Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

28 maja 2007, 22:29

No wlasnie straszne pustki dzisiaj, ja myslalam, ze jak wejde tak wieczorkiem to bede miec tyle do czytania, a tu prawie nic... Caly dzien nie moglam sie zalogowac, a internet dziala dzis w takim zolwim tempie ze szok... Mi mezus zrobil dzis niespodzianke, posprzatal cale mieszkanko i ugotowal pyszny obiadek :ico_brawa_01: Caly dzien mam wrazenie ze dzis niedziela bo mamy wolny dzien. Ja nie wiem jak wytrzymujecie te upaly, ja nie wyobrazam sobie temperatury powyzej 20 stopni :ico_szoking: Zapraszam do Norwegii :-)

Podobno w przyszlym tygodniu cale ciepelko znad Europy ma przywedrowac tutaj... :ico_placzek:

Ulamisiula super ze Ci sie podoba jazda :) I super ze odwazylas sie teraz robic prawko

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 maja 2007, 22:36

I ja jestem :-) Wyprawilam meza do Polski , lekcje odrobione, Zuzia od dawna spi, a ja sama sobie siedze z maseczka truskawkowa na twarzy. Jutro ide do szkoly bo zuzia juz od wczoraj rana nie goraczkuje i zupelnie dobrze wyglada a ja mam zaliczenie, wiec zalezy mi na tym by pojsc .
Ja prawko robilam 10 lat temu a od 9 lat nie jezdze i jak ostatnio wsiadlam do naszego autka to nie dalam rady jechac, musze najpierw pojezdzic po jakims placu a nie pchac sie od razu na ulice bo jezdze kogos uszkodze. A auto mamy krowiaste wiec wyczucia w nim zupelnie nie mam.....
Zycze Wam slodkich snow i do uslyszonka jutro :ico_haha_01:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

29 maja 2007, 06:53

Hej dziewczyny, ja tez robie prawko, w sumie to mam już ustalony termin teoretycznego egzaminu, mąż mnie goni do nauki :-D
Mnie dopadł katar sienny, ledwo oddycham.
Pozdrawiam :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

29 maja 2007, 14:48

Mam taką małą prośbe!!! Nie wiem co wymyśleć dla męza na 3 rocznicę ślubu.Ubrania odpadają, zegarek i portfel tez nie.Kolacja oczywiście bedzie ale chcę mu dać coś wyjatkowego.To wkońcu nasza ostatnia rocznica tylko we dwoje.Macie moze jakies pomysły?

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

29 maja 2007, 16:37

Ulamisiula ja zawsze mialam problem z wymyslaniem prezentow, nawet dla najblizszych... W sumie to nie wiem co moge Ci doradzic. Duzo zalezy od tego ile pieniazkow chcialabys przeznaczyc na prezent dla meza??

Ja widzialam ostatnio w sklepie i bardzo sie mi to spodobalo. Mozna zamowic, kieliszek, szklanke lub kufelek do piwka taki krysztalowy ze zdjeciem, ale nie takim naklejanym (jak robia to u fotografa) ale to zdjecie jest rzezbione w szkle. Wyglada rewelacyjnie.

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

29 maja 2007, 17:20

Ewasiek kiedy masz termin egzaminu teoretycznego? ja mam na 11 czerwca :) a praktyczny bedziesz ustalać po zdaniu testów?
Ula ja na rocznicę dałam męski srebrny łańcuszek z branzoletką lub można dać perfumy ale to jest wspólna rocznica więc możecie się umówić na jakiś romantyczny wyjazd. Hm... za niedługo bo 18 czerwca ja też będę miała taki problem.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

29 maja 2007, 17:41

Czesc dziewczynki, ale sie rozpisalyscie , jestem cala chora ze nie moge z wami pisac. Normalnie sie uzaleznilam od tego forum. Mam nadzieje ze wkrotce internet bede miala sprawny i znowu do was dołącze. Pozdrawiam,

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

29 maja 2007, 18:09

eSKa my tez mamy taka nadzieje, wracaj szybciutko bo pusto bez Ciebie :ico_placzek:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 maja 2007, 18:37

A moze na prezent odlew gipsowy twojego brzusia na pamiatke??? :-)

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

29 maja 2007, 20:59

Hej
Gosiaperełka ja mam teoretyczny 22 czerwca, miałam iść na zakończenie roku do szkoły ale szczerze mówiąc to mi sie nie chce i chyba dobrze się złożyło z terminem egzaminu.
Trzymam kciuki 11 czerwca za ciebie.
Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość