudno uwierzyc ze to juz ponad miesiac minal od naszego klikania z brzuszkami
pozdrawiam goraco i mam nadzieje do sklikania niedlugo
czy tylko tu piszecie czy moze gdzies jeszcze??czy to stronka z linku???

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

29 maja 2007, 14:19

Wszystkiego najpiekniejszego dla Wikusi z okazji ukonczenia pierwszego miesiaca sklada mama Katrin i Antoni dolacza buziaczki :ico_prezent:

I chcialam tez wpisac sie do klubu grubasow, wprawdzie zostaly mi do wagi z przed ciazy tylko 4 kilogramy, ale zanim zaszlam tak jakos przez lata przybylo 10 i chetnie bym sie i z tymi 10 pozegnala.
I zazdroszcze WAM, ze Was pytaja komu dzieci bawicie, ja mam taka opone na brzuchu jeszcze, ze raczej nikt mnie tak nie zapyta :ico_placzek:

Nie wiem co jest z moim Antosiem, ale od wczorajszej nocy prawie co godzine, gora 2,5 domaga sie cycusia.Nie wiem czy pokarm za lichy, czy za malo produkcji,ale jestem od wczoraj wykonczona, bez przerwy by wisial przy cycusiu.A gdzies czytalam, ze noworodki spia prawie caly czs-to moj jest inny-on je caly czas. :ico_noniewiem:
Czy ktoras tez tak miala?A moze on jest chory.Marti mnie to.

Iw Rybka-usciski i buziaki dla pierwszego "niepoganinia" wsrod kwietniowkowych dzieci.Wszystkiego najlepszego


My robimy chrzest 10 czerwca.I jak juz zostaly kupione bilety lotnicze dla mojej siostry, siostrzenca i mamy, zamowiona knajpa na chrzest to maz dopiero poszedl do ksiedza(a caly czas prosilam, zeby najpierw zalatwil z ksiedzem)
I moj pech w calej okazalosci.Akurat tego dnia wszystkie parafie Bochum urzadzaja wielka procesje i jest JEDNA WIELKA POLOWA MSZA i calkowity zakaz odprawiania mszy w kosciolach Bochum do godziny 14.Tak wiec, bedzie to najdziwniejszy chrzest.Na 18.30 msza.Wszystko organizuje moja tesiowa(mimo, ze ja chcialam sama z mezem-ona chce byc glownym sponsorem czyt.dyrygentem)I dla niej super , ze tak jest, bo wystarczy jak zaprosi do restauracji na kolacje a potem ciacho i do domu.Tylko, ze o 20 kolacja i swietowanie-uwazam jak dla mnie stanowczo za pozno.Ja jestem juz wieczorem wykonczona.Stres goni stres przez moja wspaniala tesciowa.Nawet juz nie mam wplywu na liste gosci-sponsor zaprasza!!!!I jak ja mam miec dobry pokarm z powodu tych nerwow? :ico_placzek:

Mordeczka-fajnie sie masz, ze mama Cie odwiedzila

Agi-slodka ta Twoja Mayeczka

Hektorka-ja tez nie we wszystkie ciuchy wchodze-raczej w maloktore.Ciagle najwygodniej jest mi w spodniach z poczatku ciazy :ico_wstydzioch:

Caro-dobra wiadomosc z pepuszkiem :ico_brawa_01: I zycze udanej zabawy weselnej.

Jogobella-u nas ciagle zimno, wiec ja Ci nie poradze.Caro pisala, ze jak karczek dzidzi jest cieply to znyczy, ze jest oki.

syla-Fajnie, ze jestes prawie caly dzien na dworze.I ja najwiekszy problem mam z posilkami.Tyle zajec przy malym, ze mam kompletny brak apetytu.Zmuszam sie do jedzenia, bo karmie, wiec musze jesc, ale rozumiem Cie , ze zapominasz o sniadaniu.Tak bardzo pilnuje sie z jedzeniem a maly ma takie wzdecia jakbym jadla non stop kapuste z grochem co najmniej.Juz nie wiem co jesc :ico_placzek:

Pozdrawiam Was Wszystkie cieplutko.

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

29 maja 2007, 14:41

jogo moja martynka tylko w samych bodach z krótkim jest więc ok
rybko :ico_brawa_01: dla andrzejka że taki grzeczniutki na chrzcie my mamy 21 lipca jak tata przyjedzie
katrin u nas chtysą w sobotę0 19 a w niedziele o11,15.A z Antonio wszystko ok są okresy gdzie dzieci mają większe zapotrzebowanie na mleko a piersi jeszcze tyle nie produkuja to może potrwac do tygodnia ajezeli dłużej to może sie nie najadać bo ja miałam tak z Martynka cały czas przy cycku a płakała
100 lat dla WIKI

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

29 maja 2007, 15:02

syla75 pisze:katrin u nas chtysą w sobotę0 19 a w niedziele o11,15.A

A nie wiesz jak to wyglada jak chrzest jest o 19?Bo u nas zawsze byla tradycja, ze chrzest w poludnie, potem obiad, kawa, ciacho i kolacja.I robilo sie w domu.My robimy w restauracji, bo mamy dosc duzo gosci i jeszcze przyjezdni, wiec bylo by marno z miejscem.Nie wiem teraz czy czasem nie zaprosic na kawe i ciasto na 16 do domu, a potem na 18.30 do kosciola i potem ta kolacja w knajpie.Dla mnie o tyle lepiej, ze w knajpie bedzie mi ciezko wysiedziec z takim maluszkiem.I jak tam karmic, jakos publicznie nie lubie, i jak przewijac :ico_olaboga:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

29 maja 2007, 15:19

katrin, moja miala z tym pokarmem tak samo az ja dopoilam glukozą w dzien , tylko ze jak piszesz ze zimno to nie wiem bo u nas sa upały wiec czasami ją dopajam

syla75, patrze na twoja core i sie zastanawiam jaki ma kolor oczu , bo moja Laura ma niebieskie a my z mezem oboje ciemne i zastanawiam sie czy ma to po dziadku czy jej sie zmieni bo ponoc do 3 m sie zmieniaja ...

[ Dodano: 2007-05-29, 15:23 ]
katrin, ja dlatego knajpe z miejscem to karmienia znalazlam , a tez mielismy problem z calym menu , my robimy 17 czerwca, tesciowa nie zadowolona z miejsca , najchetniej wolala by zebym w domu latala z garami a ona by mi corcie bawiła, ale takiego wała!!!!

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

29 maja 2007, 15:49

dziękuję dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość